Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akbank çalışma saatleri öğle arası

  1 ziyaretçi

  akbank çalışma saatleri öğle arası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Akbank çalışma saatleri 2021 - Akbank saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Akbank öğle arası açılış ve kapanış saatleri

  Akbank çalışma saatleri 2021 - Akbank saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Akbank öğle arası açılış ve kapanış saatleri

  17 günlük tam kapanma sürecinin ardından İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda kademeli normalleşme dönemine geçildi. Buna göre çalışma saatleri en çok merak edilen kurumlar arasında bankalar yer alıyor. Vatandaşların tercih ettiği bankalardan olan Akbank ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizde Akbank çalışma günleri ve bankanın açılış kapanış saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz. Akbank hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? İşte, Akbank çalışma saatleri 2021...

  AKBANK KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

  Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında bankaların çalışma saatleri de yeniden düzenlendi. Buna göre Akbank 10.00’da açılmaktadır. Kapanış saati olan 16.30’a kadar da hizmet veriyor.

  AKBANK ÖĞLE ARASI SAATLERİ

  Öğle tatiline 12.30’da giren Akbank 13.30’da tekrar mesaiye başlıyor. 

  AKBANK HAFTA SONU AÇIK MI?

  Hafta sonu ise kapalıdır ve çalışmaz.

  Not: Çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

  AKBANK RESMİ TATİLLERDE VE BAYRAMLARDA DA AÇIK MI?

  Akbank şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi bayramlarda hizmet vermemektedir.

  Akbank genel müdürlüğü, Konaklar mah. 4. Levent Büyükdere Cad. Sabancı Center (içinde) / Levent / Beşiktaş / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Ayrıca (0212)4442525 numaralı telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

  Akbank, 1948'de Adana'da Hacı Ömer Sabancı'nın da aralarında bulunduğu bir grup iş adamı tarafından bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir bankadır. 900’ün üzerinde şubesi olan ve 15.000 in üzerinde çalışanı bulunan Akbank Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir.

  2017 yılında Brand Finance tarafından hazırlanan “Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası” araştırmasında üst üste 6. Kez Türkiye’nin en değerli banka markası olarak dünya genelinde 500 banka arasından 94. olmuştur.

  Yurt içinde 840 şubesi ve yaklaşık 14 bin çalışanı vardır. Akbank 15 milyonunun üzerindeki müşterisine hizmetlerini, geleneksel dağıtım yapan şubelerin dışında internet, mobil, çağrı merkezi, yaklaşık 4.200 ATM, 460 binden fazla POS terminali ile sunmaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  2021 Akbank çalışma saatleri ile öğle arası ile açılış ve kapanış saatleri: Akbank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

  2021 Akbank çalışma saatleri ile öğle arası ile açılış ve kapanış saatleri: Akbank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

  Sayısız şube ve personeli ile Türkiye'de uzun yıllardır bankacılık hizmeti veren Akbank çalışma saatleri güncel bilgileri banka müşterilerinin gündem maddelerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bazı finans işlemlerini gerçekleştirmek amacı ile kuruma gidecek vatandaşlar şubelere gitmeden önce güncel mesai saatlerini araştırıyor. Peki, Akbank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Akbank öğle arası ve mesai saatleri ile 2021 güncel açılış-kapanış saati!

  2021 AKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ!

  "Sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 12 Nisan 2021 Pazartesi tarihinden itibaren şubelerimizde 10.00-12.30 ve 13.30-16.30 saatleri arasında hizmet vereceğiz."

  AKBANK SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

  Akbank şubeleri bulunduğu ilçe ve şehre bakmaksızın aynı saat aralıklarında hizmetlerini sürdürüyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri kısacası hafta içi her gün belirli saatlerde açık oluyor. Sabah, 09.00'da hizmete başlayan kurum akşam 17.00'a kadar açık oluyor. Ancak öğle saatinde çalışanların molaya çıkması nedeniyle bir süre kapalı oluyor.

  AKBANK ÖĞLE ARASI SAATLERİ!

  Akbank, 12:30'da başlayan mesainin sonrası saat 13:30 olduğunda öğle arası nedeniyle 1 saatlik hizmetine ara veriyor.

  AKBANK AÇILIŞ VE KAPANIŞ SAATİ

  AKBANK BAYRAMLARDA VE RESMİ TATİLLERDE AÇIK MI?

  *Gibi yukarıda da yer alan resmi tatillerde Akbank ve tüm bankalar hizmet vermemektedir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Akbank Çalışma Saatleri

  Akbank çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam saat dokuzda (09.00) başlar ve on iki buçuğa (12.30) kadar devam eder.Bu saatten sonra ise bir saatlik bir mola veren banka daha sonra öğlen bir buçuk da (13.30) mesaiye başlar. Kapanış saati olan beş otuza (17.30) kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonu diğer tüm bankalar gibi Akbank da kapalıdır ve çalışmaz.

  Akbank tüm şubeleri  için bu çalışma saatleri geçerlidir ve bu çalışma saatlerinden daha erken bir saatte şube açılamaz veya kapanamaz. Akbank Atm ve Şubelerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Akbank Hafta İçi Çalışma Saatleri Tablosu

  Akbank Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

  Akbank’ ın açılış saati nedir?
  Akbank Saat 09:00 da açılıyor.

  Akbank’ ın kapanış saati nedir?
  Akbank saat 17:30 da kapanıyor.

  Akbank’ ın öğle tatili saati nedir?
  Akbank öğlen 12:30 ile 13:30 saatleri arasında kapalıdır.

  Yazı kaynağı : calisma.saatleri.gen.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap