Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ahmet ata oğlunu kim öldürdü

  1 ziyaretçi

  ahmet ata oğlunu kim öldürdü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Polis memuru Ahmet Ata, Sedefnur Çağlar’ı 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl hapisle yargılanacak

  Polis memuru Ahmet Ata, Sedefnur Çağlar’ı 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl hapisle yargılanacak

  Polis memuru Ahmet Ata, Sedefnur Çağlar’ı 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl hapisle yargılanacak

  Sedefnur Çağlar'ın, 7'nci kattaki evin balkonundan şüpheli şekilde düşüp yaralanmasıyla ilgili savcılığın dosyası tamamlandı. Ahmet Ata için 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl hapis istendi.

  Kocaeli'de, Sedefnur Çağlar'ın, 7'nci kattaki evin balkonundan şüpheli şekilde düşüp ağır yaralanmasıyla ilgili savcılığın dosyası tamamlandı.

  Fiziksel ve psikolojik sağlık problemlerinin engeli nedeniyle Sedefnur'un ifadesi tutanağa geçirilmedi. Polis memuru Ahmet Ata hakkında 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl hapis cezası istendi.

  DHA'nın haberine göre; Sedefnur Çağlar, polis memuru arkadaşı Ahmet Ata ile arkadaşları O.Ç.'nin evine gitti. Burada 2 erkek ve E.Ş. isimli kadınla vakit geçiren Sedefnur Çağlar, sabah saatlerinde şüpheli şekilde 7'nci kattaki dairenin balkonundan düştü. Sedefnur Çağlar, hastanede tedaviye alındı. Vücudunda kırıklar olan Sedefnur Çağlar, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından servise alındı.

  POLİS AÇIĞA ALINIP TUTUKLANDI

  Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Hakkında idari soruşturma da başlatılıp açığa alınan polis memuru Ahmet Ata, 'kasten öldürmeye teşebbüs' iddiasıyla tutuklanıp cezaevine gönderildi.

  Olayın yaşandığı evin sahibi polis memuru O.Ç. ise idari soruşturma nedeniyle açığa alınıp savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Olay anında evde bulunan O.Ç.'nin arkadaşı E.Ş. ise emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  SAĞLIK PROBLEMLERİ NEDENİYLE İFADESİ TUTANAĞA GEÇİRİLEMEDİ

  Savcılık tarafından olayla ilgili hazırlanan dosyanın tamamlanması için defalarca Sedefnur Çağlar’ın ifadesine başvuruldu. Fakat Çağlar’ın fiziksel ve psikolojik sağlık problemlerinin olması nedeniyle sonuç alınamadı. Son olarak Çağlar’ın evine giden ve aralarında psikolog ve savcının da bulunduğu bir heyet, ifade almaya çalıştı ancak bu denemeden de sonuç alınamadı. Sedefnur Çağlar’ın sağlık problemleri nedeniyle ifadesi tutanağa geçirilemedi.

  TESPİTLER TUTANAĞA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

  Bunun üzerine savcılık, tespitleri tutanağa bağladı. Ahmet Ata'nın Sedefnur Çağlar’ı balkondan itekleyerek aşağıya düşürdüğü şüphesiyle dava açmaya yetecek kadar delil olduğuna kanaat getirilerek, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istendi.

  Yazı kaynağı : www.birgun.net

  Ata’nın ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu

  Polis memuru TUTUKLANDI

  Polis memuru TUTUKLANDI

  9 Ocak Pazar günü Körfezkent 3. Etap’ta meydana gelen olayda Sedef Nur Çağlar misafir olarak gittiği binanın 7.katından düşerek ağır yaralanmıştı. Olayın ardından Sedef Nur'un arkadaşı Elif Şenli ve aynı evde olan polis memuru Ahmet Ata ile Orhun Çetinkaya gözaltına alınmış ardından da 2 polis açığa alınmıştı.

  Tutuklandı

  Açığa alınan polislerden Ahmet Ata, tutuklandı. Ahmet Ata ifadesinde, kız arkadaşı Sedef Nur Çağlar ile birlikte arkadaşı olan Orhun Çetinkaya'nın evine misafirliğe geldiğini ve burada alkol aldıktan sonra sabaha karşı bilinmeyen bir nedenle kız arkadaşıyla tartışma yaşadıklarını kız arkadaşının kendisini tartışma esnasında 7. katın balkonundan attığını beyan etmişti.

  Uyutuluyor

  Körfez Kent’te 7. kattan aşağı düşen ve mucize eseri hayatta kalan Sedef Nur Çağlar'ın, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Vücudunda çok ciddi kırıklar bulunan, kafasında darbe bulunmayan KOÜ öğrencisi Sedef Nur Çağlar’ın uyutulduğu ve tedavisine uyutularak devam edildiği öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.seskocaeli.com

  Misafirliğe gittiği evin balkonundan düşen Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladı

  Misafirliğe gittiği evin balkonundan düşen Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladı

  9 Ocak günü, Körfez ilçesine bağlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi'ndeki sitede meydana gelen olayda Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencisi Sedefnur Çağlar, polis memuru olan erkek arkadaşı Ahmet Ata ile polis memuru O.Ç.'nin evine misafirliğe gitti.

  Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladı

  DAİRENİN BALKONUNDAN DÜŞTÜ

  Burada 2 polis memuru ve E.Ş. isimli kadın ile alkol alan Sedefnur Çağlar, sabah saatlerinde 7'nci kattaki dairenin balkonundan düştü. Ağır yaralanan Sedefnur, kaldırıldığı Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. Vücudunda kırıklar olan Sedefnur, yoğun bakıma alındı. Ameliyat olan, hayati tehlikesi bulunan Sedefnur, bir süre uyutuldu.Sedefnur uyandırılırken de ailesi yoğun bakımda ziyarete alındı. Ailesi, Sedefnur'u görürken, konuşmalara gözleriyle tepki vermeye başladığı öğrenildi.

  Sedefnur, gözleriyle tepki vermeye başladı

  İDDİANAME İÇİN SEDEFNUR'UN İFADESİ BEKLENİYOR

  Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında polis memuru Ahmet Ata, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı. Polis memuru O.Ç. savcılıktaki ifadesinin, E.Ş. ise emniyetteki ifadesinden sonra serbest bırakıldı. Ahmet Ata, ifadesinde, polis arkadaşının evinde alkol alıp eğlendiklerini, kendisi uyurken Sedefnur'un cep telefonuna baktığını, aldatıldığını anlayınca tepki gösterdiğini, hızlıca balkona giderek, aşağı atladığını öne sürdü. Cumhuriyet Başsavcılığı, iddianameyi hazırlamak için Sedefnur'un ifadesinin alınmasını bekliyor.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap