Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  anadolu üniversitesi sınav tarihleri 2021

  1 ziyaretçi

  anadolu üniversitesi sınav tarihleri 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Türkiye Programları | Anadolu Üniversitesi

  Türkiye Programları

  2021-2022 ÖĞRETİM YILI AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT ve İŞLETME FAKÜLTLERİ

  ÇEVRİMİÇİ (ONLINE) BAŞVURU, KAYIT ve KAYIT YENİLEME / DERS SEÇİMİ TARİHLERİ

  * YKS Yeni Kayıt, Ek Yerleştirme ve Dikey Geçiş İnternet Başvuru ve Kayıt tarihleri, YÖK ve YKS yerleştirme sonuçlarının açıklandığı tarihe bağlı olarak değişebilir.

  ** Kayıt gruplarının İnternet Başvuru işlemleri belirtilen tarihlerin ilk günü saat 09:00'da başlayacak, son günü saat 17:00'de sona erecektir.

  *** Yatay Geçiş kapsamında kayıt yaptıranlar ders ekleyebilir.

  Güz Dünemi Başlama ve Bitiş Tarihleri :    27 Eylül 2021-07 Ocak 2022 (15 Hafta)

  Yazı kaynağı : www.anadolu.edu.tr

  BAP | Anadolu Üniversitesi

  AKADEMİK TAKVİM

  Yurt Dışı Programları ile ilgili gerekli duyuru ve bilgilendirme içinhttps://globalcampus.anadolu.edu.tr/settings web adresinin takip edilmesi gerekmektedir. 

  2020-2021 Öğretim Yılı

  Seçme Sınavı Sonucu İnternet Başvuru ve Kayıt tarihleri, sınav sonuçlarının açıklandığı tarihe bağlı olarak değişebilir.


  Sınav tarihlerinde olağanüstü haller dışında her hangi bir değişiklik yapılmamaktadır. Konuyla ilgili olarak herhangi bir tereddüt halinde sadece Batı Avrupa İrtibat Ofisinden bilgi alınması, aksi duyuru veya duyumlara itibar edilmemesi son derece önemlidir.

  Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü zorunlu hallerde ilan edilen bu sınav tarihlerini değiştirebilir.

  Yazı kaynağı : bap.anadolu.edu.tr

  Açıköğretim, İktisat Ve İşletme Fakülteleri 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi Kayıt Yenileme Duyurusu | Anadolu Üniversitesi

  Açıköğretim, İktisat Ve İşletme Fakülteleri 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi Kayıt Yenileme Duyurusu

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

  AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT VE İŞLETME FAKÜLTELERİ

  2021-2022 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ KAYIT YENİLEME DUYURUSU

      

  Bu duyuru Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemlerini kapsamaktadır. 

  Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir. Kayıt yenileme işlemleri;

                             27 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayıp

                             08 Ekim 2021 Cuma günü saat 22:00’da sona erecektir.

  Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

  Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecektir.

  Kayıt yenileme işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Ders Seçimi (Ekle/Sil) Otomasyonu bağlantısından öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

  Ödeme bilgileri ders seçimi sayfasında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında yer alacaktır. Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir. Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 08 Ekim 2021 tarihinde Kredi Kartı,  İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Öğrenciler yaptıkları ödemenin, 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidir. Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi ders seçimi işlemine göre belirlenen kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrencilerin kayıtları yenilenmez.

  08 Ekim 2021 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Güz Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Güz Dönemi kayıt yenileme süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yapmayan öğrenciler,    2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybeder.

  Kayıt yenileme işlemini yapan öğrenciler aosogrenci.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Bilgi bağlantısından kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini kayıt yenileme tarihleri içinde mutlaka kontrol etmelidir.

  Kaydı yenilenen öğrenci, kayıt yenileme tarihleri içinde, ödediği dönem öğretim gideri tutarının altında olmamak şartıyla seçtiği dersi silip yerine başka bir ders seçebilir veya yeni ders ekleyebilir.

  Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız yeni şifrenizi;

  ▪ AOSDESTEK İletişim ve Çözüm Masasının 0 850 200 46 10 numaralı telefonunu Fakültemiz kayıtlarındaki cep telefonu numaranızla arayarak,

  ▪ Size en yakın AÖF bürolarına şahsen giderek,

  ▪ www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Şifre İşlemleri” bağlantısından şifrenizi alabilirsiniz.

  2018-2019 öğretim yılından itibaren öğrencilere ders kitapları dijital (PDF) formatta sunulmaktadır. Öğrenciler sınavlarda ders kitabının e-Kampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki (PDF) içerikten sorumludur.

  Kayıt Yenileme ve Öğrenci Kılavuzu için tıklayınız.

  Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.anadolu.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap