Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ak parti antalya il başkanı kim oldu

  1 ziyaretçi

  ak parti antalya il başkanı kim oldu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yeni AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu

  Yeni AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu

  AK Parti eski Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş'ın yapılacak seçimlerde milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından il başkanlığına Ali Çetin atandı.

  AK Parti eski Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, geçtiğimiz haftalarda milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti. Bunun üzerine İl Başkanlığı'nda teyemmüm oylaması yapılarak İl Başkanı adayları seçildi. Seçilen adaylar bugün Ankara'ya gitti. AK Parti Genel Merkez'deki görüşmeler sonucunda adaylar arasında yer alan Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Grup sözcüsü Ali Çetin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeni il başkanı olarak atandı.

  FOTOGRAFLI

  Yazı kaynağı : www.sondakika.com

  Antalya AK Parti İl Başkanı belli oldu - Güncel - Antalya Haberleri

  AK Parti Antalya İl Başkanı belli oldu

  AK Parti Antalya İl Başkanı belli oldu

  Yazı kaynağı : www.gercekalanya.com

  AK Parti Antalya il başkanı belli oldu - Lider Gazete: Antalya Haber ve Antalya Spor Son Dakika Haberleri

  AK Parti Antalya il başkanı belli oldu - Lider Gazete: Antalya Haber ve Antalya Spor Son Dakika Haberleri

  Rabia DEMİROK / Özge TOPTAŞ 


  AK Parti Antalya İl Teşkilatı, yeni il başkanını belirlemek için yapılan çalışmalarda sona gelindi. Geçtiğimiz hafta AK Parti Antalya İl Başkanlığı binasında AK Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkan Yardımcısı Orhan Yeğin ve İl Koordinatörü Mehmet Ali Özkan’ın katılımıyla gerçekleşen 3’üncü kademe toplantısı yapılmıştı. Toplantının ardından teşkilat üyelerinin görüşleri öğrenilmek üzere yapılan temayül yoklamasında 8 isim yer almıştı.

  ADAYLAR ANKARA'YA GİTTİ

  Edinilen bilgiye göre temayül yoklamasının sonuçları AK Parti Genel Merkezi'ne gönderildi. İl başkanlığı için adı geçen 5 aday isim ise bugün AK Parti Antalya eski İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’la Ankara’ya gitti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Antalya eski İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, “Yoğun bir gündemle Ankara’dayız. Antalya’mız için biriz beraberiz…” ifadelerini kullandı. Öte yandan Taş, başkan adaylığı için adı geçen  Ali Çetin, Osman Ali Eciş, Osman Ülker, Ahmet Onaran ve Ömer Akbaş ile birlikte fotoğraf çekilerek paylaşımına ekledi. 

  YENİ BAŞKAN ALİ ÇETİN 

  Buna göre Ali Çetin, Osman Ali Eciş, Osman Ülker, Ahmet Onaran ve Ömer Akbaş Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme gerçekleştirdi. Yapılan mülakatın ardından İbrahim Ethem Taş’tan boşalan AK Parti Antalya İl Başkanlığı koltuğuna Ali Çetin getirildi. 

  Yazı kaynağı : www.lidergazete.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap