Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  airpods pro 2 ne zaman satışa çıkacak

  1 ziyaretçi

  airpods pro 2 ne zaman satışa çıkacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  H2 çipli yeni AirPods Pro'nun özellikleri ve fiyatı

  AirPods Pro (2. nesil) satın alın - Apple (TR)

  AirPods Pro 2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı | DonanımHaber

  AirPods Pro 2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı | DonanımHaber

  Apple, Far Out etkinliğinde iPhone 14 serisi ile birlikte AirPods Pro 2. nesil kulaklığı tanıttı. İşte AirPods Pro 2 özellikleri:

  AirPods Pro 2 özellikleri ile neler sunuyor ❓

  AirPods Pro yenisi merakla bekleniyordu. 2019’da tanıtılan AirPods Pro kulaklığın yeni sürümü AirPods Pro 2 olarak tanıtıldı. AirPods Pro 2022, tamamen yeni özelliklere ek olarak, geçen yılki AirPods 3. nesil ile gelen bazı özellikleri de benimsiyor. Yeni AirPods Pro özellikleri neler? gelin bakalım:

  H2 çip - Gelişmiş ses kalitesi 💥

  2022 AirPods Pro modeli, ilk AirPods Pro’daki H1 çipine kıyasla önemli ölçüde geliştirme sunan kablosuz çipe sahip. Yeni çip, tahmin edeceğiniz üzere H2 çip olarak adlandırılıyor.

  2. nesil AirPods Pro’daki yeni H2 çip, her zamankinden fazla işlevi yerine getiriyor. Bilişimsel algoritmalardan faydalanarak çok daha akıllı gürültü engelleme, üç boyutlu ses ve daha uzun pil ömrü özelliklerini aynı anda sunuyor. Yeniden tasarlanan iç kısım mikrofonu, aramalarda ve görüntülü görüşmelerde sesi doğal haline daha yakın bir şekilde duymanızı sağlıyor. Önceki modellere kıyasla 2 kata kadar daha fazla gürültü engelleme özelliğiyle gelen yeni AirPods Pro, ekstra küçük boyut dahil 4 çift silikon kulaklık ucu ile geliyor. Adaptif şeffaf mod, gürültü yoğunluğunu en aza indiriyor (saniyede 48.000 kez azaltıyor) ancak dış sesleri de rahatlıkla duyuyorsunuz.

  Dokunmatik kontrol - Yepyeni kontrol 👆🏻

  Çalma işlevlerini kulaklığın alt ucundan kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Sesi ayarlamak için yukarı veya aşağı kaydırmanız, müziği çalıp duraklatmak veya aramayı yanıtlayıp sonlandırmak için basmanız yeterli. Basılı tuttuğunuzda da aktif gürültü engelleme ve adaptif şeffaf mod arasında geçiş yapıyorsunuz.

  Kişiselleştirilmiş uzamsal ses 🤔

  iPhone'daki TrueDepth kamerayla birlikte çalışan kişiselleştirilmiş uzamsal ses, kulak şeklinize en uygun dinleme deneyimi sunmak için var. AirPods Pro, kafa şeklinize göre bir profil oluşturuyor ve size özel profil kulaklığın bağlı olduğu tüm cihazlarla eşzamanlanıyor. Adaptif EQ, dinlediğiniz müziği kulaklığın kulağınıza oturma şekline göre gerçek zamanlı olarak ayarlıyor. Dinamik kafa izleme özelliği, FaceTime görüşmelerine üç boyutlu ses kazandırıyor. Uzağınızdaki kişiyle aynı odadaymış gibi konuşuyorsunuz.

  Daha uzun pil ömrü 🔋

  AirPods Pro 2, tam şarjla 6 saate kadar dinleme süresi, 4.5 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Uzamsal ses ve kafa izleme özelliği etkinleştirildiğinde bu süre 5.5 saate düşüyor. Aktif gürültü engelleme açık, şarj kutusuyla 30 saate kadar toplam dinleme süresi sunuyor. AirPods 3. nesil ve ilk AirPods Pro, maksimum 4.5 saate kadar dinleme süresi sunuyordu. AirPods Pro 1. nesil, aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod kapalıyken bile 5 saate kadar kullanım sunuyordu. Yeni AirPods Pro'nun MagSafe şarj kutusu, Apple Watch şarj aygıtıyla veya MagSafe şarj aygıtıyla şarj edilebiliyor.

  Yenilenen şarj kutusu, Bul özelliği 🧭

  Yeni AirPods Pro şarj kutusu, Bul (Find My) desteğine kavuştu. Bu, şarj kutusunun kaybolması durumunda içinde kulaklıklar olmasa bile Bul uygulamasından yerinin bulunabileceği anlamına geliyor. Şarj kutusunun altındaki hoparlör delikleri de kaybolan AirPods Pro’nun bulunmasını daha da kolaylaştırıyor. Ayrıca pil azaldığında veya eşleştirme tamamlandığında farklı ses tonlarıyla uyarıyor.

  AirPods Pro 2. nesil şarj kutusu, IPx4 sertifikasına sahip; bu, kulaklığı yalnızca yağmur altında değil, yoğun tempolu spor aktivitelerinde de rahatça kullanabileceğiniz anlamına geliyor. İlk AirPods Pro da tere ve suya dayanıklı tasarıma sahipti. Şarj kutusu yine Lightning kablosuyla şarj ediliyor. Apple’ın 2023 iPhone 15 serisi ile USB-C’ye geçmesi bekleniyor.

  Kulak içi algılamada daha iyi 👂🏻

  Apple, AirPods Pro 2 modelinde kulak içi algılamayı daha sorunsuz hale getirmek için çift optik sensör yerine ten algılama sensörü kullanıyor. Kulaklık cebinizde mi yoksa masada mı duruyor bunu doğru bir şekilde algılama ve kulaklığı çıkardığınızda sesin aniden duraklatılması bu yeni sensör sayesinde mümkün oluyor.

  Tasarımda değişiklik yok 👎🏻

  AirPods Pro yenisi, Beats Studio Buds gibi gövdenin olmadığı, daha kompakt bir tasarımla gelecek iddiası gerçekleşmedi. AirPods Pro 2. nesil, tasarım noktasında hiçbir değişlik sunmuyor.

  AirPods Pro 2 özellikleri 🎧

  AirPods Pro 2 fiyatı ve çıkış tarihi 💲

  Bazı kullanıcılar için AirPods Pro 2 özellikleri kadar fiyat bilgisi de önemli. AirPods 2 Pro ne kadar? merak edenler için Apple AirPods Pro 2. nesil fiyatı 249 dolar. AirPods Pro 2 Türkiye fiyatı ise; 5399 TL. AirPods Pro 2 ne zaman çıkacak? merak edenler için, ön sipariş tarihi 9 Eylül, satış tarihi 23 Eylül olarak açıklandı.

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Türkiye'de ilk! AirPods Pro 2 ön inceleme! - ShiftDelete.Net

  Türkiye'de ilk! AirPods Pro 2 ön inceleme! - ShiftDelete.Net

  Apple, uzun bir süredir merakla beklenen etkinliğini bugün düzenledi. Yeni iPhone’lar ile Apple Watch ve AirPods Pro modeli de tanıtıldı. Tabii Apple her zaman olduğu gibi oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Peki bugün inceleme videosunu paylaştığımız AirPods Pro 2 piyasanın en iyisi olabilir mi?

  AirPods Pro 2 inceleme! Özellikleri ve fiyatı

  Apple uzun bir süredir kablosuz kulaklıklarıyla teknoloji sektörünü sallamayı başarıyor. Apple bu cihazlar ile öyle büyük bir başarı yakaladı ki AirPods isimli ayrı bir şirket kurulması halinde rakibi sayılan akıllı telefon üreticilerini bile geride bırakacak kadar para kazandırdığını söylüyor.

  Bugün ise bu başarının devamını sağlayacak yeni bir model tanıtıldı. İlk olarak 2019 yılında çıkış yapan AirPods Pro isimli silikon başlıklara ve üstün aktif gürültü engelleme özelliklerine sahip cihazın bir üst versiyonu olan 2. nesli aramıza katıldı. Peki inceleme konuğumuz olan AirPods Pro 2 neler vadediyor?

  H2 çipinden gücünü alan yeni kulaklık gelişmiş hesaplama yetenekleri sayesinde yeni bir ANC (aktif gürültü engelleme) özelliğini kullanıyor. Bu sayede engellenen gürültü miktarı da 2 katına kadar çıkarılıyor. Ek olarak, yeni çipin özel bir sürücü ve amfi ile birlikte çalıştığı belirtiliyor.

  AirPods Pro, tamamen yenilenmiş dokunmatik denetim sayesinde tek bir kaydırma hareketiyle sesi ayarlamanızı imkan tanıyor. Kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliği ise kullanıcının sesi kulağına göre ayarlamasına yardımcı oluyor.

  Cihaz tek şarjla 6 saate kadar kullanım ömrü vadediyor. Kutusunu da dahil ederseniz toplamda 30 saat boyunca prizden uzak kalabilirsiniz. İlk nesille kıyasladığımızda ise kulaklıkların yüzde 33, kutunun ise yüzde 25 oranında daha iyi sonuç verdiğini söyleyebiliriz.

  Buna ek olarak, artık Şeffaf modu da kullanıcıya göre kişisel olacak. Bu sayede de dışarıdan gelen inşaat gürültüsü gibi çevresel seslerin rahatsız edici olmasının önüne geçilecek. Fakat yine de istenildiği gibi duyulması mümkün olacak.

  Bir diğer güzel haber ise Apple’ın Find My yani Bul uygulamasını bu cihazla birlikte artık destekleyecek olması. Cihazın şarj kutusunun üzerinde yeni bir hoparlör ızgarası bulunuyor. Bu sayede yerini kaybettiğiniz zaman size sesli dönüş yapabilecek.

  2. Nesil AirPods Pro modelinin fiyatı 5 bin 399 TL olarak açıklandı. Ön sipariş 9 Eylül’de başlayacak. Satışlar ise 23 Eylül’de gerçekleşecek. Tabii asıl dikkatleri çeken şey de Apple Store’da bulunan tüm aksesuar ürünleri zamlanırken 2. nesil kulaklığın direkt olarak olarak selefi yerine konumlanmış olması.

  Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  IPHONE 14 FİYATI | APPLE EVENT 2022: IPHONE 14 TÜRKİYE'DE NE ZAMAN SATIŞA ÇIKIYOR, ÖZELLİKLERİ NELER?

  AirPods Pro 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı - İncehesap.com | Blog

  AirPods Pro 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

  Teknoloji devi Apple’ın uzun süredir yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2’nin üzerinde çalıştığını biliyoruz. Şimdiye kadar AirPods Pro 2 modeli hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi yeni kulaklığın sapsız olacağı yönünde olanıydı. Tabi bu söylentinin tam aksini iddia eden sızıntılar da olmadı değil. Şimdi ise AirPods Pro 2’nin ne zaman piyasaya çıkacağına dair bilgiler ortaya çıktı.

  Apple’ın ürünleri ile ilgili sızıntıları ve gelişmeleri aktaran MacRumors, yeni bir söylentiyi daha bizlerle paylaştı. Söz konusu söylentinin tedarik zinciri kaynaklarına dayandığı iddia ediliyor. İddia, Apple’ın 2022’nin üçüncü çeyreğinde AirPods Pro 2 modelini piyasaya süreceğine yönelik.


  Mark Gurman, yaptığı açıklamada Apple’ın ‌bu yeni kulaklıkta alttan çıkan kısa sapı ortadan kaldırarak daha kompakt daha minimal hale getirmeyi hedeflediğini söyledi. Ayrıca kullanıcının kulağını daha fazla dolduran daha yuvarlak bir tasarım deneyeceğini de belirtti. Gurman ve Bloomberg’den Debby Wu, yeni cihazın fitness takibi odaklı güncellenmiş hareket sensörleriyle geleceğini bildirdi.

  Yazı kaynağı : www.incehesap.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap