Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  after we collided izle altyazılı

  1 ziyaretçi

  after we collided izle altyazılı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  After We Collided izle, 1080P Türkçe Altyazı izle - 720pizle

  After We Collided - After 2: Paramparça izle, Türkçe Altyazılı izle | Tafdi

  After 2: Paramparça (After We Collided) Türkçe Dublaj izle | Film İzle | Filmla.org

  After Paramparça izle - After We Collided Türkçe Dublaj 1080p HD 2020 - ✔️Hazır Film

  After Paramparça izle - After We Collided Türkçe Dublaj 1080p HD 2020 - ✔️Hazır Film

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.hazirfilm.com

  After We Collided

  After 2: Paramparça

  After 2: Paramparça

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.filmizlesene.vip

  After We Collided Full Hd izle


  After We Collided izle

  After We Collided İzle, After We Collided filmi izle, After We Collided Altyazılı izle, After We Collided Türkçe Altyazılı izle, 2020 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan After We Collided filminin toplam süresi 1 saat 45 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik’tir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,2’dir. Filmin yönetmenliğini Roger Kumble yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Anna Todd ve Mario Celaya yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin ve Dylan Sprouse

  After We Collided Filminin Konusu : Tessa Young’dan ayrılmasından bir ay sonra Hardin Scott, tanımadığı bir adamla tanışır ve onunla konuşmaya çalıştığında reddeder. Bu arada, Vance Publishing’de stajyer olarak ilk gününde Tessa, yeni iş arkadaşı Trevor Matthews ile garip bir karşılaşmayı paylaşıyor. Kimberly onu ofisine götürür ve orada bütün gece çalışır. Ertesi sabah, Christian Vance, Tessa’nın çalışmasından etkilenerek onu Kimberly ve Trevor ile Seattle konferansına götürür. Bir dövme yaptırdıktan sonra Hardin, arkadaşlarıyla buluştuğu ama Molly’nin onu Tessa’yı unutması için baştan çıkarmaya çalışmasından sonra ayrıldığı kardeşlik evine geri döner.

  Tessa, Vance’in genişlemesini kutlamak için Trevor ve Kimberly ile bir gece kulübüne gider. Sarhoş bir sersemlikte, Tessa’nın Trevor’ın yanlışlıkla üzerine şarap döktüğü takımını temizlemeye çalışması nedeniyle Trevor’ı yarı giyinik görmeye gelen Hardin’i arar. Trevor ayrılır ve Tessa, ikisi seks yapmadan önce Hardin’le kavga eder. Ertesi sabah, Tessa ve Hardin önceki gece hakkında tartışırlar, bu da ona bunun bir hata olduğunu ve kulüpte birini öptüğünü söylemesine yol açar. Hardin, Molly ile seks yaptığı yalanıyla misilleme yapar. Trevor, Tessa’ya şirket tarafından ödenen sigortalı kullanılmış bir araba için bir maliyet analizi ve pazarlık şartları verir ve Tessa onu öper. Eşyalarının geri kalanını almak için daha önce kendisinin ve Hardin’in yaşadığı daireye geri döner ve Hardin tarafından doğum günü için kendisine verilen bir Kindle görür. Hardin’in annesi Trish, onunla birlikte gelir ve çift, Hardin’in ayrılıkları hakkında onu bilgilendirmediği için hala birlikteymiş gibi davranmaya zorlanır. Ertesi gün Tessa, annesi Carol ve eski erkek arkadaşı Noah ile tanışmak için ayrılır. Tessa, Noah’tan babasının onu görmeye geldiğini öğrenmek için annesinin evinin önüne gelir, ancak Carol onu gönderdi. Carol, Tessa’nın Hardin’den gelen kalp kırıklığını hâlâ atlatamadığını söyleyip Hardin’in onun için iyi olmadığını ve babasının onu incittiği gibi incineceğini hatırlattığında konuşma daha da ileri gider. Buna kızan Tessa, telefonunu kapatır, Noah’ı Carol’ın evinde bırakır ve Hardin ile tekrar bir araya gelir.

  Hardin ve Tessa günü birlikte geçirirler, ancak Kimberly’nin çiftin Vance’in oğlu Smith’e bebek bakıcılığı yapıp yapamayacağını sorması söz konusudur. Daha sonra Hardin ona bir çekicilik bileziği verir ve çift Tessa’nın ofisinde seks yaparken aşklarını itiraf eder. Noel Günü’nde Hardin, Tessa ve Trish kutlamak için Ken ve Karen’a giderler. Ken’in yeni ailesini kıskanan Hardin, annesinin saldırısıyla ilgili bir tartışmanın ardından sarhoş olur ve Ken’i yumruklar. Trish, Hardin’i azarlar ve havaalanına doğru yola çıkar. Tessa ayrıldığında, Hardin bayılmadan önce sarhoş bir öfkeye kapılır. Tessa olayı, Hardin ile olan ilişkisinin iyi bitmeyeceği konusunda onu uyaran Trevor’a itiraf eder.

  Yılbaşı gecesinde Tessa, bir partide Hardin’e katılır. Hardin, daha önce üzerine bahse girdiği Jamie ile ondan af dilemek için konuşur. Tessa ve Molly, Hardin’in ayırdığı fiziksel bir kavgaya girerler. Tessa’yı seks yaptıkları eski odasına taşır. Tessa’dan habersiz olan Hardin, telefonunda Vance’den Tessa’nın yayıncılık şirketiyle Seattle’a taşınmasıyla ilgili bir metin okur. Kızgın, Hardin odadan ayrılır ve Jamie’ye koşar ve ondan aralarındaki konuşmayı sürdürmesini ister. Tessa, bunu Hardin’in kendisini aldattığı şeklinde yanlış yorumluyor ve açıklama girişimlerine rağmen dürtüsel olarak önünde bir yabancıyı öpüyor. İki kavgada, Tessa’nın yanlış anlaşılma yüzünden ağladığını itiraf etmesiyle sonuçlanır, Tessa ona güvenemez ve Hardin ona masummuş gibi davrandığını söyleyerek yanıt verir, sonra fırtına koparır ve Hardin defalarca onu görmezden gelir; ertesi gün onu aradığında, araba sürerken dikkati dağılır ve bir araba kazasına neden olur. Landon tarafından azarlandıktan sonra, Hardin Tessa’yı arar, ancak Trevor telefonu açar ve Hardin’e ondan uzak durmasını söyler. Hardin, Tessa’ya Jamie ile olan geçmişini anlatan bir mektup yazar ve ilişkilerini bitirir. Trish onu aksine ikna eder ve Vance’in veda partisine gider.

  Vance, meslektaşları için bir kadeh kaldırır ve Kimberly’ye teklif eder, o da kabul eder. Trevor, Tessa’ya Hardin’e ondan uzak durmasını söylediğini açıklar. Hardin partide belirir ve Tessa’yı üzer. Hardin onu dışarıda takip eder ve ikisi birlikte partiden ayrılır. Hardin yeni bir dövme yaptırır ve kendisine ve Tessa’ya onu asla terk etmeyeceğine söz verir. Giderken, Hardin’in daha önce tanıştığı bilinmeyen adam, Tessa’nın babası olduğunu ortaya çıkarır. Kredi sonrası bir sahnede, Trevor aynada Tessa’ya çıkma teklif etmek için pratik yapar.

  After We Collided Altyazılı izle

  Yazı kaynağı : altyazilifilm.cc

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap