Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  analiz yayınları deneme sınavı sonuçları öğrenci girişi

  1 ziyaretçi

  analiz yayınları deneme sınavı sonuçları öğrenci girişi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Analiz Yayınları Sınav Sonuçları

  Analiz Yayınları 2002’de Veysel Üstündağ tarafından kuruldu. Yayın dünyasına ilköğretim 2.sınıftan 8.sınıfa kadar yaprak test ve deneme sınavları ile başlayan Analiz Yayınları daha sonraki yıllarda yayın çeşidini 200’ü aşkın ürünlerden oluşan bir yelpazeye çıkarmış durumdadır.

  1.Sınıf seti, soru bankası, yaprak testler, matematik kitabı, dilbilgisi kitabı, konu anlatımlı yardımcı ders kitapları uzun araştırmalar ve emekler sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Bu süre zarfında kaliteden ödün vermeden sürekli büyüyen bir kurum olmuştur.

  Türkiye’nin 81 ilinde satış ve pazarlama ekibi ile 580’den fazla bayisi bulunmaktadır. Analiz Yayınları, yılların getirdiği birikim ve iş hukuku ile Türkiye’nin dört bir yanında bayilikler vermiş ve sağlam bir örgütlenme ağı kurmuştur. Bu ağ üzerinden dileyen herkesin Analiz Yayınlarına kolayca ulaşabilmesini sağlamıştır.

  Analiz Yayınları, Türkiye genelinde yapmış olduğu deneme sınavlarıyla sektöründe lider duruma gelmiştir. 2019-2020 yılında yapacakları Sınav Takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

  Analiz Yayınlarının Sınav Sonuçları aşağıda gözükmüyor ise burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıklayınız

  Yazı kaynağı : www.egitimsistem.com

  Analiz Yayınları -

  Analiz Yayınları Cevap Anahtarı

  Analiz Yayınları Cevap Anahtarı

  Analiz Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Analiz Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

  Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Analiz Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

  Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

  Analiz Yayınları Türkiye Geneli yaptıkları denemelerle dikkatimizi çeken bir yayın. LGS Yolunda kesinlikle girilmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

  ANALİZ YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

  Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum. Analiz Yayınları Deneme Sınavında çıkacak soruların kazanım listesine ben ulaşamadım.

  Normalde müfredat uyumlu gidildiğinden şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  ANALİZ YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

  Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Analiz Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Analiz Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına https://www.analizsinavi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Analiz Yayınları Cevap Anahtarı ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

  Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

  Önemli Not: Arkadaşlar idarecilik yaptığım dönemde bu yayının cevaplarına ve sonuçlarına ulaşabiliyordum. Fakat artık ulaşamıyorum. İdareciliği bırakıp kodlama alanında dersler vermeye başladım. Eğer tekrar ulaşmaya başlarsam bu notu düzeltirim. Şimdilik sadece yukarıda verdiğim linkler üzerinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

  İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

  Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

  Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

  Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

  Yazı kaynağı : ozgurseremet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap