Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  allianz sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler

  1 ziyaretçi

  allianz sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Anlaşmalı Sağlık Kurumları | Allianz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Allianz

  ANLAŞMALI KURUMLAR

  Türkiye genelinde 600’ün üzerinde anlaşmalı kurum ağına sahip olan Allianz sayesinde en seçkin hastanelerde tedavi olabilir, sağlık sigortanızın karşılamadığı masrafları kolayca finanse edebilirsiniz. Üstelik limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı bir sağlık hizmeti almak istediğinizde, Allianz'ın indirimli fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

  ÖMÜR BOYU YENİLEME

  Üç yıllık kesintisiz sigortalı olmanız durumunda, hasar prim oranı ve yaşa bakılmaksızın ömür boyu yenileme garantisi kazanabilirsiniz.

  AVANTAJLI HİZMETLER

  Özel anlaşmalı kurumlarımızdaki Check-up panelimizden katılım payı olmaksızın yararlanabilirsiniz. Diş Bakım Paketi ile diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi giderlerinizi yılda bir kez ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinde ise ilk randevunuz %100 oranında karşılanırken sonraki randevularınız için indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

  *0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetlerinden randevu alınması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.allianz.com.tr

  Anlaşmalı Kurumlar | Allianz

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

  Sigortayeri

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları listesi, bireylerin kolaylıkla tedavi görmek istedikleri hastaneleri açıklamaktadır. Bu liste kapsamında hastaneleri seçmeden önce birçok farklı kriter belirleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Sağlık kurumları kapsamında göreceğiniz tedavi masrafları Allianz sigorta tarafından poliçe limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

  Tedavi Masrafları Allianz ile Karşılanıyor

  Allianz Sigorta ile anlaşmalı bir sağlık kurumuna tedavi amaçlı gittiğinizde yanınızda mutlaka kimlik bilgileriniz ve poliçe numaranız olmalıdır. Sistem bu bilgilerle sizin sigortanızı görecek ve böylece tedavi masrafları ile ilgili ödemeleri karşılayacaktır. Listede bulunan hastane ve kurumlar Allianz sigorta tarafından önerilmiş değildir. Yalnızca anlaşmalı kurumlar bu listede yer almaktadır. Size kurum tarafından verilen bilgiler ve hizmet açıklamalarının Allianz sigorta ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz liste üzerinden poliçenize uygun gerekli yerleri işaretleyerek, anlaşmalı kurumları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

  Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Görüntüleme İşlemleri

  Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları listesine geldiğinizde, ilk olarak poliçe türünü seçmeniz gerekiyor. Modüler Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık, Yabancı Sağlık Sigortası ve Nazar Boncuğu poliçe türü kapsamında karşınıza çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Hangi poliçe türü ile anlaşmanız yapıldıysa seçerek işleme devam edebilirsiniz. 2. Adım Network/Ürün tipi seçme aşamasında ise karşınıza 4 seçenek çıkıyor. Mavi, Yeşil, Sarı ve Beyaz Network seçeneklerinden birini işaretledikten sonra işleme devam edebilirsiniz. İl ve ilçe seçimi olan 3 adımda, tedavi görmek istediğiniz il ve ilçe seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız fakat farklı bir ilçedeki kurumlardan destek almak istiyorsanız, ilçe noktasında dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. 4. adımda ise tedavi görmek ya da destek almak istediğiniz kurum tipini seçmeniz gerekiyor. Kurum tipleri arasında;

  Bu seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, seçtiğiniz il ve ilçe kapsamında tedavi görebileceğiniz kurumlara ulaşabiliyorsunuz. Eğer direkt olarak gitmek istediğiniz kurumun adını biliyorsanız, listenin en sonunda size doldurmanız için gösterilen alan içerisinde arama yapabiliyorsunuz.

  Poliklinik, hastane ve tıp merkezleri gibi birçok seçeneğin görüntülendiği listede, her kurum özelinde detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumlara ait tıbbi birim ve merkezler açıklamalarda belirtiliyor. Bunun yanı sıra kurumun faaliyet alanlarına ilişkin bilgiler de yer alıyor. Fakat daha detaylı bilgi almak istiyorsanız da mutlaka kurumlarla birebir iletişime geçmeniz gerekiyor.

  Anlaşmalı Sağlık Kurumları Kapsamında Diğer Hizmetler

  Allianz Sigorta kapsamında sağlık kurumlarında çeşitli arama opsiyonlarını da kullanabiliyorsunuz. Bu kapsamda yapabileceğiniz aramalar şu şekilde;

  Aile Hekimi/Uzman Hekim: Poliçe türü ve network seçiminin ardından hekim seçimi yapmanız gerekiyor. Bu anlamda seçim yapabileceğiniz 3 seçenek mevcut;

  Eczane/Optik: Bu sayfada il ve ilçe seçimi ile kurumları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda nöbetçi eczane seçeneklerine de bakabilirsiniz.

  Check Up ve Tarama Merkezleri: Poliçe ve network seçiminin ardından hizmet türü tercihinizi yaparak listeyi görüntüleyebilirsiniz. Hizmet türü seçenekleri arasında diyaliz, tomografi, taş kırma merkezi gibi birçok kurum yer almaktadır.

  İndirim Uygulayan Merkezler: Sağlık kurumları kapsamında indirim uygulayan merkezleri de görüntüleyebilirsiniz. Bu anlamda yapmanız gereken il ve ilçe seçimlerinizi tamamlamaktır. Son olarak seçeceğiniz faaliyet tipi ile de son listeye kolayca ulaşabilirsiniz. Faaliyet tipleri arasında;

  Yazı kaynağı : www.sigortaladim.com

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Neler?

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Neler?

  Allianz Sigorta, ülkemizdeki en önemli sigorta şirketlerinden biridir ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Geliştirdiği tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü sayesinde SGK güvencesi altında bulunan vatandaşların sağlık harcamalarına karşı güvence sağlayan sigorta şirketi, ülkenin her şehrinde yer alan anlaşmalı kurum ağı ile de tercih edilmektedir.

  Tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü kapsamında alınacak hizmetlere, en iyi ve kaliteli şekilde ulaşabilmek için Allianz Sigorta anlaşmalı hastaneler ağını bilmek önemlidir. Anlaşmalı hastaneler ya da diğer sağlık kurumlarında alınan tedavi ve sağlık hizmetlerinde sigorta şirketi önemli ölçüde avantajlar sağlamaktadır.

  Hazırladığımız bu yazımızda, Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü kapsamında hizmet alınabilecek anlaşmalı sağlık kurumlarına dair tüm detayları anlatmaya çalıştık. Bu içerikte, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında öne çıkan detayları ve anlaşmalı hastanelerin örneklerini bulabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; SGK anlaşması olan özel sağlık kurumlarında hiçbir fark ücreti ödemeden hizmet alınmasını sağlayan bir sağlık sigortası ürünüdür. Geniş hastane ağı ve etkili teminat seçenekleri ile öne çıkan Allianz Sigorta’nın bu ürünü, sigortalılar için çok sayıda avantaj ve imkan sunmaktadır. Tamamlayıcı sağlık ürünü kapsamında; doğum teminatından, ömür boyu yenileme garantisine kadar bir çok avantajın yanında ek teminat seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

  Allianz’ın tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında detaylarıAllianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir, Neleri Kapsar?Yazımızda da keşfedebilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

  Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sunulan teminat seçeneklerini şu şekilde açıklayabiliriz:

  Allianz Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası yatarak tedavi teminatı kapsamında; ameliyatlı ya da ameliyatsız hastanede yatış gerektiren tedavileri, yoğun bakım masraflarını, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz tedavilerini, oda – yemek ve refakatçi ihtiyaçlarını, koroner anjiyografi gibi tedavileri karşılamaktadır.

  Allianz Sigorta, ayakta tedavi teminatı kapsamında ise yatış gerektirmeyen tedavileri karşılar. Bu teminat kapsamında doktor muayenesi, röntgen işlemleri, laboratuvar tetkikleri ve ileri tanı yöntemlerine ait giderler poliçe üzerinden karşılanır. Ancak doktor muayenesi olmadan gerçekleşen teşhis ve tetkikler kapsam dışı sayılmaktadır.

  Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatlarına dair detaylaraTamamlayıcı Sağlık Sigortasının Önemli Teminatlarıyazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Neler?

  Ülke genelinde 600’ü aşan anlaşmalı kurum sağına sahip olan Allianz Sigorta sayesinde tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü avantajlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik poliçe limitiniz yetmediğinde ya da kapsam dışı bir hastalık için sağlık hizmeti almanız gerektiğinde sigorta şirketinin sağladığı indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

  Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler hakkında bilgi almak için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ve Kurumlar yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastanelere Birkaç Örnek

  İstanbul’da hizmet alınabilecek Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastanelere birkaç örnek:

  Ankara’da hizmet alınabilecek Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastanelere birkaç örnek:

  İzmir’de hizmet alınabilecek Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastanelere birkaç örnek:

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Listesine Nereden Ulaşılır?

  Allianz Sigorta anlaşmalı sağlık kurumlarına ulaşım sağlamak için Sigorta Dünyası çağrı merkezlerini arayarak bilgi talep edebilirsiniz. Bunun yanında şirketin web sitesi üzerinden de sorgulama yapmanız mümkündür.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Paketleri Nelerdir?

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında iki farklı ürün seçeneği geliştirilmiştir. Bu paket seçenekleri, içerik ve fiyat açısından değişim göstermektedir. Network seçenekleri olarak da tanımlanan bu paketlerden size en uygun olanı seçebilir ve poliçenizi bunun üzerine oluşturabilirsiniz.

  Doğru tamamlayıcı sağlık sigortası seçimi hakkında bilgi almak için En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Seçilir? Yazımıza göz atabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yer alan ana teminatlara ek olarak alınabilecek teminatlar ile farklı sağlık hizmetlerinden de yararlanılabilmektedir. Doğum teminatı da bunlardan biridir.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na doğum teminatı eklenmesi halinde, gebelik ve doğum ile ilgili giderleri karşılanabilir. Ancak teminatın aktif olması ve masrafların karşılanabilmesi için 12 aylık bekleme süresi tamamlanmalıdır.

  Anne adayları ve bebekler için oldukça önemli bir sigorta ürünü olan Allianz Doğum Teminatı; bekleme süresi tamamlandıktan sonra hamileliği bağlı komplikasyonlar, rutin doktor kontrolleri, tahlil ve tarama işlemleri ya da normal veya sezaryen doğum masraflarını karşılamaktadır.

  Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sunulan doğum paketlerine dair detaylar öğrenmek isterseniz; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Masraflarını Karşılar Mı?Yazımızı okuyabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nereden Alınır?

  Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi alabilmek için gerekli olan en önemli şart, adayların SGK güvencesi altında olmasıdır. SGK güvencesine sahip 65 yaş altındaki vatandaşlar Allianz Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü satın alabilirler.

  Sigorta Dünyası, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü en hızlı ve kolay yoldan alabileceğiniz bir platformdur. Ürüne dair detayları öğrenmek ve fiyat teklifi alabilmek için Sigorta Dünyası çağrı merkezini 7 / 24 arayabilir ya da web sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

  Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi almak için web sitemizin sorgulama sayfasından başvuru formunu doldurarak talep oluşturabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede size dönüş yapılmakta ve Allianz Sigorta’nın sizin için en uygun teklifi sunulmaktadır.

  Ücretsiz Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sorgulaması yapmak ve en iyi teklifi almak için şimdi başvuru formunu doldurun.

  Yazı kaynağı : www.sigortadunyasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap