Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akdeniz üniversitesi hastanesi ortopedi doktorları

  1 ziyaretçi

  akdeniz üniversitesi hastanesi ortopedi doktorları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi | Ortopedi ve Travmatoloji A.D.

  Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı

  Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı 1979 yılında Prof. Dr. Erdoğan ALTINEL tarafından kurulmuş ve ilk hizmetine Kepez Hastanesinde başlamıştır. Anabilim Dalı'nda 4 Profesör, 1 Doçent, 1 Dr.Öğretim Üyesi ve 16 Araştırma Görevlisi görev yapmaktadır. Bünyesinde Spor Hekimliği ve El Cerrahisi Bilim Dalları bulunmaktadır.

  Ülkemizde Ulusal Artroskopi Eğitime programlarının oluşturulmasına önemli katkıları olmuş ve halen "Diz Ekleminde Temel Artroskopi ve Ayak Bilek Ekleminde Temel Artroskopi " kursları Anabilim Dalımızın desteğiyle "Antalya Kursları" adıyla yürütülmektedir. Öğretim Üyelerimizin Bilim Dalımızın saygın ödüllerinden"Akif Şakir Şakar"ödülleri ve yurtiçi ve yurtdışı birçok bilimsel etkinlikte de organizasyon ve bilimsel programlarında katkıları bulunmaktadır.

  Kliğimizde öğretim üye ve elemanları tarafından yürütülen araştırmalar, kırık ve tendon iyileşmesi, kıkırdak iyileşmesi ve patolojileri, biomekanik ve klinik araştırmaları kapsamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hastane.akdeniz.edu.tr

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktor Şikayetleri - Şikayetvar

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap