Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  after 1 türkçe altyazılı izle dizimex

  1 ziyaretçi

  after 1 türkçe altyazılı izle dizimex bilgi90'dan bulabilirsiniz

  After izle, 1080P Türkçe Altyazı izle - 720pizle

  After 1 Turkce Dublaj Izle Dizimex

  After 1 Turkce Dublaj Izle Dizimex Bölüm türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, the after 1. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : easyengine.amai.immo

  After İzle - After 1 İzle | Türkçe Altyazılı & Dublaj Film İzle - yabancidizi.org

  After İzle - After 1 İzle | Türkçe Altyazılı & Dublaj Film İzle - yabancidizi.org

  Genel Bakış

  Paramparça filmi; Üniversite öğrencisi olan Tessa, iyi niyetli, tatlı bir genç kızdır. Henüz lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılının ilk dönemindedir ve hızla adapte olmuştur. Mükemmel ders notları, rahat bir yaşamı ve sevimli bir sevgilisi olan Tessa’nın hayatında her şey yolundadır. Liseden beri birlikte olduğu sevgilisine sadık olan Tessa, iyi bir geleceğe sahip olmak için hırsla çalışır. Ancak onun sevgilisine sadakat,derslerine sorumluluk ve ailesine saygıyla kurduğu bu kontrollü hayatı, Hardin Scott adındaki genç bir delikanlı ile tanışması ile altüst olur. Gizemli bir adam olan Hardin, Tessa’dan oldukça farklı biridir. Tessa'nın korunaklı hayatına dahil olarak onun tüm değerlerini ve kendisini sorgulamasına neden olan olan genç adam ve Tessa arasında tarifi mümkün olmayan bir bağlılık ortaya çıkar. Tessa cinselliği keşfettiği Hardin ile bugüne dek kimseyle kurmadığı bir bağ kuracaktır sonra.
  ...Devamını Göster

  Yazı kaynağı : yabancidizi.co

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap