Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akbank emekli maaş promosyonu 2022

  1 ziyaretçi

  akbank emekli maaş promosyonu 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Emekliye en yüksek promosyonu veren bankalar

  Emekliye en yüksek promosyonu veren bankalar

  Türkiye Finans

  36 ay boyunca maaşlarını Türkiye Finans’tan almak için başvuruda bulunan 1499 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 2 bin 250 TL’ye kadar, 1500 TL ile 2 bin 499 TL arasında emekli maaşı alanlara 3 bin TL’ye kadar, 2 bin500 TL ve daha fazla maaş alanlara 5 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

  Yazı kaynağı : www.bloomberght.com

  SGK Emekli Maaşı Ödemeleri | 7500 TL'ye Varan Promosyon | Akbank

  Akbank Emekli Maaşı ve Promosyon Şikayetleri - Şikayetvar

  Akbank Promosyon Şikayetleri - Şikayetvar

  Akbank’tan SGK emekli maaşını taşıyan müşterilere yönelik promosyon

  Akbank’tan SGK emekli maaşını taşıyan müşterilere yönelik promosyon

  İSTANBUL (AA) - Emeklilere yönelik çalışmalarını sürdüren Akbank, SGK emekli maaşını Akbank’tan alan müşterilere 3.500 TL’ye varan promosyon imkanı tanıyan yeni bir kampanya başlattı..

  Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank, emeklilere özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

  Bu kapsamda başlatılan yeni kampanyadan 30 Haziran 2022 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler faydalanabilecek. Müşteriler ayrıca maaşlarını şubeye gitmeden Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolayca taşıyabilecek.

  Promosyonlardan yararlanabilmek için müşterinin SGK emekli maaşını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor. Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar emeklilere 500 TL promosyon ve 1.850 TL ek promosyon, 1.500 TL–2.500 TL arasında olanlara 625 TL promosyon ve 2.275 TL ek promosyon, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 750 TL promosyon ve 2.750 TL ek promosyon ödeniyor.

  Ek olarak, Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanı sunmaya devam ediyor. Akbank’tan emekli maaşı alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanların yararlanabildiği kampanyada müşteriler maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini yüzde 0 faiz ile kullanabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Emekli promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, İş Bankası emekli promosyon ücretleri belli oldu

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap