Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  alibeyköy belediye başkanı hangi partiden

  1 ziyaretçi

  alibeyköy belediye başkanı hangi partiden bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Eyüpsultan Seçim Sonuçları: 31 Mart 2019 İstanbul Eyüpsultan Yerel Seçim Sonuçları

  Seçim Sonuçları - 23 Haziran 2019 İstanbul Seçim Sonuçları - NTV

  Eyüp belediyesi hangi parti? Eyüpsultan Belediye Başkanı hangi partiden? Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken kimdir, kaç yaşında?

  Eyüp belediyesi hangi parti? Eyüpsultan Belediye Başkanı hangi partiden? Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken kimdir, kaç yaşında?

  Eyüpsultan Belediye Başkanı hangi partiden? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Eyüpsultan Belediyesi'nin hangi partide olduğu ve 2019 Yerel Seçimleri'nde hangi parti tarafından kazanıldığı araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte, bu konuya ilişkin detaylar ve Eyüpsultan'ın mevcut Belediye Başkanı Deniz Köken hakkında bilgi... Eyüpsultan Belediye Başkanı hangi partiden? Deniz Köken kimdir, kaç yaşında?

  EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI DENİZ KÖKEN KİMDİR?

  1964 yılında Ordu'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1984–1988 yıllarında İstanbul Üniversitesi'nde memurluk yaparak başladı. 1989–1994 yıllarında Bankacılık sektöründe çeşitli görevlerde bulundu.

  1994 yılında Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı olarak başladığı yerel yönetim alanında bugüne kadar önemli görevlerde bulunmuş ve birçok başarılı projeye imza atmıştır.

  1994-1999 yılları arasında Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi de olan Deniz Köken, aynı zaman da Eyüp Musiki Vakfının da Kurucuları arasında yer alıyor. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

  1999-2002 yılları arasında İBB Meclis Üyeliği, İBB Bütçe Komisyonu Üyeliği ve İBB Tarife Komisyonu Başkanlığı görevini sürdürmüştür.

  2004 yılında Kağıthane Belediyesi Meclis Üyeliği görevini üstlenen Deniz Köken, 2004-2009 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı yaptı.

  2009-2014 yılları arasında ise Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olan Deniz Köken, 2014-2018 yılları arasında da Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini üstlenirken aynı zamanda da Gaziantep OSB Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı.

  EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİDEN?

  31 Mart 2019 tarihinde makama gelen Deniz Köken, Ak Parti'nin adayıydı. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Eyüpsultan Belediyesi hangi partide? Eyüpsultan'ın mevcut Belediye Başkanı Remzi Aydın kimdir?

  Eyüpsultan Belediyesi hangi partide? Eyüpsultan'ın mevcut Belediye Başkanı Remzi Aydın kimdir?

  Eyüpsultan Belediyesi'nin hangi partide olduğu ve 2014 Yerel Seçimleri'nde hangi parti tarafından kazanıldığı, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte, bu konuya ilişkin detaylar ve Eyüpsultan'ın mevcut Belediye Başkanı Remzi Aydın hakkında bilgi...

  2014 yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerde AK Parti'nin adayı Remzi Aydın seçimleri kazandı ve o tarihten bu yana Eyüpsultan Belediye Başkanı olarak görev yapıyor. AK Parti, 31 Mart Yerel seçimlerinde ise Deniz Köken'i aday olarak gösterdi.

  MEVCUT BAŞKAN REMZİ AYDIN KİMDİR?

  Remzi Aydın, 1965 Eyüpsultan doğumludur. Aslen Giresunludur. Eyüp Silahtarağa İlkokulu ve Eyüp Lisesi’ni bitiren Aydın, 1 yıl Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okuduktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü’nde yüksek lisans çalışması yapan Remzi Aydın, 1991 yılından 2014 şubat ayına kadar kendi ofisinde serbest avukatlık yaptı.

  Siyasi hayatına 2004 yılında Belediye Başkan Aday Adayı olarak başlayan Aydın, 2006’da İstanbul AK Parti Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı, 2009’da Belediye Başkan Aday Adayı ve İl Genel Meclis Üyeliği, Eyüpsultan Belediye Başkan Danışmanlığı, 2010’da İl Encümen Üyeliği, 2011 yılında Genel Seçimler 2. Bölge SKM Başkan Yardımcılığı yaptı. Aydın aynı yıl İl Genel Meclisi AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği ve sözcülüğüne seçildi. 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde AK Parti’den aday olarak Eyüpsultan Belediye Başkanı seçildi.

  Remzi Aydın , “Geleneksel Sporlar Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği”, “Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanlığı”, “Yeryüzü Doktorları Derneği Üyeliği”, “Hayat Sağlık Vakfı”, “İnsan ve Medeniyet Hareketi ve Girişimci İşadamları Vakfı Üyeliği”, “İl Genel Meclisi Yeşilay Dostluk Grubu Başkanlığı”, “Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği”, “Yardım Eli Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği” ve “Başakşehirspor Yönetim Kurulu Üyeliği“ de yaptı.

  Futbol, voleybol, yüzme sporlarıyla ilgilenen ve karate sporunda ayrıca lisansı bulunan Başkan Remzi Aydın, çeşitli dergi ve gazetelerde de köşe yazarlığı yaptı (İstanbul Barosu Dergisi, Yerel Siyaset Dergisi, Türk Edebiyatı, Aydınses.).

  İngilizce ve Arapça bilen Remzi Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Deniz Köken

  Deniz Köken (1964; Ordu, Perşembe), Türk siyasetçi ve Eyüpsultan Belediye Başkanı.

  Biyografi[değiştir | kaynağı değiştir]

  1964 yılında Ordu'nun Perşembe ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamladı.[1] 1994-1999 yılları arasında Eyüpspor Başkanlığı yaptı.[2] 2004-2009 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı, 2009-2014 yılları arasında Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve 2014-2018 yılları arasında ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yaptı.[3]

  Müzik ile ilgilenen Köken ayrıca Eyüp Musiki Vakfı ve Ordulular Birliği Hizmet Vakfı kurucu üyeliğinde bulundu.[1]

  Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Eyüpsultan Belediye Başkan adayı olduğu 2019 Türkiye yerel seçimlerini 112.339 oyla kazandı.[4]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap