Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akbank kart şifresi alma

  1 ziyaretçi

  akbank kart şifresi alma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kart Şifresi Al

  Yeni Yönetmelik Gereğince Yapılacak Değişiklikler

  Yeni Yönetmelik Gereğince Yapılacak Değişiklikler

  Sevgili Akbanklı,

  Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkındaki Yönetmelik gereğince, Ocak 2021 tarihinden itibaren 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’mizden hizmet alabilmeniz için şifre kullanımı zorunlu hale geliyor. Ocak 2021'den itibaren Müşteri İletişim Merkezi’mizden kesintisiz hizmet alabilmenizi sağlamak için bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

  Tüm işlemler için: Akbank Mobil, Akbank İnternet, Juzdan şifrenizi tuşlayarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aramanızı bankamızda kayıtlı Akbank Şifre Telefonu haricindeki bir hat üzerinden yapıyorsanız, ek olarak Akbank Şifre Telefonunuza gönderilen cep şifreyi de tuşlayarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kendi hesaplarınız arasındaki işlemler ile finansal olmayan işlemler için: Akbank Mobil, Akbank İnternet, Juzdan şifreniz yoksa, ancak kredi kartı veya banka kartına sahipseniz, kart şifrelerinizden birini tuşlayarak yalnızca kendi hesaplarınız arasında parasal işlemler ile finansal olmayan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aramanızı bankamızda kayıtlı Akbank Şifre Telefonu haricindeki bir hat üzerinden yapıyorsanız, ek olarak Akbank Şifre Telefonunuza gönderilen cep şifreyi tuşlayarak kendi hesaplarınız arasında parasal işlemler ile finansal olmayan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Kayıp/çalıntı, güvenlik işlemleri ve belirli hizmetler için: Bankamızda kayıtlı Akbank Şifre Telefon tanımının bulunmaması veya kredi kartı/banka kartına sahip olmamanız durumunda Müşteri İletişim Merkezi’mizden sadece kayıp/çalıntı, güvenlik ve belirli hizmetleri alabileceksiniz.

  Müşteri İletişim Merkezi’mizden kesintisiz hizmet alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  Kredi kartı veya banka kartı şifrenizi değiştirmek veya yeni bir şifre almak için,

  Sağlıklı günler dileriz.

  Yazı kaynağı : www.akbank.com

  Cep Şifre ile Akbank Direkt İşlemleri

  Cep Şifre ile Akbank Direkt İşlemleri

  Cep Şifre ile Akbank Direkt İnternet işlemleri artık daha güvenli!

  Cep Şifre, Akbank Direkt İnternet işlemlerinde sizden SMS yoluyla onay alma işlemidir.

  Akbank Direkt İnternet'e girişte Müşteri Numarası, Kullanıcı Kodu ve Akbank Direkt Şifresi'ne ek olarak Cep Şifre kullanmanız gerekmektedir. Bununla birlikte, Akbank Direkt İnternet'ten yaptığınız tüm para transferi (Havale, EFT gibi), Kredi Kartı İşlemleri ve Bağışlar gibi bir çok işlemi de Cep Şifre ile gerçekleştirirsiniz.

  Cep Şifre ile ilgili her türlü konuda 444 25 25 Telefon Şubemizden yardım alabilirsiniz.

  *Bu uygulama çerçevesinde gönderilecek olan tüm SMS'ler ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : www.akbank.com

  Akbank Mobil'e Giriş

  Axess

  Axess şifrenizi, aşağıdaki kanallarımızı kullanarak vakit kaybetmeden kolayca belirleyebilirsiniz:

  Akbank İnternet > Kartlarım > Şifre/Güvenlik > Şifre Belirle menüsünden şifrenizi belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreniz ilk alışverişinizde kartınıza yüklenecek ve sonraki alışverişlerinizde bu şifreyi kullanmaya başlayacaksınız.

  Kart şifrenizi web üzerinden belirlemek yada değiştirmek için; buraya tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak da şifrenizi belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Sonrasında cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. (Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.)

  SMS ile kart şifresi almak için; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kredi kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin (Örnek: KKSIFRE 1234). Sonrasında cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. (Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.) Şifre almak için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

  Yazı kaynağı : www.axess.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap