Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  angelina jolie ve brad pitt kızı

  1 ziyaretçi

  angelina jolie ve brad pitt kızı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızı Shiloh dans videosuyla gündemde

  Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızı Shiloh dans videosuyla gündemde

  DAVALARI DEVAM EDİYOR

  Resmi olarak 2020 yılında boşanan ve beraber altı çocuk sahibi olan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in mülk davası, Pitt’in avukatlarından gelen hamleyle yeni bir sürecegirmişti.

  58 yaşındaki oyuncu, eski eşi Jolienin bir zamanlar ortağı olduğu Miraval Şatosu şaraphanesi’ndeki hisselerini Rus bir iş adamına sattığını ve kendisine zarar vermek istediğini iddia etti.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Angelina Jolie ve Brad Pitt'in büyük kızı Shiloh kelebek gibi! Gizli yeteneği ortaya çıktı

  Angelina Jolie ve Brad Pitt'in büyük kızı Shiloh kelebek gibi! Gizli yeteneği ortaya çıktı

  EĞİTMENİ PAYLAŞTI
  Geçmişte de elinde gitarla görüntülenen Shiloh'nun dans derslerine gittiği ve bu konuda da yetenekli olduğu ortaya çıktı. Tam adı Shiloh Nouvelle Jolie Pitt olan Shiloh'nun dans eğitmeni Hamilton Evans, genç kızın arkadaşlarıyla birlikte dans ederken çektiği bir videosunu Youtube kanalında paylaştı.

  ARKADAŞLARIYLA DANS GÖSTERİSİ
  Doja Cat'in şarkısı eşliğinde iki arkadaşıyla birlikte dans eden Shiloh'nun hareketlerindeki ustalık da dikkatlerden kaçmadı. Diğer beş kardeşiyle birlikte annesi Angelina Jolie ile yaşayan, babası Brad Pitt ile de görüşen Shiloh Jolie Pitt'in dansa olan ilgisini aileye yakın bir kaynak US Weekly'ye açıklamıştı. Söz konusu kaynak Shiloh hakkında "Dans etmeyi seviyor. Ciddi bir yeteneği var ve birkaç yıldır dans dersleri alıyor" diye konuşmuştu. Aynı kaynak Shiloh Jolie Pitt'in dans sayesinde arkadaş çevresi edindiğini de bu şekilde sosyalleştiğini de sözlerine belirtmişti. 

  GİYİM TARZINI DEĞİŞTİRİP DÜNYANIN DİKKATİNİ ÇEKTİ
  Shiloh Jolie Pitt her ne kadar bebekliğinden beri milyonlarca çift gözün önünde büyüse de geçen yıl katıldığı film galasında giyim tarzını değiştirmesiyle dikkat çekmişti. Çocukluğundan bu yana erkek kıyafetleri giyen hatta takım elbise ve kravatla kameralar karşısına çıkan Shiloh, annesinin rol aldığı Eternals filminin galalarında ilk kez elbise giyip makyaj yaparak bütün dikkatleri üzerine çekmişti.

  TAKIM ELBİSE GİYİP KRAVAT TAKIYORDU
  Kelimenin tam anlamıyla dünyanın gözleri önünde büyüyen Shiloh Jolie Pitt, diğer kız kardeşleri Zahara ve Vivienne'in aksine, o gala gecesine kadar bir kız çocuğu değil, erkek çocuğu gibi giyiniyordu. Hatta bir dönem adını değiştirip John ya da Peter diye çağrılmak istediği haberleri de basına yansımıştı. Üstelik bütün bunlar iddia değil gerçeğin ta kendisiydi.

  'AİLE İÇİN SEVİMLİ OLSA DA BAŞKALARINA UYGUNSUZ GELEBİLİR'
  Brad Pitt, 2008'de Oprah Winfrey'in programına konuk olduğunda, o dönemde 2 yaşında olan Shiloh'nun John ya da Peter adıyla çağrılmak istediğini söylemişti. Pitt, kızının kendisine bu isimleri yakıştırmasının da James Matthew Barrie'nin ünlü romanı Peter Pan'in etkisi olduğunu söylemişti. Pitt o söyleşide "Bilirsiniz, bu tür şeyler aileler için sevimli olsa da diğer insanlara uygunsuz görünebilir" diye konuşmuştu.

  'O İSTEDİ , BİZ DE SAÇLARINI KESTİRDİK'
  Angelina Jolie de kızı Shiloh'nun erkek kardeşleri gibi görünmeye çalışmasına ilişkin sorularla sık sık karşılaştı yıllar içinde. Kızının, kendisini erkek kardeşlerinden biri gibi gördüğünü belirten Jolie 2011 yılında Vanity Fair'e verdiği röportajda "Erkek çocuğu gibi olmak istiyor. Biz de saçlarını kestirdik. Shiloh, erkek kardeşlerinden biri olduğunu düşünüyor" demişti.

  SHILOH KİME BENZİYOR?
  Geçen yılın ekim ayında katıldığı galalar nedeniyle annesi Angelina Jolie'yi bile gölgede bıraktı Shiloh. Özellikle de bir konuyla! Güzel olmasına gerçekten çok güzeldi Shiloh. Birçok kişi onu geleceğin en güzel ve çekici Film yıldızlarından biri olarak görmeye başladı. Son bir aydır tartışılan konu ise Shiloh Jolie Pitt'in kime benzediği. Bazılarına göre annesi Jolie'ye bazılarına göre de babası Pitt'e benziyor. Hatta bazıları da onun hem annesinin hem babasının en kusursuz genlerini aldığı görüşünde. Uzun sözün kısası sosyal medyada Eternals filminin galalarına ilk kez elbiseyle katıldığı andan beri hep gündemde Jolie Pitt.

  'TERS GİDEN BİR ŞEY OLMAZ'
  Twitter'da yorum yapan bir kullanıcıya göre Shiloh, hem annesinden hem babasından bazı özellikleri almış. Bu kişiye göre "Anne ve babanız Angelina Jolie ile Brad Pitt olduğunda en iyisi ortaya çıkar, yani görüntünüzde ters giden bir şey olamaz." Bazı kullanıcılara göre Shiloh gülmediği zaman annesine, güldüğü zaman da babasına çok benziyor.

  YÜZÜNÜN YARISI BABASINA, YARISI ANNESİNE BENZİYOR
  Kime benzediği konusunda yorum yapan birçok kişiye göre Shiloh Jolie Pitt'in yüzünün üst kısmı Brad Pitt'e alt kısmı, özellikle de dudakları annesi Angelina Jolie'ye benziyor.

  YÜZDE 50- YÜZDE 50
  Birçok sosyal medya kullanıcısı Shiloh'nun "müthiş bir genetik mirasa sahip olduğunu" savunuyor. Shiloh'nun anne ve babasına olan benzerliğini "yüzde 50- yüzde 50" olarak yorumlayan birçok kullanıcı olduğunu da belirtelim.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kızı Shiloh büyüdü

  Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kızı Shiloh büyüdü

  Bir zamanlar dünyanın en gözde çifti olan Angelina Jolie ile Brad Pitt'in ilk biyolojik çocuğu olarak dünyaya gözlerini açan Shiloh, şimdilerde 16 yaşında.

  Ünlü çiftin ilk göz ağrısı olan Shiloh'un kime benzeyeceği doğduğu günden itibaren merak konusuydu.

  2016 yılında yollarını ayıran çift, çocuklarıyla da magazin gündeminde yer almaya devam ediyor.

  Daha doğmadan en az anne babası kadar ünlü olan Shiloh Nouvelle Jolie Pitt, ailesinin genetik mirasını taşıyor.

  Annesi Angelia Jolie "dünyanın en güzel kadını",  babası Brad Pitt ise "dünyanın en yakışıklı erkeği" olarak nitelendirilen Shiloh, güzelliği ve mavi gözleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

  Küçük yaşlarından bu yana erkek kardeşleri gibi giyinmesi, saçlarını kısacık kestirmesiyle konu olan Shiloh, tarzını değiştirdi.

  Yine de gösterişli olmayı tercih etmeyen Shiloh, sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

  Dudakları tıpkı Angelina Jolie'ye, gülüşü ve yüz hatları ise babası Brad Pitt'e benzetilen Shiloh, zaman zaman "kime benziyor" tartışmalarına konu oluyor.

  Bazılarına göre annesi Jolie'ye bazılarına göre de babası Pitt'e benziyor.

  Hatta bazıları da onun hem annesinin hem babasının en kusursuz genlerini aldığı görüşünde.

  Birçok sosyal medya kullanıcısı Shiloh'nun anne ve babasına yarı yarıya benzediğini düşünüyor.

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #1

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #2

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #3

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #4

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #5

  Angelina Jolie ile Brad Pitt in kızı Shiloh büyüdü #6

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap