Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  alsancak son bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  alsancak son bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Al Sancak

  Al Sancak | Diziler | TRT İZLE

  Alsancak 7.Bölüm izle Full Tek Parça | Ddizi

  Alsancak 7.Bölüm izle Full Tek Parça | Ddizi

  Alsancak 7.Bölüm izle | TvDiziler.tv

  Alsancak 7. Bölüm Son Bölüm İzle Full Tek Parça Show TV - YouTube

  Alsancak 7. Bölüm Son Bölüm İzle Full Tek Parça Show TV - YouTube

  TRT 1'nin yeni dizisi Alsancak 7. bölüm yani son bölüm ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Alsancak dizisi 7. bölüm tek parça full HD YouTube, dizimag ve puhu tv izle seçeneklerini Van Haber ekibi olarak haberimizde yayınladık..

  Alsancak 7. bölüm full tek parça HD izle

  Alsancak dizisi 7. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Alsancak dizisi 7. bölümünü trt1.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

  Alsancak son bölüm 7. bölüm izlemek için TIKLAYIN

  Alsancak dizisi 7. bölüm özeti

  Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak, 17 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  Al Sancak’ta; Pençe Timi binlerce masum için canını feda etmeye hazırken, Mithat Sargon yeni planlar ve yeni hedefler peşindedir. Öte yandan; Ali, Nadia sayesinde Atilla’nın katilinin Mithat olduğunu öğrenecektir.

  Pençe Timi’nin zorlu görevi Ahtapotun kanlı operasyonunu durdurmak için harekete geçen Pençe Timi, kendini oldukça zorlu bir görevin içinde bulmuştur. Ancak timin her bir üyesi, binlerce masumun canının kurtarabilmek için kendi canını feda etmeye dünden hazırdır.

  Sedef ve Berna, Mithat’ın hedefinde Varlığına tehdit olarak gördüğü herkesin canına kast etmekten geri durmayan Mithat Sargon, Berna’ya da Amy aracılığıyla suikast planlar. Ancak bu eylemin Berna’yı mı yoksa kendisini mi zora sokacağından henüz habersizdir. Sargon’un hedefindeki bir diğer isim ise Sedef’tir.

  Ancak Sedef tehdidinden kurtulmak için hızlı davranmak yerine çok daha başka bir planı vardır. Mithat ve Nadia yüzleşmesinin akıbeti nasıl sonuçlanacak? Mithat’la yüzleşmeye giden Nadia, onun davetine tek başına gelmeyeceğini bildiğinden önlemini almıştır ancak Mithat, Nadia’yı çok iyi tanıyordur. Mithat ve Nadia yüzleşmesinden nasıl bir sonuç çıkacak? Ali, Atilla’nın katilini öğreniyor! Mithat Sargon, Ahtapotun nezdinde kaybettiği itibarını geri kazanmak için büyük oyunlar kurmaktan çekinmeyecektir.

  Ali Yüzbaşı ise Nadia sayesinde Mithat’ın Atilla’nın katili olduğunu öğrenecek ve ona karşı her zamankinden çok daha büyük bir öfkeyle yaklaşacaktır. Üstelik Nadia’yla birlikte Mithat’a karşı oldukça karmaşık bir oyun kuracaklardır. Ancak tilkilerin kuyrukları birbirine dolanacak ve işin sonucunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklardır.

  Yazı kaynağı : www.vanhavadis.com

  Al Sancak 6.Bölüm Kesintisiz Full İzle! 9 Mart 2023 Alsancak Son Bölüm Bölüm HD Kesintisiz Youtube İzle! Al Sancak Dizisi 7.Bölüm Fragmanı!

  Al Sancak 6.Bölüm Kesintisiz Full İzle! 9 Mart 2023 Alsancak Son Bölüm Bölüm HD Kesintisiz Youtube İzle! Al Sancak Dizisi 7.Bölüm Fragmanı!

  Al Sancak 6.Bölüm TRT1 izle! TIKLAYINIZ

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin dünyadaki kaos ve terör örgütleriyle mücadeledeki başarılarını anlatan "Alsancak", Enerji zengini bölgelerin terörist grupların kontrolüne geçmesinin ardından hem yurt içinde hem de yurt dışında hedefli operasyonlar gerçekleştiren özel kuvvetler bünyesinde elit timlerin oluşumunu ve ülkeleri güvenlik politikalarını yeniden gözden geçirmeye zorlamasını anlatıyor.

  Al Sancak 6.Bölüm ÖZETİ! Son Bölümde Ne Oldu?

  Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni sarsılsa da Ali yine de Nadia'yı savunur. Öte yandan Mithat Sargon herkesin gündemindedir ve Nadia, Mithat'la yüzleşmek ister.
  Ali, Kosova'dan yaralı olarak dönen Nadia'yı iyileştirmeye çalışır. Öte yandan Mithat Sargon ve Ahtapot'un aranjmanı hakkında da kendisinden bilgi almak istiyordu. Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni sarsılmıştı. Ali her şeye rağmen hayatını tehlikeye atan Nadia'yı savunur. Nadia ve Mithat karşı karşıya gelecek mi?
  Kapana kısılıp açığa çıkan Nadia yeni bir maceraya atılır ve kartlarla yüzleşmeye karar verir. Mithat'ı huzuruna çağırır.

  Herkesin adı, amacı ve hedefleri aynıdır. Mithat Sargon... Ali, şehit Atilla'nın yaptığı işin detaylarını hatırlamaya çalışır. Aklında katilin uğursuz silueti, kalbinde Atilla'nın hatırası vardı. Sedef ise güvendiği bir avukatın Mithat'tan ayrılmasının hukuken mümkün olduğuna işaret eder ve buna karşı çıkmaya kararlıdır.

  Ahtapotun hedefinde binlerce masum var! Pençe ekibi bu saldırıyı durdurabilecek mi? Ahtapot, zarar gören itibarını geri kazanmak için Mithat'ın yönetimindeki büyük bir olaya hazırlanır. Bu plan adım adım uygulandığı için saatler cuma namazı vaktine sabitlenmiştir. Pençe ekibi, binlerce masum insanın ölümüyle sonuçlanacak bir saldırıyı engellemeye çalışıyor.

  Al Sancak 7.Bölüm Fragmanı

  Yazı kaynağı : haberlerankara.com

  Alsancak 7. bölüm izle

  Alsancak 7. bölüm izle

  ALSANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

  •  Uğur Güneş - Piyade Yüzbaşı ALİ BANAZLI

  • Gülsim Ali İlhan - NADIA IVANOVA

  • R. Aybars Düzey - Deniz Piyade Yüzbaşı SELİM ATAKAN

  • Emre Dinler - Piyade Yüzbaşı CENGİZ USLU

  • İdris Nebi Taşkan - Deniz Piyade Teğmen ARAS GÜNERİ

  •  Ahmet Olgun Sünear - Piyade Uzman Çavuş SELÇUK TÜRKER

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap