Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  altus buzdolabı fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  altus buzdolabı fiyatları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Buzdolabı

  Altus Buzdolabı

  Altus Buzdolabı

  Altus marka buzdolabı çeşitleri, tasarımsal ve teknolojik özellikleri ile öne çıkar. Dondurucularda bulunan farklı soğutma teknolojileri hayatı kolaylaştırır. Altus no-frost buzdolabı, üzerindeki hava kanallarıyla soğuk havayı dondurucu içine üfler, böylece buz tutma sorunu ortadan kalkmış olur. Dondurucu içindeki cam raflar kolaylıkla çıkarılabilir. Dondurucu içinin ve raflarının temizlenmesi çok kolaydır. Et türü gıdaları derin dondurucularda 6 ay ile 12 ay arasında saklamanız mümkündür. no-frost dondurucularda buzlanma özelliği yoktur. Bu nedenle buzun temizlenmesi, çözülmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

  Altus statik buzdolabı çeşitlerinin dondurucu ünitesi soğutma işleminde dolabın yan ve arka duvarlarından faydalanır. Bu duvarların içinden geçen gaz soğuyarak dolabı da soğutur. Dolap içindeki yüksek nem oranı, duvarlarda çok ince buz yüzeylerinin oluşmasını sağlar. Bu yüzeyler periyodik olarak eriyip dolabın alt tarafındaki tahliye bölgesine aktarılır. Tahliye kabındaki su ise zaman içinde buharlaşır. Statik donduruculu buzdolabı kategorisinde büyük ve küçük buzdolabı çeşitleri yer alır. Soğutma ve dondurma potansiyelleri açısından no-frost ile aynı verimle çalışır. Altus buzdolabı fiyatları modellerine göre farklılık gösterebilir.

  Minimal tasarımıyla bulunduğu yerin iç dekorasyonuna uyacak buzdolapları çeşitli renklerde üretilir. Hem no-frost hem de statik modellerinde Altus gri, siyah buzdolabı çeşitlerini bulmanız mümkündür. Bu renkteki buzdolabı modelleri genellikle inox tasarımdır. Temizlemesi kolay ve leke tutmayan tasarım, şık görünümü ile de öne çıkar. Altus buzdolabı beyaz modeller klasik görünümden hoşlanan kişilerin daha çok dikkatini çeker.

  Tüm buzdolabı modellerinde soğutma teknolojileri değişkenlik gösterse de enerji tasarrufu mevcuttur. Ürünlere göz atarken Altus a sınıfı, a+ buzdolabı modellerini görebilirsiniz. Daha üst enerji tasarrufu tercih ederseniz Altus buzdolabı a++ modelleri incelemeniz mümkündür. Altus buzdolabı satın almak isterseniz Trendyol’daki zengin seçeneklere bakarak ihtiyaçlarınıza uygun modele karar verebilirsiniz. Online alışveriş devinin kullanıcılarına sağladığı ödeme kolaylıkları ve avantajlı fırsatları ile dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Kurulum gereken ürünler için satış yapan firma ile bağlantıya geçip yetkili servis bilgisi alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.trendyol.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap