Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ahmet erdoğan sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu

  1 ziyaretçi

  ahmet erdoğan sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  AHMET ERDOĞAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU - ADAY ÖĞRENCİ

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 1992 yılında kurulmuştur. Yüksekokulumuz, ZBEÜ’nün İbni Sina Kampüsüne yer almaktadır. Yüksekokul, faaliyetlerini toplam 3.793 m2 kapalı alana sahip binasında,  18 derslik, 1 bilgisayar laboratuvarı ve 2 laboratuvar ile  sürdürmektedir.

  Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda iki yıllık önlisans eğitimi veren 13 program bulunmaktadır. 2 yıllık normal eğitim sürecinde öğrenciler, zorunlu ve seçmeli derslerden minimum 120 AKTS’lik ders alarak mezun olurlar. 2021 Şubat ayı itibariyle öğrenci sayımız 2546’dır.

  Yüksekokulumuzun Çocuk Gelişimi programı, Kırgızistan’ın önde gelen üniversitelerinden Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi ile yaptığıı Mevlana değişim anlaşmasıyla öğrencilerine eğitim süreçlerinin bir bölümünü dünyanın çeşitli ülkelerinde tamamlayabilme fırsatı vermektedir.

  Yüksekokulumuz akademik kadrosu 1 Profesör Dr. , 2 Doçent Dr. , 3 Doktor Öğretim Üyesi ve  31 Öğretim Görevlisi olmak üzere toplam 37 akademik personelden oluşmaktadır. 

  Yazı kaynağı : aday.beun.edu.tr

  Üniversiteler || Doğru Tercih - Üniversite Tercihleriniz için En Doğru Adres

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap