Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aile dizisi hangi diziden uyarlama

  1 ziyaretçi

  aile dizisi hangi diziden uyarlama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aile dizisi oyuncuları kimdir? Aile dizisi ne zaman? Konusu...

  Aile dizisi oyuncuları kimdir? Aile dizisi ne zaman? Konusu...

  Show TV ekranının medyaya bomba gibi yansıyan dizisi Aile, oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicide merak uyandırdı. Peki Aile dizisinde kimler oynuyor? İşte, Aile dizisi ile ilgili tüm merak edilen detaylar...

  Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Aile dizisinin senaryosunu ise daha önce Söz dizisinin de senaristliğini yapan Hakan Bonomo yazmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Alev Alev dizisinde de direktör olarak görev yapan Ahmet Katıksız ve Mahkum'un da yönetmeni olan Cem Toluay oturmaktadır. 

  AİLE DİZİSİ KONUSU

  Aile dizisi, kalabalık bir ailenin etkileyici öyküsünü konu almaktadır. Bu ailesinin hayatına, ilerleyen dönemde psikolog Devin girecek ve ailenin hayatı değişecektir. Bir çiftlikte geçen dizi aynı zamanda psikologun da hayat hikayesini anlatmaktadır. 

  AİLE DİZİSİ UYARLAMA MI?

  Aile dizisi uyarlamadır. 

  AİLE DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

  Aile dizisi bir Amerikan dizisi olan 'The Sopranos'dan uyarlanmıştır. 

  AİLE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

  Aile dizisinin başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Ancak Şubat 2022'de başlayacağı öngörülmektedir. 

  Ömer dizisi oyuncuları kimdir? Hangi diziden uyarlama? Ömer dizisi konusu...

  AİLE DİZİSİ OYUNCU KADROSU

  İşte, aile dizisinin oyuncuları...

  KIVANÇ TATLITUĞ

  Kıvanç Tatlıtuğ

  SERENAY SARIKAYA

  Serenay Sarıkaya

  CANAN ERGÜDAR

  Canan Ergüdar

  NUR SÜRER

  Nur Sürer

  EMEL GÖKSU

  Emel Göksu

  USHAN ÇAKIR

  Ushan Çakır

  YÜSRA GEYİK DEVİN

  Yüsra Geyik Devin

  LEVENT ÜLGEN

  Levent Ülgen

  NİZAM NAMİDAR

  Nizam Namidar

  ESMA YEŞİM GÜL

  Esma Yeşim Gül

  UMUTCAN ÜTEBAY

  Umutcan Ütebay

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Aile dizisi konusu nedir, uyarlama mı? Aile dizisi oyuncuları kimler, belli oldu mu?

  Aile dizisi ne zaman başlıyor, yayın günü belli oldu mu? Aile dizisi uyarlama mı, konusu ne, oyuncuları kimler?

  Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi uyarlama mı, konusu ne, oyuncuları kimler? Aile dizisi konusu ve dizi oyuncuları

  Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi uyarlama mı, konusu ne, oyuncuları kimler? Aile dizisi konusu ve dizi oyuncuları

  Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi uyarlama mı, konusu ne, oyuncuları kimler? Aile dizisi konusu ve dizi oyuncuları. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolde yer alacağı Aile dizisinin detayları merak ediliyor. Oldukça dikkat çekici olacağı benzeyen işle ilgili ayrıntılar da gelmeye devam ediyor. Aile dizisine ait ilk kareler sosyal medyadan paylaşıldı bile. İkili birbirine çok yakıştırıldı ve gündem oldu bile. İşte detaylar...

  serena

  Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaşacağı dizi merak ediliyor. Önceleri Özge Özpirinç'i ile projede anlaşmaya varılmış daha sonra oyuncu değişikliğine giderek proje için Serenay Sarıkaya'da karar kılındı. Aile dizisinin konusu ne, ne zaman başlayacak, detayları ne, uyarlama bir senaryo mu? İşte tüm ayrıntılar ile birlikte Aile dizisi.

  aile

  Dizi konuşulmaya devam ederken diziye ait ilk karelerde gelmeye başladı. Show TV'de yayınlanacak. Dizinin çekimleri tamamlandı. Senaryoyu Hakan Bonomo yazmış. Yönetmenliğini de Ahmet Katıksız üstleniyor.  

  aile

  Ay yapımın projeyi üstlendiği ve uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir araya getirmesi nedeniyle oldukça iddialı bir iş olduğu tahmin edilen işten kareler gelmeye ve yayınlanmaya devam ediyor. Fakat dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. 

  Dizinin yayınlanma tarihi şu an için belli değil. Açıklandığı tarihte hemen haberimizde yer alacaktır. Dizinin senaryosu da uyarlama bir senaryo. The Sopranos dizisinden uyarlanmış. Hakan Bonomo bu uyarlama senaryoyu yazıyor. 

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Aile dizisi uyarlama mı?

  Aile dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

  Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Aile dizisi uyarlama mı?

  Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Aile dizisi uyarlama mı?

  Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir araya geleceği Aile dizisi sete çıktı. Aile dizisi için geri sayım başladı. Aile dizisi konusu ve aile dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Aile dizisine dair her şey…

  Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un dizi partner uyumu çok merak ediliyor. 2023 yılında başlayacak olan Aile dizisi de epey ses getirecek. Aile dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken senaryosunu Hakan Bonoma kaleme alıyor. Ahmet Katıksız ismini daha öne Alev Alev ve Aşk 101 dizilerinde rastlarken Hakan Bonoma Kiraz Mevsimi, Aşk Laftan Anlamaz, Söz, Maraşlı gibi dizilerde gördük.

  Aile dizisi uyarlama mı? Evet Aile dizisi The Sopranos dizisinden uyarlanma.

  Aile dizisinin konusu ne? The Sopranos dizisinin konusuna bakarsak ;New Jersey mafya babası Tony Soprano, ev ve iş hayatındaki zihinsel durumunu etkileyen kişisel ve profesyonel sorunlarla uğraşmak için psikiyatrik danışmanlık almaya yönelir.

  Buna göre Aile dizisi mafya dizisi olacak. Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerinde oynadığı Adım Farah dizisi Aile dizisiyle rakip olacak. Bakalım hangi dizi adından daha çok söz ettirecek!

  Aile dizisinin konusuna geri dönecek olursak aynı çiftlikte yaşayan sırlarla dolu, kalabalık  bir aile ve bu ailenin hayatına giren bir psikolog Devin’in sarsıcı hikayesini ele almaktadır. Volta adlı gece kulübünün sahibi mafya babası Aslan ani bayılmalarına çözüm aramak için psikolog Devin’in kapısını çalacaktır. Aileye Devin’in katılmasıyla beraber tüm sırlar açığa çıkacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. İnsan konuyu okurken bir anda Gecenin Ucunda dizisi açık kalmış gibi hissediyor.

  Aile dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Aile dizisi son dönemde magazin basınında yer alan haberlerle de gündemde. Dizinin başrolünde mafya babası ‘Aslan’ karakterini canlandırmak üzere Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alması bekleniyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Serenay Sarıkaya ise psikolog ”Devin” karakterine hayat verebilir. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Canan Ergüder, Yurdaer Okur gibi oyuncuların bir araya gelmesi bekleniyor.

  Yazı kaynağı : dizihaberdunyasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap