Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ahmet ağaoğlu trabzonun neresinden

  1 ziyaretçi

  ahmet ağaoğlu trabzonun neresinden bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ahmet Ağaoğlu (iş insanı)

  Ahmet Ağaoğlu (iş insanı)

  Ahmet Ali Ağaoğlu (d. 27 Haziran 1957; Göle, Ardahan) Türk iş insanı ve spor yöneticisi. Mevcut Kulüpler Birliği ve Trabzonspor Başkanı. 2. Türkiye Golf Federasyonu Başkanı.

  Yaşamı[değiştir | kaynağı değiştir]

  Ahmet Ağaoğlu Kabataş Erkek Lisesinde öğrenim gördükten sonra, 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesinden mezun oldu.

  2000 yılında Türkiye Golf Federasyonu Başkanı seçildi ve 24 Ocak 2001'de görevine başladı.

  8 Nisan 2018'de yapılan olağanüstü genel kurulda Trabzonspor'un 17. başkanı oldu.[3][4]

  8 Temmuz 2021'de Kulüpler Birliği Başkanı seçildi.[5]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Ahmet Ağaoğlu kimdir aslen nereli Ahmet Ağaoğlu serveti ne kadar?

  Ahmet Ağaoğlu kimdir aslen nereli Ahmet Ağaoğlu serveti ne kadar?

  Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu. Bu gelişmenin ardından Ahmet Ağaoğlu'nun hayatı merak konusu oldu. Peki Ahmet Ağaoğlu kimdir, aslen nereli, eşi Beyza Ağaoğlu ve kızı Aslıhan Ağaoğlu kimdir? Ahmet Ağaoğlu serveti ne kadar?

  Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı belli oldu. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den boşalan koltuğa oturdu ve Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı oldu. Peki kimdir Ahmet Ağaoğlu eşi ve çocukları hakkında merak edilenler... 

  Ahmet Ağaoğlu kimdir?
  Ahmet Ağaoğlu 27 Haziran 1957 yılında Trabzon'da doğmuştur. Ahmet Ağaoğlu 64 yaşındadır. Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor Kulübü Başkanıdır. Ahmet Ağaoğlu Kulüpler Birliği Başkanıdır. Ahmet Ağaoğlu aynı zamanda Türkiye Golf Federasyonu Başkanıdır.

  Ahmet Ağaoğlu hayatı: Ahmet Ağaoğlu 27 Haziran 1957 yılında Trabzon'da doğmuştur. Ahmet Ağaoğlu Kabataş Erkek Lisesi'nde mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'ni kazandı. 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun olan Ahmet Ağaoğlu'nun iş adamı Ali Ağaoğlu ile hiçbir akrabalığı yoktur.

  Üniversite eğitimini 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun oldu.

  2008 yılı sonunda yeniden 4 yıllığına Türkiye Golf Federasyonu Başkanlığı'na seçildi.

  Ahmet Ağaoğlu, uzak yol gemi kaptanıdır.

  2000 yılında Golf Federasyonu Başkanlığı'na seçildi.

  2004 yılında, Türkiye'nin golf turizminden 2,5 milyar dolar gelir elde etmesi hedefiyle 4 Yılda 100 Golf Sahası kampanyasının başlatılmasına ön ayak olan Ağaoğu, Golf'ü Anadolu'ya yaymak ve genç yetenekleri bu spora kazandırmak amacıyla dokuz ildeki pilot okullarda öğrencilere golf eğitimine öncülük yaptı.

  1993 yılında Sadri Şener başkanlığındaki Trabzonspor Yönetimi'nde idarecilik yapan Ağaoğlu 2000-2002 yılları arasında Özkan Sümer döneminde Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

  Ahmet Ali Ağaoğlu 8 Nisan 2018 tarihinde yapılan Trabzonspor Kulübü'nün 73. Genel Kurulu'nda rakibi Metin Kaya'yı geride bırakarak Trabzonspor'un yeni başkanı olmuştur.

  Ahmet Ağaoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır

  Ahmet Ağaoğlu 64 yaşındadır.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Ahmet Ağaoğlu kimdir, ne iş yapmaktadır?

  Ahmet Ağaoğlu kimdir, ne iş yapmaktadır?

  Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor Başkanı olarak bir dönem daha kulübe hizmet etmeyi sürdürecek. Peki Ahmet Ağaoğlu kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapmaktadır? İşte detaylar

  AHMET AĞAOĞLU KİMDİR? 

  1958 yılında Trabzon'da doğan Ahmet Ağaoğlu 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun oldu. 

  Ahmet Ağaoğlu kimdir?

  GOLF SPORUNDA TARİHİ ADIMLAR

  1996 yılında Klassis Golf Kulübü'nde golf oynamaya başladı, 2000 yılında Golf Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Ahmet Ağaoğlu, dört yıllık görev süresi boyunca golfün tabana yayılması ve Golf Milli Takımı'nın kurulması doğrultusunda yoğun çaba harcadı. Türkiye'nin golf turizminden 2,5 milyar dolar gelir elde etmesi hedefiyle 2004 yılında '4 Yılda 100 Golf Sahası' kampanyasının başlatılmasını sağladı. Golfü Anadolu'ya yaymak ve genç yetenekleri bu spora kazandırmak amacıyla dokuz ildeki pilot okullarda öğrencilere golf eğitimine öncülük yaptı. 2000 yılında 70 civarında olan lisanslı sporcu sayısı 2009 yılında 5,500'e çıktı. 2004 yılının sonunda yeniden Federasyon Başkanlığı'na seçilen Ahmet Ağaoğlu döneminde Türk golfü tarihi başarıları yaşadı.

  Bir yandan Federasyon başkanlığını yürütürken fırsat buldukça golf oynayan Ağaoğlu, uzak yol gemi kaptanı ve pilottur. Evli ve iki çocuk babası Ağaoğlu, İngilizce bilmektedir.

  Ahmet Ağaoğlu kimdir?

  Ahmet Ağaoğlu 8 Nisan 2018'de Trabzonspor Başkanlığı'na seçildi. Oldukça başarılı bir dönem geçiren Ağaoğlu döneminde bir Türkiye Kupası ve 1  Süper Kupa kazanılırken takım sürekli zirve mücadelesinin içerisinde yer almıştır.

  AHMET AĞAOĞLU

  AHMET AĞAOĞLU İLE ALİ AĞAOĞLU AKRABA MI?

  Ahmet Ağaoğlu yine aynı röportajda Ali Ağaoğlu ile akraba olup olmadıkları yönündeki soruya, "Kendisiyle hiçbir akrabalığım yoktur. Ama sevdiğim bir arkadaşımdır. Hos bir tesadüf liseyi birlikte Kabataş Erkek Lisesi'nde okuduk. Benim adım Ahmet Ali Ağaoğlu'dur . Lisede Ali Ağaoğlu denirdi. O yüzden okulda çok karıştırılırdık. Allahtan ikimizin de dersleri pek iyi olmadığı için bu karıştırmalar bizi pek etkilemedi. Bizi birbirimize de çok benzetirler. Abi kardeş sanırlar" yanıtını vermişti. 

  Yazı kaynağı : www.haber61.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap