Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aksaray ak parti milletvekili aday adayları

  1 ziyaretçi

  aksaray ak parti milletvekili aday adayları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aksaray Milletvekili adayları listesi - Aksaray

  Eskilli İsim Aday Adaylığını Açıkladı

  Eskilli İsim Aday Adaylığını Açıkladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak işaret etmesinin arından siyasi partilerde aday adayları hareketlenmeye başladı. Seçim öncesi Aksaray’dan çıkacak milletvekili aday adaylarını konuşulurken, Eskil,Sultanhanı,Yeşilova’nın içinde bulunduğu çöl bölgesi diye adlandırılan bölgeden çıkacak aday adaylarına gözler çevrildi.  

  Aksaray milletvekili aday adayları bir bir adaylıklarını açıklarken, Eskilli bayan isimde aday adaylığını açıkladı. Uzun dönem mecliste danışmanlık yapan Mahir Güç’ün kızı Nu Gülçin Güç DEMET, 2023 genel seçimlerinde Ak Parti’den Aksaray milletvekili aday adaylığını açıkladı.

  Hizmet Etme Sırasının Bizlere Geldiğine İnanıyorum

  Başlayan yeni Türkiye Yüzyılında, büyüklerimizin önderliğinde, bilgi birikim, tecrübeleri ile ülkesine, memleketine ve  hemşerilerine hizmet etme sırasının kendilerine geldiğine inandığını ifade eden GÜÇ DEMET, açıklamasında, “ Eskil İlçemizden çıkıp, uzun yıllar Ankara’da Başbakanlık ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde Danışman olarak görev yapan; köylerinden mahallerine , ilçelerinden Aksaray’ın her bölgesine  kadar  tüm hemşerilerine  hizmet etmeye ve yardımcı olmaya kendini adamış Mahir Güç’ün kızıyım. En zor şartlarda bile hemşerilerine hizmet etmek için elinden geleni yaparak bu yolda mutlu olabilmeyi babamdan öğrendim.

  Rabbim nasip eder, partim aday gösterir ve siz değerli hemşerilerimin desteğiyle milletvekili seçilirsem ülkeme, milletime ve Aksaraylı hemşerilerime en iyi hizmeti edeceğime Ak Davanın Ak Kadını olarak söz veriyorum.

  Başlayan yeni Türkiye Yüzyılında, büyüklerimizin önderliğinde, bilgi birikimim, tecrübelerim ile ülkeme, memleketime ve siz hemşerilerime hizmet etme sırasının bizlere geldiğine inanıyorum. Bu vesile ile çıktığım bu hayırlı yolda Aksaraylı hemşerilerimin desteklerini bekliyor, hepinize hürmet ve saygılarımı sunuyorum, Allah’a emanet olun” dedi.

  Nur Gülçin GÜÇ DEMET kimdir?

  1982 doğumlu. İlk, orta, lise eğitimimi Ankara’da; Üniversite öğrenimimi Kırıkkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansıma Uluslararası İlişkiler alanında devam etmekte. Aksaray ili  Güzelyurtlu bir isimle evli olup, bir çocuk annesi.

  2007 yılında Sayın Fatma Şahin’in yanında Ak Parti Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nda yönetici olarak göreve başladı. Sırasıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda Özel Kalem Müdürlüğü, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Danışman ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda Özel Kalem  Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ardından Başbakanlık Türk İş Birliği  ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nda uzman olarak çalıştı, son görev yeri de Türkiye Büyük Millet Meclisi danışmanlığıdır. Halen İçişleri Bakanlığı mensubu olarak görev yapmaktadır.

  Aksaray HABERİ

  Yazı kaynağı : www.eskilgazetesi.com

  AK Parti Aksaray milletvekili aday listesi AK Parti 27. Dönem milletvekili adayları !

  AK Parti Aksaray milletvekili aday listesi AK Parti 27. Dönem milletvekili adayları !

  Türkiye, 24 Haziran’da yapılacak  cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine kilitlenmiş durumda. MHP milletvekili aday listelerini açıkladı. Peki AK Parti milletvekili listesini açıkladı mı? AK Parti 27. Dönem milletvekili adayları kimlerden oluştu. İşte AK Parti Aksaray milletvekili aday listesi son dakika

  24 Haziran 2018 tarhinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimleri için partiler aday belirleme sürecini gerçekleştiriyor. Bu bağlamda milletvekili aday listesini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), oldu. AK Parti ve MHP Cumhurbaşkınlığı için yarışacak adayın Cumhur ittifakı kapsamında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan olmuştu. Cumhurbaşkanı adayını belirleyen AK Parti'de şimdi de 27. dönem milletvekili adayları 2018 listesi açıklanması bekleniyor. 16 MYK üyesi başkanın koordinesinde gerçekleşecek temayül yoklamalarının sonuçları sır gibi saklansa da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Beştepe Külliyesi'nde AK Parti milletvekillerine verdiği iftarda çoğu milletvekilinin değişeceğini yeni isimlerin milletvekili listesine gireceğinin sinyalini vermişti. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok ilde milletvekili aday listesinde sürprizlerin olacağı söyleniyor.

  AK Parti aday listesi için: tıklayınız

  BBP AK PARTİ LİSTESİNDEN GİRECEK

  Cumhur İttifakı’na destek veren BBP’li isimlere ayrılacak kontenjan da bu liste ile belirlenecek. 25 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenecek etkinlikle hem adaylar tanıtılacak hem de seçim beyannamesi kamuoyu ile paylaşılacak.

   Öte yandan, 24 Haziran 2018 seçimleri için hazırlanan milletvekili aday listeleri 21 Mayıs'ta saat 17.00'a kadar YSK'ya teslim edilmiş olacak. Haliyle AK Parti milletvekili adayları listesi bu hafta sonu kesinleşmiş ve teslime hazır hale gelmiş olacak.

  İŞTE AK PARTİ AKSARAY ADAY ADAYLARI

  1- Hasan Oğuz Altınkaynak

  2- Latif Ağır

  3- Ahmet Arslanoğlu

  4- Emine Özdemir Kaçer

  5- Ayça Arslanoğlu

  6- Deniz Öztürk Kara

  7- İsa Öner Yüksel

  8- İsmail Atar

  9- Mehmet Derin

  10- Hüseyin Sarıkaya

  11- Abdulbaki Çubukçu

  12- Muammer Öztürk

  13- Önder Yıldız

  14- Osman Gümüş

  15- Uğur Etlik

  16- İsmail Gümüşsoy

  17- Deniz Han

  18- Mustafa Serdengeçti

  19- Halil Demir

  20- Cengiz Gözen

  21- Mehmet Bekleviç

  22- Mahmut Eser

  23- Sibel Bayram

  24- Murat Altındal

  25- İlknur İnceöz

  26- Fahrettin Özyön

  27- Ahmet Koçaş

  28- Soner Gökbayrak

  29- Mehmet Çapan Altındal

  30- Yaşar Öztürk

  31- Esen Murat Teke

  32- Abdurrahman Yusuf Kayabaşı

  33- Hasan Dağ

  34- İsa Özkişi

  35- Saffet Çalışkan

  36- Nevzat Palta

  37- Sevinç Kasal

  38- Cengiz Aydoğdu

  39- Ayşen Benlioğlu

  40- Fatih Mehmet Altınsoy

  41- Yahya Irmak

  42- Şükran İnce

  43- Ahmet Abaklı

  44- Fatih Alkan

  45- Nutku Akın

  46- Muhammed Ateş

  47- Münir Uğuz

  48- İlhan Aslan

  49- Sümeyye Özyön

  50- İzzet Sertdemir

  51- Ayhan Türk

  52- Hazim Turan

  53- Şuayıp Demir

  54- Ömer Gizlenci

  55- Cihangir Fikri Saatçioğlu

  56- Muhammed Aktaş

  57- Miray Koyuncu

  58- Mekan Çeviren

  59- İbrahim Ergin

  60- Şükrü Altın

  61- Yaşar Avcu

  62- Ali Osman Köse

  63- Fatih Batak

  64- Cengiz Oktay Boğa

  65- Abdulkadir Karatay

  66- Nihal Taşdemir

  67- İbrahim Çavga

  68- Davut Elçi

  69- Yusuf Akkuş

  70- Adem Canlı

  71- Cevdet Ağaçlı

  72- Ramazan Bora

  73- Yusuf Öztürk

  74- Gül Karakoyun

  15 TEMMUZ KAHRAMANI ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR'İN KARDEŞİ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

  Hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi esnasında sergilediği kahramanlık ile tarihe geçen Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir, AK Parti'den Niğde milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. MÜSİAD ABD Başkanı Mustafa Tuncer, Sakarya’dan milletvekili aday adaylığı için AK Parti Sakarya İl Başkanlığına resmi başvurusunu yaptı. MÜSİAD ABD Başkanı Mustafa Tuncer Sakarya’dan milletvekili aday adaylığı için AK Parti Sakarya İl Başkanlığına resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Şanlıurfa'dan milletvekili aday adayı olan Tatlıses, bu sefer İzmir'den aday adayı oldu.  Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ve uzun süre fizik tedavi gören Tatlıses, geçen yıl İzmir'e taşınmıştı. Tatlıses geçtiğimiz gün mülakata çağrılmıştı. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Fethi Fahri Kaya görevinden istifa ederek, AK Parti’den Eskişehir milletvekili aday adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  AK Parti Aksaray Milletvekili aday adayları listesi

  AK Parti Aksaray milletvekili adayları kimler?

  Altınsoy:

  İşte Ak Parti'den Aksaray Milletvekili Aday Adayı Olan İsimler

  İşte Ak Parti'den Aksaray Milletvekili Aday Adayı Olan İsimler

  Milletvekilliği aday adaylığı için Ak Parti Aksaray İl Başkanlığı'na 59 kişi aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirten İl Başkanı Karatay, Aksaray’a başvuran aday adaylarının 53’ü erkek, 6’sı kadın. Erkek aday adaylarımızdan 2'si engelli statüsünde başvuru yaptı.

  Bizler Adaylarımızı belirlerken, ince eleyip sık dokuyacağız. Başvuru yapan aday adaylarımızı değerlendirirken, partimizin kriterleri yanı sıra, vatandaşlar arasında gördüğü kabulü, yaşam tarzını, projelerini, vizyonunu, çizgisini de göz önünde bulundurmaktayız.

  Ülke genelinde milletvekilliği başvuru süreci tamamlandı. Ak parti olarak; partimize gösterilen bu teveccüh bizleri onore ve mutlu etmiştir. AK Parti çatısı altında hizmet vermek isteyen aday adaylarımızı bu ay içersinde yapılacak anketler, temayül yoklamaları ve mülakatlar neticesinde değerlendireceğiz. Aday olacak hizmet sevdalılarını tespit edip seçime hazırlanacağız. Partimize, ülkemize, şehrimize ve milletimize layık adaylarla, en üst seviye de hizmet vermeye devam edeceğiz. Yapılacak genel seçimin vatandaşlarımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.   Aday Adayları Listemiz

  Yazı kaynağı : www.aksaraymedya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap