Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

  1 ziyaretçi

  akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Müşteri İletişim Merkezi

  Müşteri İletişim Merkezi

  Bireysel Müşteri İletişim Merkezi 

  444 25 25 - 0850 222 25 25'i aradığınızda Sesle Yönlendirme Teknolojisi sayesinde tuşlama yapmadan, yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile söyleyerek Hesap Bakiyesini Öğrenme, Kredi Kartı Borç Bilgileri, Virman ve daha birçok işleminizi sesli yanıt sisteminde tamamlayabilirsiniz.

  Üstelik ihtiyaç duyduğunuz anda Müşteri İletişim Danışmanlarımıza hızlı ve kolay şekilde bağlanarak hizmet alabilirsiniz.

  Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi

  444 25 25 - 0850 222 25 25'i arayarak Müşteri İletişim Merkezi'nden müşteri numaranız, kullanıcı kodunuz ve Akbank İnternet / Mobil şifreniz ile hizmet alabilir, Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi ile şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Kurumsal hesaplarınız ile ilgili firma çalışanlarınıza istediğiniz hesap ve işlemler için istediğiniz yetkileri tanımlatabilirsiniz.

  Bunun için tek yapmanız gereken, şubenizden istediğiniz sayıda kullanıcıya, istediğiniz işlemlere yetki verilmesini talep etmektir.

  Hızlı Tanıma Hizmetimiz ile Sizi Tanıyoruz

  Daha hızlı ve öncelikli hizmet alabilmek için Bankamızda kayıtlı cep telefon numaranıza hızlı tanıma özelliği ekleterek Müşteri İletişim Merkezi'nin tanımlı müşterisi olabilirsiniz.

  Böylelikle 444 25 25 - 0850 222 25 25'i aradığınızda, TC Kimlik Numaranızı / Müşteri Numaranızı/ Kredi Kart Numaranızı/ Banka Kart Numarası tuşlamanıza gerek kalmadan sadece kart şifreniz ya da Akbank Şifreniz ile işlemlerinizi çok daha hızlı yapabilirsiniz.

  Hızlı Tanıma hizmetimize;  Bireysel Akbank İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezimizden tanımlama yapılmaktadır. 

  Bankamız Müşterisi Olmasınız Dahi Hizmet Alabilirsiniz!

  Bankamız Müşterisi Olmayanlar için düzenlenmiş sesli yanıt sitemimiz sayesinde; ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız, döviz kurları, piyasa bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilir, Kredi Kartı başvurusunda bulunabilir, Kredi Kartı sonucunu şubeye gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. 

  Süreçlerimizi Sizin İçin Yenilemeye Devam Ediyoruz

  Müşteri ihtiyaç ve deneyimine odaklanarak uçtan uca çözümler geliştiriyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza yerinde ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Sadece çağrı sırasındaki değil, öncesinde ve sonrasındaki müşteri deneyimini de iyileştiriyoruz.

  Yazı kaynağı : www.akbank.com

  AKBANK müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │iletişim numarası

  AKBANK müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │iletişim numarası

  23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

  Bankacılık hizmetleri, Türkiye’de tarıma ve hayvancılığa dayalı bir üretim olduğundan dolayı Cumhuriyet tarihinin ilk yıllarından beri gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple, ülkemizde birçok banka tarım kredisi oluşturmak ve ürün kalitesini artırmak için uluslararası ticaretin sağlanması adına hizmet sunmaktadır.

  Akbank, bir banka olarak Sabancı Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. 1948 yılında Adana’da kurulan bu banka, bölgedeki pamuk üreticilerine destek olabilmek, üretimin kalitesini artırabilmek ve ülkede ekonominin kalkınmasını sağlayabilmek amaçlarına dayanarak aktif hale getirilmiştir.

  Hacı Ömer Sabancı önderliğinde kurulan bu banka, tarım menşeli olarak kar elde etmeye başlamıştır. Daha sonra ise günümüze kadar varlığını koruyarak pek çok farklı alanda müşterilerine maddi destek oluşturmaya çalışmıştır.

  Borsaya açılan bir banka olarak günümüzde en büyük bankalardan biri olan Akbank, Ortalama 94 Milyar Dolar olan bütçesiyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Akbank, kurulan ilk özel bankalardan biri olarak köklü bir yapıya da sahiptir. Bu durum kurumun güvenilir hizmet verdiğini de ortaya çıkarmaktadır.

  Akbank’ın güncel olarak interaktif bankacılığın gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte mobil ve internet şubesi destekleri de bulunmaktadır. Akbank’ın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz ilk etapta Akbank resmi müşteri hizmetleri olan numarayı aramanız gerekir.

  Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim

  Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerektiği zaman pek çok farklı ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Akbank müşteri temsilcileri günün her anında çağrılarınıza yanıt verir. Çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

  Akbank çağrı merkezi sayesinde kredi kartı limitinizi öğrenebilir, kredi kartı limitini artırabilir, kart şifre işlemleri yapabilir ve kredi kartı dönem işi harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden kredi ödeme planı gönderimi, Akbank direkt şifre işlemleri, kredi kartı dönem içi harcama kontrolünü de yapabilirsiniz.

  Akbank Çağrı Merkezi Numarası

  Çağrı merkezine bağlanarak kayıp çalıntı bildirimi de yapabilirsiniz. Akbank çağrı merkezi numarası sayesinde şubelerden alabileceğiniz hizmetlerin bir çoğunu alabilirsiniz. Bu numarayı hafta sonları da arayabilme imkanınız vardır.

  EFT, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve daha pek çok farklı bankacılık işlemini yapabileceğiniz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara sayesinde bankacılık işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Müşterilerinden gelen geri dönüşleri de en hızlı şekilde değerlendiren ve hizmet kalitesini buna göre yükseltmeye devam eden Akbank’ın çağrı merkezi sayesinde aklınıza takılan tüm soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

  Akbank iletişim ve çağrı merkezi: 444 2 525

  Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma için belirli adımları da takip edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerden yararlanan Akbank sesli yanıt hizmetiyle çağrı merkezini aktif bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sesli yanıt özelliğinden yararlanabilmek için 444 2 52 numarasını tuşlamanız ve yapmak istediğiniz işlem ile ilgili uygun olan anahtar kelimeleri çağrı merkezine iletebilirsiniz.

  Sesli yanıt özelliği sayesinde tuşlama yapmadan yapmak istediğiniz işlemleri doğrudan yapabilirsiniz. Sesli yanıt özelliğiyle hesap bakiyesini öğrenebilir, kredi kartı borç bilgilerini sorgulayabilir, virman ve daha pek çok farklı işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

  İlk olarak 444 25 25 veya “0850 222 25 25” arayın.

  Telesekreter direk konuşmaya başladıktan sonra önce 4 numarayı tuşlayın.

  Sonra arkasından 2 numarayı tuşlayın.

  Bu işlemden sonra arka arkaya sıfırı tuşlayarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmış olursunuz…

  Ayrıca operatörlere bağlanabilmek için 444 2 52 numarasını tuşlayıp > 4-2 adımlarını takip ederseniz çağrı merkezine daha pratik bir şekilde bağlanmış olursunuz. Bu adımları takip ederek istediğiniz seçenekler arasında zorlanmadan hızlı ve kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrı merkezini aradığınız zaman müşteri temsilcileri sizlere en kısa süre içerisinde yanıt verecektir. Müşteri hizmetleri sayesinde kayıp çalıntı bildiriminizi de yapabilir dilerseniz çağrı merkezi dışındaki iletişim kanalları üzerinden de yetkililer ile görüşebilirsiniz.

  Akbank İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri 

  AKBANK Facebook

  AKBANK İnstagram

  Akbank E-mail adresi: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  Akbank 1948 yılında bir ticaret bankası olarak kurulmuştur. Kurulum yeri Adana olmuştur.  Bankanın kuruluş amacına bakmak gerekirse kuruluşunda en etkili olan şey bu bölgede yer alan pamuk üreticilerine finansal bir destek sağlamak ve maddi yönden harekete geçmelerine yardımcı olmak olmuştur. Daha sonra Adana da kurulan banka İstanbul’a merkez olarak geçiş yapmıştır. Bankacılık sisteminde en çok öne çıkan şey bireylere kredi imkânı sunması olmuştur.

  Genel manada bakacak olursak bu banka tüm illere yayılmış şube sayısı ve on binlerce çalışanıyla beraber muhteşem bir gelişime başlamış durumdadır.

  Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Dijital bankacılığı Akbank Direkt çatısı altında toplayan banka aynı zamanda pratik bir şekilde finansal sorunlara çözüm sunmaktadır. Birçok bankanın aksine hizmet kalitesi ve müşteri çevresi ile mükemmel bir uyum sağlayan banka sürekli olarak bir ilerleme kaydetmektedir.

  Bankacılık sektöründe iPad Bankacılık şubesinin oluşumu ile kısa bir sürede cep telefonu üzerinden kolayca kredi çekme imkânına da ortam hazırlamıştır. Eğer kaliteli ve güvenilir bir hizmet kalitesi arzu ediyorsanız mutlaka bu banka ile harekete geçmeniz gerekir. Çağının gerisinde kalmayın teknolojinin hızından faydalanan banka her manada yeniliklerin önünü açmayı başarmış durumdadır. Bankacılık sektöründe birçok yeniliğin kapısını aralayan ve müşteri çevresi ile her gün daha da büyüyen bankanın her türlü imkâna sahip olduğu da gözle görülür bir düzeydedir.

  Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25’i aramanız gerekmektedir. Ardından sırasıyla 4 ve 2’ye basılması gerekmektedir. Bu şekilde beklemeden direk Akbank müşteri hizmetlerine ulaşabilmektesiniz.

  Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
  444 25 25 -> 4-2

  Arama Terimleri: akbank müşteri hizmetlerine bağlanma, akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, akbank müşteri hizmetleri, akbank müşteri hizmetleri numarası, akbank müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap