Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aile ve sosyal hizmetler bakanlığı 22 ilde personel alımı

  1 ziyaretçi

  aile ve sosyal hizmetler bakanlığı 22 ilde personel alımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  SYDV İlanları: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 22 İlde KPSS'siz ve 60 KPSS ile Personel Alımı Başvurusu Başladı

  Aile Bakanlığı ASHB Kasım Ayı 21 SYDV 61 Personel ve Memur Alımı - KPSS Şartı?

  Aile Bakanlığı ASHB Kasım Ayı 21 SYDV 61 Personel ve Memur Alımı - KPSS Şartı?

  Kamuya İşçi, Personel ve Memur alımı kapsamında ilanlar yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre Aile Bakanlığı Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere 21 Farklı DYSV toplamda 61 Memur alımı ve personel alımı yapacak. Alımlar KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın gerçekleştirilecek. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere ilgili ilanlar hakkında detayları aktarıyoruz.

  21 SYDV 61 Memur ve Personel Alımı İlan Listesi Nedir?

  Gaziantep SYDV: 4 Aşçı,

  - Son Başvuru Tarihi: 17.11.2022

  Konya Güneysınır SYDV: 1 Büro Görevlisi,

  - Son Başvuru Tarihi: 17.11.2022

  Kastamonu Cide SYDV: 1 Büro Görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 16.11.2022

  Adana Yüreğir SYDV: 8 Büro Görevlisi,

  - Son Başvuru Tarihi: 14.11.2022

  Yalova Altınova SYDV: 1 Büro Görevlisi Daimi personel,

  - Son Başvuru Tarihi: 14.11.2022

  Zonguldak Kdz. Ereğli SYDV: 1 Büro Görevlisi, 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi,

  - Son Başvuru Tarihi: 16.11.2022

  Antalya Kemer SYDV: 2 Temizlik görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 11.11.2022

  Kırıkkale Karakeçili SYDV: 1 Temizlik görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 22.11.2022

  Balıkesir Dursunbey SYDV: 1 Büro işçisi alımı

  - Son Başvuru Tarihi: 11.11.2022

  Burdur Gölhisar SYDV: 2 Vefa

  - Son Başvuru Tarihi: 11.11.2022

  İzmir Karaburun SYDV: 2 Temizlil Personeli

  - Son Başvuru Tarihi: 22.11.2022

  İstanbul Başakşehir SYDV: 1 Sosyal ve yardım inceleme görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 17.11.2022

  Kilis İli SYDV: 1 Şoför

  - Son Başvuru Tarihi: 15.11.2022

  Kilis İli SYDV: 12 Evde yaşlı bakımı ve Ev temizlik personeli

  - Son Başvuru Tarihi: 15.11.2022

  Konya Meram SYDV: 10 Temizlik görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 11.11.2022

  Konya Meram SYDV: 4 Sosyal yardım inceleme görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 11.11.2022

  Trabzon Şalpazarı SYDV: 1 Büro görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 20.11.2022

  Antalya Aksu SYDV: 4 Temizlik işçisi

  - Son Başvuru Tarihi: 18.11.2022

  Tekirdağ Şarköy İlçesi SYDV: 1 büro görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 25.11.2022

  Manisa Gölmarmara SYDV: 1 bÜro görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 25.11.2022

  Ardahan SYDV: 2 Büro görevlisi

  - Son Başvuru Tarihi: 23.11.2022

  SYDV Memur Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları personel alımı kapsamında yayımladıkları ilanlar ile adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak" gibi şartlar aranacaktır.

  Memur Alımı Özel Şartları Nedir?

  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur alımı için adaylardan öncelikle KPSS şartı aranacaktır. Bu yönde adayların Geçerlilik süresi dolmamış olan KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Öte yandan En az dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. 35 Yaşından büyük olmamak ve en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ta nitelikler içerisindedir.

  KPSS siz Personel ve İşçi Alımında Aranan Özellikler Nelerdir?

  KPSS şartı olmaksızın işçi alımı ve Personel alımı yapacak vakıflar için adaylardan en az İlkokul mezunu olmak, Alım yapılacak meslekte tecrübe ve bilgi sahibi olmak gibi şartlar aranacaktır.

  Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları memur personel alımları için adaylar başvurularını sadece Şahsen istenen belgelerle yapacak. Yukarıda belirtilen son başvuru tarihine kadar başvuru alınacaktır. Adaylar başvurular hakkında ve ilan bilgileri hakkında detaylı bilgi almak isterlerde İŞKUR kurum dışı ilanları inceleyebilecekler. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı | Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (4175) Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavını Yedek Olarak Kazanlar İçin Yerleştirme Duyurusu

  T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı | Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (4175) Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavını Yedek Olarak Kazanlar İçin Yerleştirme Duyurusu

  Bakanlığımızca yapılan (4175) Sözleşmeli Personel alımlarında boş kalan pozisyonlar için sınava katılıp yedek olarak kazanan adaylardan 07/10/2022-18/10/2022 (mesai bitimi) tarihleri arasında elektronik ortamda tercihler alınmıştır.

  Adayların tercihlerine, puan üstünlüğüne göre sistem tarafından yerleştirme yapılmıştır.

  Adaylar aşağıda belirtilen belgeleri 26/10/2022-07/11/2022 (mesai bitimi) tarihleri arasında eksiksiz olarak şahsen ya da kargo/posta ile YERLEŞMİŞ OLDUKLARI AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜKLERİNE ulaştırmaları gerekmektedir.

  Yerleştirme sonucunu öğrenmek için  TIKLAYINIZ…

  TESLİM EDİLECEK BELGELER

  1- Atama Başvuru ve Beyan Formu (eksiksiz doldurulup imzalanacaktır.İndirmek İçin Tıklayınız.

  2- E-Devlet Mezun Belgesi (karekodlu),

  3- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet sisteminden alınabilir, ancak askerlik görevini tamamlamış adayların ayrıca terhis belgesini eklemesi gerekmektedir. Bkz. Açıklama-3)

  4- Resmi kuruma ibraz edilmek üzere alınmış Adli Sicil Belgesi (E-Devlet sisteminden alınabilir),

  5- Mesleğe İlişkin Belgeler,

  6- Kimlik fotokopisi,

  7- KPSS Sonuç Belgesi,

  8- Tercih Formu (Tercih yapıldıktan sonra çıktısı alınıp imzalanan tercih bildirim formu),

  9- Çalışma Geçmişine İlişkin Belgeler

  10- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi İndirmek İçin Tıklayınız.

  11- Mal Bildirim Formu (Form eksiksiz doldurulup, ön ve arka sayfaları imzalanarak kapalı zarf içerisinde teslim edilecektir.) İndirmek İçin Tıklayınız.

  12- 3 adet vesikalık fotoğraf,

  13- Evraklar yarım kapak karton dosyaya yukarıdaki sıra ile takılarak (1 no.lu belge en üstte olmak üzere) teslim edilecektir.

    AÇIKLAMALAR

  1- Belgelerini teslim eden adaylar hakkında 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu kapsamında arşiv araştırması/güvenlik soruşturması yaptırılacak olup, ayrıca Sınav ilanında belirtilen şartları taşıyıp taşımadıkları incelenecektir. Adaylar belirtilen işlemlerin tamamlanması sonrasında göreve başlatılacaktır.

  2- Kamu kurum ve kuruluşlarında (üniversite hastaneleri dahil) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel statüsünde görev yapmakta iken hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesi feshedilen veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı fesheden adaylardan, yerleştirme sonuçlarının açıklandığı tarih itibariyle feshin üzerinden bir yıl geçmemiş olanlar ile bu tarihte göreve devam etmekte iken aynı şekilde sözleşmesi feshedilen adayların ataması yapılmayacaktır.

  Ancak Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinin üç ve dördüncü fıkralarında belirtilen istisnalar çerçevesinde, kısmi zamanlı veya proje süresi ile sınırlı çalışanlar, öğrenim durumu itibariyle ihraz edilen sözleşmeli bir unvana ilişkin bir pozisyona atanmak suretiyle unvan değişikliği yapanlar ile eş veya sağlık durumu nedeniyle yer değişikliği talebinde bulunmakla beraber; geçiş yapacağı hizmet birimi bulunmaması, birim bulunmakla beraber o birimde aynı unvan ve niteliği haiz boş pozisyon bulunmaması veya en az bir yıllık fiili çalışma şartını karşılayamaması nedenlerinden herhangi birine bağlı olarak yer değişikliği yapamayanlar bir yıllık bekleme süresine tabi olmadığından bu durumdaki adayın;

  -Eş veya sağlık durumu nedeniyle yer değişikliği talebinde bulunmuş olmakla birlikte; geçiş yapacağı hizmet birimi bulunmaması, birim bulunmakla beraber o birimde aynı unvan ve niteliği haiz boş pozisyon bulunmaması veya en az bir yıllık fiili çalışma şartını karşılayamaması nedenlerinden herhangi birine bağlı olarak, Ek 3 üncü maddenin (b) veya (c) bendi hükümlerinin kendilerine uygulanamadığını gösteren, görev yaptığı kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış belgeyi,

  -Eş durumu nedeniyle yer değişikliği talebinde bulunmuş olanların, eşinin kamu personeli olduğunu gösteren, ilgili kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış belgeyi,

  -Sağlık durumu nedeniyle yer değişikliği talebinde bulunmuş olanların, talebine esas teşkil eden (kendisi veya kanunen bakmakla yükümlü olduğu eş, anne, baba veya çocuklarına ait) üniversiteler veya Bakanlık eğitim ve araştırma hastanelerinden alınmış sağlık kurulu raporunun onaylı örneğini,

  -Unvan değişikliği kapsamında yerleşenlerin, görev yaptığı kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış, pozisyon unvanını içeren hizmet belgesini,

  ibraz etmesi gerekmektedir.

  3- Muvazzaf askerlik vazifesini yerine getirmekte olan adayların ilk aşamada birliklerinden alacakları muhtemel terhis tarihini gösterir resmi yazıyı Atama Başvuru ve Beyan Formu ekinde göndermeleri yeterli olup, askerden terhis olduktan sonra 30 (otuz) gün içinde yukarıda belirtilen atama belgeleri ile birlikte atanmak üzere başvuru yapmaları gerekmektedir.

  4- Belirlenen süre içerisinde belge teslim etmek suretiyle atanma talebinde bulunmayan adaylar atanma hakkından vazgeçmiş sayılacaktır.

  5- Sınav ilanında belirtilen şartları taşımadığı tespit edilen adayların atama işlemi yapılmayacaktır.

  6- Adaylar belgelerini yerleştirildiği ildeki Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne şahsen ya da kargo/posta ile teslim edebilecektir.

  İlgililere duyurulur.

  Belge Teslim Adresi:

  Adaylar belgelerini yerleştiği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

  İl Müdürlükleri iletişim bilgileri için TIKLAYINIZ.

  İlgililere duyurulur.

  Yazı kaynağı : www.aile.gov.tr

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV KPSS Şartsız 12 Şehirde Daimi Personel Alımı Yapacak

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV KPSS Şartsız 12 Şehirde Daimi Personel Alımı Yapacak

  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına (SYDV) 12 şehirde daimi personel alımı ilanları geldi. Farklı kadrolarda yapılacak alımlarda kadın ve erkek adaylara kontenjan ayrılmıştır.

  Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak

  - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

  - Büro Görevlisi

  - Temizlik Personeli

  - Aşçı

  KPSS Şartı Var mı?

  SYDV personel alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Başvuru koşullarının olduğu sayfaya gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Tokat Almus SYDV 2 Daimi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

  Son Başvuru Tarihi: 10 Kasım 2022

  Kastamonu SYDV 1 Daimi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

  Son Başvuru Tarihi: 7 Kasım 2022

  Konya Cihanbeyli 1 Daimi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

  Son Başvuru Tarihi: 10 Kasım 2022

  Balıkesir Edremit SYDV 1 Daimi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

  Son Başvuru Tarihi: 9 Kasım 2022

  Gaziantep Şehitkamil SYDV 3 Daimi Büro Personeli

  Son Başvuru Tarihi: 8 Kasım 2022

  Balıkesir Balya SYDV 1 Daimi Büro Personeli

  Gaziantep SYDV 4 Daimi Aşçı

  Son Başvuru Tarihi: 17 Kasım 2022

  Zonguldak Kdz Ereğli SYDV 1 Daimi Büro Personeli

  Son Başvuru Tarihi: 8 Kasım 2022

  Konya Güneysınır SYDV 1 Daimi Büro Personeli

  Son Başvuru Tarihi: 17 Kasım 2022

  Sakarya Kaynarca SYDV 1 Daimi Sosyal Yardım ve İnceleme Uzmanı

  Son Başvuru Tarihi: 9 Kasım 2022

  Kayseri Tomarza SYDV 1 Daimi Büro Personeli

  Son Başvuru Tarihi: 10 Kasım 2022

  Kırklareli Babaeski SYDV 2 Daimi Temizlik İşçisi

  Son Başvuru Tarihi: 11 Kasım 2022

  Yalova Altınova SYDV 1 Daimi Büro Personeli

  Son Başvuru Tarihi: 14 Kasım 2022

  BAŞVURU SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

  KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

  SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

  Yazı kaynağı : www.kamubulteni.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap