Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

  1 ziyaretçi

  akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Akrep Burcu Erkeği

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, Nasıl Kadınları Sever?

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, Nasıl Kadınları Sever?

   23 Ekim - 21 Kasım tarihleri arasında doğanlar akrep burcu olur. Akrep burçları genelde yalnızlığı seven karakterlerdir. Bu nedenle de bir akrep burcu erkeğine yaklaşırken oldukça dikkatli ve hassas olunmalıdır. 

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Her erkek sorun çıkarmayacak bir ilişki ister. Ancak akrep burcu erkekleri karşı cinste bazı özelliklere dikkat etmektedir. Bu nedenle de akrep burcu erkeklerine yaklaşılırken bu kriterlere dikkat edilmelidir. Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kadın kriterleri şunlardır;

   - İlişkide sevgisini ve ilgisini esirgemeyen kadınlar hoşlanırlar.

   - Kendisine güven veren kadınlardan etkilenirler.

   - Bakımlı ve kendine has giyim tarzı olan kadınlardan etkilenirler. 

   - Akrep burcu erkeğinin en önemli kriterlerinden bir tanesi de kendisine sadık kalacak kadınlara ilgi duymalarıdır. 

   - Az ve öz konuşan kadınlara daha fazla ilgi gösterirler. 

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınları Sever?

  Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kadınların genel özellikleri toplum içinde kendine has karakterini ortaya koyabilen bireylerdir. Akrep burcu erkeği kendi tarzını yaratabilmiş kadınlara karşı her zaman daha ilgili olmuşlardır.

  Akrep burcu erkeğinin en önem verdiği özellik kendisine güven veren kadınlar olmasına karşılık kendine güvenen kadınlardır. Bunların yanı sıra akrep burcu erkeği ilgi duyacağı kadında kendine özen göstermesini ve imajına dikkat etmesini beklemektedir. Akrep burcu erkeği bir yandan da gizemli karakterlere karşı ilgi duymaktadır. Hoşlandığı veya ilgi gösterdiği kadının gizemli yanlarını kendi çözmek ve hassas noktalarını kendisi bulmak ister. Ancak ilişkide her şey onlar için kararında olması gerekmektedir. 

  Akrep Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? 

  Akrep burcu erkeği genel olarak gizemli bir yapıya sahiptir. Aşk konusunda son derece titiz olan akrep burcu erkekleri ilişkilerinde romantik, ateşli ve ilgili olabilmektedir. Akrep burçları her zaman soru sevmeleri ile bilinirler. 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır: Akrep erkeği aşkını nasıl belli eder?

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Akrep burcu erkeği, ayakları üzerinden durabilen yapıya sahiptir. Henüz erken yaşlarda bile sorumluluk almaya çalışmaları, bu özelliklerini yansıtır. Merkür ve Plüton gezegeninin hareketlerinden etkilenen akrep burcu erkekleri, farklı özellikleriyle ön plana çıkarlar.

  Sürekli hareketli olurlar. Onlar için durmak gerilemek anlamına geldiğinden, pozitif düşünceleriyle birlikte devamlı bir şeyler yapmaya çalışırlar.

  Akrep burcu erkeğinin bir tarafı daima çocuk kalır. Bazı olaylara yaklaşımları çocukça olabilir. Duygusal ve merhametli olmaları bu özelliklerinden kaynaklanır.

  Akrep burcu erkeği meraklı yapıya sahiptir. Devamlı öğrenme telaşı içerisindedir. Öğrenmek için kıtaları aşmak onun için sorun teşkil etmeyecektir.

  Özgürlüğe düşkün yapıdadır. Akrep burcu erkeği yaptıkları işlere başkalarının karışmasını asla istemez. Yanlış bile olsa kendi başına karar vermeyi ister.

  Akrep Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

  Akrep burcu erkeği, genellikler her burçtaki insanla anlaşabilen yapıya sahiptir. Çünkü her insanla mesafesini koruma eğilimi içerisindedir. Geniş bir çevreye sahiptirler. Fakat dost seçme konusunda çok titiz olurlar. Bu yüzden çok fazla dost edindikleri söylenemez.

  Akrep burcu erkeğinin mantığı, az ve öz olması yönündedir. Hemen her burçla arası iyi olan akrep burcu erkeği, bunun yanında bazı burçlardaki insanlarla daha iyi anlaşabilir. En iyi anlaştığı burçlar;

  Boğa burcu,

  Yengeç burcu,

  Balık burcu olan kişilerden oluşur.

  Akrep burcu erkeğinin bu burçlarla anlaşmasının nedeni, burçlar arasında olan ortak özelliklerdir.

  Akrep Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

  Akrep burcu erkeğinin diğer tüm burçlarda olduğu gibi olumlu yönleri bulunur. Kararlı yapıları, karakter konusunda erken olgunlaşmaları en çok bilinen olumlu yönleri arasında yer alır.

  Akrep burcu erkeği, kararlı yapıda olması nedeniyle birçok konuda başarı yakalayabilir. İş hayatında kararlı yapısı nedeniyle başarılı olurlar. Aşk hayatında aşık oldukları kişiyi kararlılıkla isterler.

  Akrep burcu erkeğinin gözü açıktır. Güven konusunda herkese temkinli yaklaşırlar. İnsanlara karşı mesafeli yapıları vardır. Bu onların iyi dostlar edinmelerini sağlar. Sevgili seçme konusunda bu durumdaki gibi başarılı olamazlar.

  Akrep burcu erkeği kimi konularda ciddi olduğu kadar eğlenceli bir karaktere de sahiptir. Güler yüzlü olması, çevresine her zaman pozitif enerji yaymasını sağlayabilir.

  Akrep burcu erkeğinin kararlı duruşu, onun liderlik özelliklerini ön plana çıkartır. Bazılarına göre akrep burcu erkeği lider olmak için doğmuştur. Bulundukları ortamda organizasyon gibi alanlarda her zaman ön planda yer alırlar.

  Akrep burcu erkeği, başkalarının kendisine minnet etmesinden hoşlanmaz. Bunun için erken sorumluluk alır ve bunda başarılı olur. Genç yaşlarda iş sahibi olabilirler.

  Akrep Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

  Akrep burcunun olumlu yönleri kadar olumsuz yanları bulunuyor. Kendi içerisinde sorgulayıcı olan bu burcun erkekleri, dışa yansıttıkları karakterden farklı bir karaktere sahip olabiliyorlar.

  Akrep burcu erkeği iç dünyasında karamsar bir yapıya sahiptir. Bu onun bazı zamanlarda çok fazla düşünmesine ve kişisel sorunlar yaşamasına neden olabilir.

  Sevdiklerini paylaşmayı asla istemez. Onlara karşı çok düşkün olduğundan, bu konuda ısrarcı olan kişilere karşı kırıcı davranabilir. Bencil olmaları bu durumu tetikleyen temel nedenlerden birisidir.

  Akrep burcu erkeği kimi durumlarda ketumdur. Çok çabuk kırılır ve kırıldığı kişileri hayatından atma konusunca aceleci davranır. İntikam duygusu diğer burçlara göre biraz daha fazla gelişmiştir.

  Akrep burcu erkeği her olaya kuşkucu yaklaşır. Yeni tanıştığı insanlara karşı güvenme konusunda sorunlar yaşayabilir. Bunu genellikle abarttığından, dost edinme konusunda sıkıntılar yaşayabilir.

  Sevdiği kişilere çok fazla önem verir. Bazen bu durum sevdiklerini sıkmaya kadar varabilir.

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Akrep burcu erkeği sorumluluk almayı seven, kimi zaman aldığı sorumluluk karşısında zorluk çeken bir yapıdadır. Bundan dolayı, sevdiği kadının sorumluluğuna ortak olabilme potansiyeli olması onun hoşuna gider. Güçlü kadınlardan hoşlanır.

  Kendi başına karar vermeyi sever ancak onu yönlendirebilecek bir kadına aşık olabilir. Akrep burcu erkeği genel olarak duygusal ancak bir o kadar mantıksal düşünebilen kadınlardan hoşlanır. Kendisini kıskanan kadınlara karşı mesafe koyabilir. Güven konusunda titizdir ve sevdiği kadına karşı çok sadık olduğundan karşıdakinden bunu bekleyebilir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Akrep Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Etmenin 10 Kuralı | Moyra

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Akrep erkekleri her zaman cazibelidir. Çevresinde eğlenceli, lider ve sadık bir arkadaş olarak anlatılabilir. Akıllıdır ve ister işyerinde isterse de sosyal çevresinde kendilerini kanıtlayabilirler. Karşısındakinde dürüstlük ararlar.

  Akrep burcu ünlü erkekler için örnekler şunlardır: Leonardo DiCaprio, Matthew McConaughey ve Gerrard Butler.

  Akrep erkeği için kariyer ve para çok önemlidir. Hayatları boyunca hep en yukarda olmayı hedeflemiş ve buna odaklanmışlardır. Bunun içinde çok çalışıp, zeki ve emin adımlarla ilerlemişlerdir.

  Akrep burcu erkeği, ilişkilerindeki tutku ve acıyla ünlenmiştir. Akrep için tek bir kadın vardır. Bir kere söz verdiği zaman diğer kadınlara asla bakmayacaktır. Kadınına sadık kaldığından dolayı ezici bir yapıya bürünebilir. Kadınını gereksiz yere kıskanabilir, çok kıskanç olabilir. Aynı sadakati karşısındakinden de bekleyecektir. Kadınının itaatkar olmasını bekler.

  Akrep zodyakın güçlü bir işaretidir. Akrep erkeği hayatının her alanında liderlik etmek ve egemen olmak ister. Bu bir ilişki içerisinde yoğun olabilir. Her kadın bunun üstesinden gelemeyebilir. Bir Akrep erkeği ile sevgili olmayı düşünüyorsanız, kişilik özelliklerine uyumlu olmanız gerekir.

  Akrep burcu özellikleri erkekler için size birkaç ipucu:

  Çekici giyinin – Bu adamı etkileyebilmek için ilk yapmanız gereken çekici olduğunu bilen bir kadın görünümü yansıtmanızdır. Seksi kıyafetlerden hoşlanırlar.  Akrep erkekleri için fiziksel görünüm çok önemlidir. Bir kadında gördüklerini beğenmek zorundadırlar.

  Bir Akrep güzelliklere direnemez – ancak bu “Barbie” tipi güzellik değildir; Kendinden emin olmaktan, kendine güvenen ve odaklanmış olmaktan kaynaklanan bir güzelliktir.

  Cesur ve dürüst olun – Ona düz bir sesle ondan hoşlandığınızı söyleyin. Bu adam cesur bir kadını sever – ve dürüst olduğunu bilir, bu yüzden sana inanır. Kendine güvenen kadınları sever. Kendisinden çok fazla etkilenmeyen kadınlar çok daha cezbedicidir. Kadınsı bir havayla iletişime geçildiğinde bunu görmezden gelmeyecektir.(uzun ve açık saçlar, şık ve cesur bir elbise, yüksek topuklu ayakkabı vb.)

  Onu görevlendirin – Mümkün olduğunca sorumluluk almasına izin verin. Çizgileri belli edin ve yere çizilmiş bir çizginin olduğunu ve bu çizginin üstesinden gelemeyeceğini bildirin. Akrep erkeği özellikleri bir ilişkide lider ve söz sahibi olabilmek çok önemlidir.

  Onunla aynı fikirde olun – Bu adamla çelişmeyin – hatta% 100 yanlış olduğunda bile. Başka bir bakış açısını farklı bir şekilde söyleyebilirsiniz – ancak asla onunla çelişmemelisiniz. Aksi durumunda onu tamamen devre dışı bırakmış olursunuz.

  Akrep erkeği, kendisinden fikir alınmasına bayılır. Onun güçlü yönlerinin ifade edilmesini ister. Tavsiye alır ve fikirlerini övmeniz inanılmaz derece hoşuna gidecektir. Ancak muhtaç bir kadın edasıyla yaklaşmayı tercih edecekseniz bu onun üzerinde bir antipati uyandıracaktır. Çünkü muhtaç kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

  Kendine güvenen ve bağımsız bir kadını severler. Başlangıçta kadınlara arkadaş gibi muame gösterirler.  Bunun için ilk buluşmanız mum ışığıyla akşam yemeği türünde değilse de şaşırmamalısınız. Bir Akrep erkeğinin ilk görüşte aşka düştüğü enderdir. Romantik davranmadan önce emin olmaları gerekir.

  Akrep zodyakın cinsel işaretidir. Ona göre, sadece cinsellik fiziksel hareket değildir. Bu, derin ve tutkulu bir seviyede birbirleriyle bağlantı kurmakla ilgilidir. Bu nedenle, Oğlak ve Akrep ideal bir cinsel eşleşmedir. Aynı zamanda sevgiyi kolayca gösterebilmeniz de önemlidir, bu yüzden sizi gösterdiği ilgi kadar kendisine de ilgi gösterilmesini bekleyecektir.

  Akrep erkeği için alınabilecek ve en çok hoşuna gidecek şey lider bir eşyalardır. Bu evi veya arabası için alınabilecek bir aksesuar da olabileceği gibi, deri bir cüzdan, deri bir evrak çantası da olabilir. Farklı ve yaratıcı olması onu etkileyecektir.

  Yazı kaynağı : www.munevver.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap