Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler istanbul

  1 ziyaretçi

  allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler istanbul bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Anlaşmalı Sağlık Kurumları | Allianz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  ANLAŞMALI KURUMLAR

  Türkiye genelinde 600’ün üzerinde anlaşmalı kurum ağına sahip olan Allianz sayesinde en seçkin hastanelerde tedavi olabilir, sağlık sigortanızın karşılamadığı masrafları kolayca finanse edebilirsiniz. Üstelik limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı bir sağlık hizmeti almak istediğinizde, Allianz'ın indirimli fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

  ÖMÜR BOYU YENİLEME

  Üç yıllık kesintisiz sigortalı olmanız durumunda, hasar prim oranı ve yaşa bakılmaksızın ömür boyu yenileme garantisi kazanabilirsiniz.

  AVANTAJLI HİZMETLER

  Özel anlaşmalı kurumlarımızdaki Check-up panelimizden katılım payı olmaksızın yararlanabilirsiniz. Diş Bakım Paketi ile diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi giderlerinizi yılda bir kez ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinde ise ilk randevunuz %100 oranında karşılanırken sonraki randevularınız için indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

  *0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetlerinden randevu alınması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.allianz.com.tr

  Anlaşmalı Kurumlar | Allianz

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

  Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı olan tüm özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden yüksek kalitede bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

  0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile bu tamamlayıcı sağlık poliçesinden faydalanabilir.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

  Yatarak Tedavi Teminatı: Tamamlayıcı sağlık poliçenizin olmazsa olmaz teminatıdır. 24 saatten az olmamak şartı ile hastanede yatmayı gerektiren durumlarda; ameliyat, yoğun bakım ve diğer tedavi masraflarının karşılandığı teminattır.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

  Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

  Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış yapılmadan ayakta tedavi edilebilecek rahatsızlıklara ilişkin yapılan doktor kontrolü, teşhis amaçlı istenen kan ve idrar tahlilleri ile modern teşhis teknikleri ayakta tedavi kapsamı ve limiti dahilinde karşılanır. Ayakta tedavi teminatı sigorta şirketinin anlaşmasız olduğu sağlık kurumlarında kullanılamaz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

  Ek Teminatlar: Allianz Sigorta, sigortalılarına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve poliçenin standardını yükseltmek için ek teminatlar sunar. Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olduğunuzda ekstra ücret ödemen bu ek teminatlara da hak kazanmış olursunuz.

  Acil Kara Ambulans

  Hayatı tehdit eden ve acil olarak tedavi gerektiren durumlarda sigortalıya bulunduğu yerde müdahale yapılması, yapılan müdahale sonrası en yakın özel hastaneye sevk edilmesi için ambulans teminatı güvence oluşturur. Ambulans teminatı uluslararası taşımalarda geçersizdir.

  Evde Bakım Teminatı

  Evde bakım teminatı; sigortalının evde devam eden bir tedavi planına ihtiyaç duyması, bu durumun doktor tarafından beyan edilmesi ve Allianz Sigorta’dan provizyon alınması şartı ile geçerlidir. Sigortalı hastaneden taburcu olduğu tarihten itibaren 30.000 TL limit ile evde tedavisini devam ettirebilir.

  Doktor Allianz Sağlık Danışma Hattı

  Sağlığınız ile ilgili doktor görüşü almak istediğinizde Dr.Allianz ücretsiz sağlık danışma hattını dilediğiniz gün dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

  Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilir. Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan hastalıklar ve bu hastalıklara bağlı oluşan tedavi masrafları, Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından hastaneye ödenir.

  Allianz Sigorta’nın Turuncu+ Network ve Turuncu Network olmak üzere 2 çeşit anlaşmalı sağlık kurumu ağı bulunmaktadır.

  Turuncu Network: Eğer poliçenizi bütçenize daha uygun hale getirmek isterseniz, seçiminizi “Turuncu Network”ten yana yapabilirsiniz. Turuncu Network; SGK ile tüm branşlarda anlaşmalı olan sağlık kurumlarını kapsar.

  Turuncu+ Network: SGK ile tüm branşlarda anlaşması olan sağlık kurumlarına ek olarak, SGK ile yalnızca belirli branşlarda anlaşması bulunan sağlık kurumlarını da kapsar.

  Allianz Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

  Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; kişinin yaşı, ikameti, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve medikal enflasyon oranına göre belirlenir. Belirlenen prim tutarı 8 eşit taksit şeklinde ödenebilmektedir. Ayrıca Allianz tamamlayıcı sağlık poliçesini ailecek alanlara %2.5 oranında aile indirimi yapmaktadır.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

  Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Allianz Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.tamamlayicisaglik.com

  Sigortayeri

  Sigortayeri

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları listesi, bireylerin kolaylıkla tedavi görmek istedikleri hastaneleri açıklamaktadır. Bu liste kapsamında hastaneleri seçmeden önce birçok farklı kriter belirleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Sağlık kurumları kapsamında göreceğiniz tedavi masrafları Allianz sigorta tarafından poliçe limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

  Tedavi Masrafları Allianz ile Karşılanıyor

  Allianz Sigorta ile anlaşmalı bir sağlık kurumuna tedavi amaçlı gittiğinizde yanınızda mutlaka kimlik bilgileriniz ve poliçe numaranız olmalıdır. Sistem bu bilgilerle sizin sigortanızı görecek ve böylece tedavi masrafları ile ilgili ödemeleri karşılayacaktır. Listede bulunan hastane ve kurumlar Allianz sigorta tarafından önerilmiş değildir. Yalnızca anlaşmalı kurumlar bu listede yer almaktadır. Size kurum tarafından verilen bilgiler ve hizmet açıklamalarının Allianz sigorta ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz liste üzerinden poliçenize uygun gerekli yerleri işaretleyerek, anlaşmalı kurumları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

  Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Görüntüleme İşlemleri

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları listesine geldiğinizde, ilk olarak poliçe türünü seçmeniz gerekiyor. Modüler Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık, Yabancı Sağlık Sigortası ve Nazar Boncuğu poliçe türü kapsamında karşınıza çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Hangi poliçe türü ile anlaşmanız yapıldıysa seçerek işleme devam edebilirsiniz. 2. Adım Network/Ürün tipi seçme aşamasında ise karşınıza 4 seçenek çıkıyor. Mavi, Yeşil, Sarı ve Beyaz Network seçeneklerinden birini işaretledikten sonra işleme devam edebilirsiniz. İl ve ilçe seçimi olan 3 adımda, tedavi görmek istediğiniz il ve ilçe seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız fakat farklı bir ilçedeki kurumlardan destek almak istiyorsanız, ilçe noktasında dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. 4. adımda ise tedavi görmek ya da destek almak istediğiniz kurum tipini seçmeniz gerekiyor. Kurum tipleri arasında;

  Bu seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, seçtiğiniz il ve ilçe kapsamında tedavi görebileceğiniz kurumlara ulaşabiliyorsunuz. Eğer direkt olarak gitmek istediğiniz kurumun adını biliyorsanız, listenin en sonunda size doldurmanız için gösterilen alan içerisinde arama yapabiliyorsunuz.

  Poliklinik, hastane ve tıp merkezleri gibi birçok seçeneğin görüntülendiği listede, her kurum özelinde detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumlara ait tıbbi birim ve merkezler açıklamalarda belirtiliyor. Bunun yanı sıra kurumun faaliyet alanlarına ilişkin bilgiler de yer alıyor. Fakat daha detaylı bilgi almak istiyorsanız da mutlaka kurumlarla birebir iletişime geçmeniz gerekiyor.

  Anlaşmalı Sağlık Kurumları Kapsamında Diğer Hizmetler

  Allianz Sigorta kapsamında sağlık kurumlarında çeşitli arama opsiyonlarını da kullanabiliyorsunuz. Bu kapsamda yapabileceğiniz aramalar şu şekilde;

  Aile Hekimi/Uzman Hekim: Poliçe türü ve network seçiminin ardından hekim seçimi yapmanız gerekiyor. Bu anlamda seçim yapabileceğiniz 3 seçenek mevcut;

  Eczane/Optik: Bu sayfada il ve ilçe seçimi ile kurumları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda nöbetçi eczane seçeneklerine de bakabilirsiniz.

  Check Up ve Tarama Merkezleri: Poliçe ve network seçiminin ardından hizmet türü tercihinizi yaparak listeyi görüntüleyebilirsiniz. Hizmet türü seçenekleri arasında diyaliz, tomografi, taş kırma merkezi gibi birçok kurum yer almaktadır.

  İndirim Uygulayan Merkezler: Sağlık kurumları kapsamında indirim uygulayan merkezleri de görüntüleyebilirsiniz. Bu anlamda yapmanız gereken il ve ilçe seçimlerinizi tamamlamaktır. Son olarak seçeceğiniz faaliyet tipi ile de son listeye kolayca ulaşabilirsiniz. Faaliyet tipleri arasında;

  Yazı kaynağı : www.sigortaladim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap