Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  american horror story freak show

  1 ziyaretçi

  american horror story freak show bilgi90'dan bulabilirsiniz

  American Horror Story: Freak Show

  American Horror Story: Freak Show (Türkçesi: Amerikan Korku Hikayesi: Ucube Gösterisi), FX tarafından yayınlanan korku-gerilim dizisi American Horror Story'nin dördüncü sezonudur. 8 Ekim 2014 - 21 Ocak 2015 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Sezonun ana konusu 1952'de Jupiter, Florida'da kurulmuş son ucube gösterilerinden birindeki karakterlerin hayatta kalma mücadelesidir.

  Freak Show, Lily Rabe, Naomi Grossman ve James Cromwell'ın tekrar döndüğü dizideki antolojiden sapan ilk sezondur. Önceki sezonlardaki kadrolardan da oyuncular içeren sezon Angela Bassett, Kathy Bates, Jamie Brewer, Frances Conroy, Grace Gummer, Danny Huston, Jessica Lange, Denis O'Hare, Sarah Paulson, Evan Peters, Emma Roberts, Gabourey Sidibe ve Mare Winningham gibi isimleri kadroya almıştır. Ben Woolf da seriye geri dönmüştür.

  Önceki sezonlar gibi bu sezon da televizyon eleştirmenlerinden ve hayranlarından çok olumlu dönüşler almıştır. İlk bölüm prömiyeri ile 6.13 milyon izleyiciyle seride reyting rekoru kırmıştır. FX kanalının en çok izlenen programı olan American Horror Story önceki sezon izlenmelerinin önüne geçmiştir.[1] Sezon toplamda 20 Emmy Ödülü alarak diğer sezonlardan daha çok ödül toplamıştır. Adaylıklar içinde En İyi Performans ödülü, En İyi Oyunculuk ödülü de dahil olmak üzere adaylıklara Lange, O'Hare, Finn Wittrock, Paulson, Bassett ve Bates gösterilmiştir. Sarah Paulson, 5. Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödüllerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

  Oyuncu kadrosu ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Ana kadro[değiştir | kaynağı değiştir]

  Konuk oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

  Tekrarlayan oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

  oynarken aralarından bazıları dizinin diğer sezonlarında tekrar aynı karakterlerle veya farklı karakterlerle göründüler.

  Ödüller[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  american horror story freak show

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap