Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aile dizisi nerede çekiliyor

  1 ziyaretçi

  aile dizisi nerede çekiliyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aile dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler? Aile dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak?

  Aile dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler? Aile dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak?

  Yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaristliğini Hakan Bonomo'nun üstlendiği, Ay Yapım’ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren Aile dizisi, izleyicinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

  AİLE DİZİSINİN KONUSU NE?

  Dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor. 

  AİLE DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

  Serenay Sarıkaya

  Kıvanç Tatlıtuğ

  Nejat İşler

  Canan Ergüder

  Ushan Çakır

  Umutcan Ütebay,

  Yüsra Geyik

  Ece Simge Yurdatapan

  Levent Ülgen

  Emel Göksu

  Nur Sürer

  AİLE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Dizinin çekimleri İzmir'de gerçekleştiriliyor.

  AİLE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Show Tv'de ekrana gelecek olan Aile dizisinin yayın tarihi henüz belli değil.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Aile dizisi nerede çekiliyor, hangi semtte? Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ekranlara dönüyor!

  Aile dizisi nerede çekiliyor, hangi semtte? Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ekranlara dönüyor!

  Ay Yapım imzasıyla ekrana gelmeye hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın oturduğu Aile dizisinin çekim yerinin hangi semt ve ilde bulunduğu merak ediliyor. Senaryosunu Hakan Bonomo'nun yazdığı “Aile” dizisi yakın süreçte Show TV ekranlarında olacak. Peki Aile dizisi nerede çekiliyor, hangi semtte?

  Detayları pek çok izleyici tarafından takip edilen Aile dizisi İzmir'de çekiliyor. Dizinin diğer çekim alanları ise belli olduğunda sayfamızda yer vereceğiz.

  Dizinin The Sopranos dizisinden uyarlanması bekleniyor. 'Aile' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ; Volta isimli bir gece kulübünü işletmekte olan Aslan karakterini canlandıracak. Yine edinilen bilgiye göre kadın karakter ise Aslan'ın ailesini tedavi etmeye çalışmakta olan psikolog Devin rolüne hayat verecek.

  Dizinin kadrosunda yer alacağı bilinen isimler şöyle:

  Kıvanç Tatlıtuğ,

  Serenay Sarıkaya,

  Nejat İşler,

  Canan Ergüder,

  Ushan Çakır,

  Umutcan Ütebay,

  Yüsra Geyik,

  Ece Simge Yurdatapan,

  Levent Ülgen,

  Emel Göksu,

  Nur Sürer.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Aile dizisi nerede çekiliyor?

  Aile dizisi nerede çekiliyor?

  Aile dizisi nerede çekiliyor?

  Ay Yapım tarafından hazırlanan ve uzun süredir hazırlığı süren Aile dizisiyle ilgili haberler son günlerde magazin basını ile sektörü yakından takip edenlerin gündeminden düşmüyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynadığı diziyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı. Ekranlarda ve dijital platformlarda yayınlanan çoğu dizinin çekim mekanlarının İstanbul'da bulunduğu günümüzde nadiren de olsa diziler başka şehirlerde set kuruyor. Bu da çoğunlukla Doğu Anadolu ya da Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehirleri oluyor. Ay Yapım tarafından çekimleri devam eden Aile dizisi ise Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir'de set kurdu ve çekimlerini bu şehirde yapıyor.

  Aile Dizisi Nerede Çekiliyor?

  Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan yeni dizi Ailenin çekimleri başladı. Diziyle ilgili bilgileri merak eden izleyiciler en çok Aile dizisinin nerede çekildiğini merak etmeye ve bunu araştırmaya başladı. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Aile dizisi İzmir'de çekiliyor. Dizi, İzmir Sinema Ofisi'nin desteği ile, Konak, Alsancak, Çeşme ve Gaziemir başta olmak üzere İzmir'in tarihi ve doğal güzellikteki mekanlarında çekiliyor. Özellikle İzmir'in dillere destan Kordon'un da ve İzmir Saat Kulesi ve civarında set kuran ekip ayrıca tarihi mekanlarda da çekim yapıyor. Dizinin ilk birkaç bölümünün İzmir'de çekileceği ve ardından İstanbul'a geleceği tahmin edilirken İzmir çekimlerinin uzayabileceği de konuşuluyor.

  Aile Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

  Show Tv'de ekrana gelecek olan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken ve İzmir'de çekimleri gerçekleştirilen Aile çok yakında ekranlara geliyor. Çekimleri İzmir'in çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilen dizide, tanınmış ailelerden Soykanlar'ın başındaki Aslan'ın ve ailesinin hikayesi konu alınıyor. Dram, gerilim ve aşk türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise

  -          Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan)

  -          Serenay Sarıkaya (Devin)

  -          Nejat İşler

  -          Canan Ergüder

  -          Ushan çakır

  -          Umutcan Ütebay

  -          Yüsra Geyik

  -          Ece Simge Yurdatapan

  -          Levent Ülgen

  -          Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor.

  Yakında Show Tv'de tanıtımları yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yayın tarihi kesin olmamakla birlikte Şubat ayının ilk haftası olarak tahmin ediliyor.

  Yazı kaynağı : www.fragmanlar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap