Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  altınpark anfa fuar ve kongre merkezi

  1 ziyaretçi

  altınpark anfa fuar ve kongre merkezi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fuar Ve Kongre Merkezi - Anfa Genel Müdürlüğü

  Fuar ve Kongre Merkezi Teknik Bilgileri

  Altınpark projesi içerisinde Başkent Ankara'nın iktisadi gelişimine ve tanıtımına katkıda bulunmak amacına yönelik olarak tasarlanan Fuar ve Kongre Merkezi uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmiştir.

  Merkez, modern fuarcılığın gerektirdiği bütün donanıma ve rahatlığa sahiptir. Parkın ana girişi ile doğrudan konumu belirlenmiş, depolar, servis yolu, katılımcı ve ziyaretçi otoparkları ile bağlantısı sağlanmıştır.

  7500 metrekare kapalı, 25 bin metrekareden başlayan açık sergileme alanları olan merkez, birbirine bağlantılı 2 bloktan oluşmuştur. 1991 yılı Ekim Ayında açılan bu tesiste her yıl 15'i aşkın uzmanlık fuarı düzenlenmektedir.

  Fuar Merkezi Altınpark'ın en büyük kapalı alanını oluşturmaktadır. ayrıca istenildiği zaman sergi alanına da dönüşebilen ve fuar alanına dahil olan B Blok, 1000 kişi kapasiteli sahneli salonu ile kongre, konferans ve konser organizasyonlarında ideal ve modern imkanlar sunmaktadır.

  Kongre Merkezi, Altınpark'ın kendine özgü yapısı ile uyumlu, modern mimarisi ve rahatlığı ile şık bir mekan; toplantı, konferans ve gösteriler için ideal bir ortamdır...

  Yazı kaynağı : www.anfa.com.tr

  Fuar Takvimi 2022


  Yazı kaynağı : www.anfa.com.tr

  Anfa Altınpark Expo Center

  ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi

  Anfa Altınpark Expo Center, Çankaya nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Anfa Altınpark Expo Center, Çankaya nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Çankaya şehrinde Anfa Altınpark Expo Center konumuna Toplu Taşıma

  Çankaya, Türkiye'deki Anfa Altınpark Expo Center adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Anfa Altınpark Expo Center adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Anfa Altınpark Expo Center adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Anfa Altınpark Expo Center için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 40182 - Altınpark Durağı; Meteoroloji; 40179 - Aydınlıkevler İlköğretim Okulu; 40181 - Altınpark Durağı; 40052 - Sandalcı Sokak.

  Anfa Altınpark Expo Center adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 114-7, 438, 440-5, 446, 447, 486, 487-5, 490-3 Metro: M4

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Anfa Altınpark Expo Center için yol tarifi alın.

  Anfa Altınpark Expo Center adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çankaya konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Anfa Altınpark Expo Center için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap