Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akbank davet et kazan kampanyası

  1 ziyaretçi

  akbank davet et kazan kampanyası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Davet Et Kazan

  Akbank davet et 1000 TL kazan! Akbank davet kodu nasıl alınır?

  Akbank Davet Et Kazan Kampanyası

  Akbank Davet Et 250 TL Chip Para Kazan

  Akbank Herkese Para Dağıtacak! Hemen Davet Edin 1000 TL Değerinde Ödemenizi Alın

  Akbank Davet Et Kazan Kampanyası Kodu - 1000TL Chip Para Hediye Mayıs 2022 | Kuponla.com

  Akbank Davet Et Kazan Kampanyası Kodu - 1000TL Chip Para Hediye Mayıs 2022 | Kuponla.com

  Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

  Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu sınırsız sayıda, dilediği yakınıyla paylaşabiliyor; kodu kullanarak Akbank Mobil’den Akbanklı olan ilk 4 yakınından kişi başı 250 TL olmak üzere toplam 1.000 TL chip-para kazanabiliyor. Kodu paylaşan Akbanklı, 4 yakınından sonra aynı kodla Akbanklı olan bir başka yakınından ödül elde edemiyor.

  Davet kodunu alan kişinin, kodu ileten arkadaşına chip-para kazandırabilmesi için Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak kimlik bilgilerini girdiği ekrandaki Davet Kodu kutucuğuna davet kodunu yazması ve sonrasında Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak Akbanklı olması gerekiyor.

  Davet et kazan kampanyasının sağladığı avantajlar nelerdir?
  Davet Et Kazan kampanyasında Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olan her yakını için 250 TL, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabiliyor.

  Davet et kazan kampanyasına kimler katılabilir?
  Davet Et Kazan kampanyasına bütün Akbanklılar katılabilir. Akbank Mobil’de Kampanyalar bölümünden Davet Et Kazan kampanyasına erişebilir ve kampanyaya katılmak için davet kodu oluşturabilirler.

  Davet et kazan kampanyasına herkesi davet edebilir miyim?
  Davet Et Kazan kampanyasına 70 yaşından küçük herkesi davet edebilirsiniz.

  Kampanya özelinde kazandığım chip-para ne zaman yüklenir?
  Davet kodunu paylaştığınız yakınınız, davet koduyla Mobil’den Akbanklı olma sürecini tamamladığında 2 saat içinde hediye chip-paranız kartınıza tanımlanır.

  Akbank Davet Et Kazan davet kodu nasıl gönderilir?
  Müşteriler, Akbank Mobil’de Kampanyalar bölümündeki Davet Et Kazan kampanyasının içinde davet kodunu oluşturduktan sonra “Davet kodu paylaş” butonuna tıklayarak davet kodunu yakınlarıyla SMS, Whatsapp, Mail gibi yollarla yakınlarıyla paylaşabilirler. Ayrıca Davet kodunu ‘panoya kopyalayıp’ istedikleri herhangi bir mecraya kodu yapıştırarak yakınlarıyla paylaşabilirler.

  Yazı kaynağı : kuponla.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap