Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

  1 ziyaretçi

  adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir. bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Web sayfası geçici olarak kapanmış veya taşınmış olabilir [Düzelt]

  Web sayfası geçici olarak kapanmış veya taşınmış olabilir [Düzelt]

  Webpage Might Be Temporarily Down

  Daha da kötüsü, bir web sayfası yavaş yükleniyor veya web sayfası at - geçici olarak kullanım dışı olabilir veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir İleti?

  Birkaçı, sayfa yavaş yüklenirken, eskisinden çok endişeyle beklemeyi tercih eder. Sonuncusu, kelimenin tam anlamıyla siber versiyonudurDükkan Kapalı, ancak bu sorunu çözmenin bir yolu var.

  Hızlı ipucu:

  Çoğu zaman bir web sayfasının görüntülenememesinin ana nedeni tarayıcı sorunlarından kaynaklanmaktadır, bu nedenle çok daha kararlı yeni bir tarayıcı denemenizi öneririz.

  Opera Google Chrome veya Microsoft Edge gibi Chromium motoru kullanılarak oluşturulmuş bir web tarayıcısıdır, bu nedenle işlevleri ve uzantıları çapraz uyumludur.

  Dahası, web tarayıcısı piyasadaki en hızlılar arasında derecelendirilir ve aynı zamanda sık sık güncellenir, bu da web sayfalarını hoş olmayan sürprizler olmadan ziyaret etmek için harikadır.

  Opera

  Nasıl düzeltirimWeb sayfası geçici olarak hizmet dışı olabilirhata

  Web sayfası geçici olarak hizmet dışı olabilirhatası, favori web sitelerinize erişmenizi ve bu sorundan bahsetmenizi engelleyecektir, işte kullanıcılar tarafından bildirilen bazı benzer sorunlar:

  1. Deneysel QUIC Protokolünü Devre Dışı Bırakın

  Şimdi, bu hata mesajını yalnızca bir yüklemeye çalıştığınızda alıyor olabilirsiniz Google sayfa söyle Google Dokümanlar veya YouTube. Bunun için muhtemelen bir QUIC Protokol Hatası düzeltmesi ihtiyacınız olan tek şey olabilir.

  QUIC Protokolü, Google tarafından sayfaların daha hızlı yüklenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış deneysel bir yazılımdır. Ancak yine de Google sayfalarıyla sınırlıdır.

  Kapsamlı kılavuzumuzdan Google Chrome'daki QUIC Protokolü hataları hakkında daha fazla bilgi edinin!

  2. Virüsten koruma yazılımınızı kontrol edin

  Bu sorunu çözmek için, belirli virüsten koruma özelliklerini devre dışı bıraktığınızdan ve bunun yardımcı olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

  Ek olarak, virüsten koruma yazılımınızı tamamen devre dışı bırakmak ve bunun çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz. En kötü durumda, virüsten koruma yazılımınızı kaldırmanız ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmeniz gerekebilir.

  Antivirüsün kaldırılması sorunu çözüyorsa, farklı bir antivirüs yazılımına geçmeyi deneyebilirsiniz.

  Piyasada birçok harika antivirüs aracı vardır, ancak işletim sisteminizi etkilemeyecek maksimum koruma istiyorsanız, mutlaka deneyin Bitdefender Antivirus Plus .

  Web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilirmesaj, başta antivirüs olmak üzere üçüncü taraf uygulamalar nedeniyle Chrome'da görünebilir.

  İyi bir virüsten koruma yazılımına sahip olmak çok önemlidir, ancak bazen virüsten koruma yazılımınız Chrome'a ​​müdahale edebilir ve bu ve diğer hataların görünmesine neden olabilir.

  Bitdefender Antivirus Plus

  3. Son yüklenen yazılımı kaldırın

  Bazen üçüncü taraf uygulamalar Chrome'a ​​müdahale edebilir veWeb sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilirgörünmesi için hata.

  Bu sorunu çözmek için, yakın zamanda yüklenmiş uygulamaları bulmanız ve kaldırmanız gerekir.

  Bilgisayarınızdan bir uygulamayı kaldırmanın birkaç yolu vardır, ancak en etkili olanı kaldırıcı yazılımı kullanmaktır.

  Aşina değilseniz, kaldırma yazılımı PC'nizden herhangi bir programı kaldırabilen özel bir uygulamadır.

  Kaldırma yazılımı, diğer uygulamaları kaldırmanın yanı sıra, o uygulamayla ilişkili tüm dosyaları ve kayıt defteri girdilerini de kaldırır.

  Sonuç olarak, uygulama bilgisayarınızdan tamamen kaldırılacak ve sisteminize hiçbir şekilde müdahale etmeyecektir.

  İyi bir kaldırma yazılımı arıyorsanız, göz önünde bulundurmanızı öneririz. IOBit Kaldırıcı 10 Pro . Bu yazılımı kullanarak sorunlu uygulamaları kaldırdıktan sonra, sorunun tamamen çözülmesi gerekir.

  Yalnızca artık ihtiyacınız olmayan yazılımı kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda tipik bir kaldırma işleminin geride bırakacağı tüm kalan dosyaları da siler.

  IObit Kaldırıcı 10 Pro

  4. Sorunlu uzantıları kaldırın

  Bazı durumlardaWeb sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilirnedeniyle ortaya çıkabilir üçüncü taraf uzantıları .

  Pek çok kullanıcı, Google Chrome'un işlevselliğini geliştirmek için çeşitli uzantılar kullanır, ancak bazen belirli uzantılar sorunlara neden olabilir. Bu sorunu çözmek için tüm uzantıları devre dışı bırakmanız önerilir.

  Sorun artık görünmüyorsa, uzantıları tek tek veya gruplar halinde etkinleştirmeniz önerilir. Sorunu yeniden oluşturmayı başarırsanız, bu, uzantılarınızdan birinin soruna neden olduğu anlamına gelir.

  Sorunu çözmek için, sorunlu uzantıyı bulup devre dışı bırakın veya kaldırın; sorun çözülmelidir.

  5. Chrome'u yeniden yükleyin

  Bazı durumlarda, Chrome yüklemeniz bozulmuş olabilir ve bu olursa Chrome'u yeniden yüklemeniz gerekir.

  Bunu yapmak oldukça basittir, ancak Chrome'un tamamen kaldırıldığından emin olmak istiyorsanız, kaldırma yazılımı kullanmanız önerilir.

  Chrome'u kaldırdıktan sonra, tekrar yükleyin ve sorun tamamen çözülmelidir. Sorun devam ederse, Chrome Beta veya Chrome Canary'yi denemek isteyebilirsiniz.

  Beta sürümünün yaklaşan bazı düzeltmeleri olabilir ve düzeltebilirWeb sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilirİleti.

  Beta sürümüne ek olarak, en son düzeltmelere ve özelliklere sahip bir Canary sürümü vardır, ancak bu sürüm Beta sürümü kadar kararlı olmayabilir.

  Değerli yer işaretlerinizi kaybetmeyin! Onları sonsuza kadar saklayacak bir araç kurun!

  6. Winsock Sıfırlama

  Winsock, işletim sisteminin ağ ile nasıl etkileşime girdiğini tanımlayan Windows işletim sistemi için bir Dinamik Bağlantı Kitaplığıdır. Bazen Winsock bozulur ve bu da internet bağlantısı sorunlarına yol açar.

  7. Chrome'un güncel olduğundan emin olun

  Bu sorun bazen Chrome sürümünüz güncel değilse görünebilir ve her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için Chrome'u güncel tutmanız önerilir.

  Chrome zaten kendini otomatik olarak günceller, ancak aşağıdakileri yaparak her zaman eksik güncellemeleri kontrol edebilirsiniz:

  Chrome'u güncelledikten sonra, sorunun hala orada olup olmadığını kontrol edin.

  8. Geçerli saat diliminizin doğru olduğundan emin olun

  Bu sorun bazen farklı bir saat dilimine geçerseniz ortaya çıkabilir. Ancak, zamanınızın doğru olduğundan emin olarak sorunu çözebilirsiniz.

  Bunu yaptıktan sonra saatiniz ve tarihiniz otomatik olarak güncellenmelidir. İsterseniz, doğru saat ve tarihi manuel olarak ayarlamak için değiştir düğmesine de tıklayabilirsiniz.

  Tarihinizi ve saatinizi ayarladıktan sonra, sorun çözülmelidir.

  Windows saat dilimini değiştirmenize izin vermeyecek mi? Sorunu çözmek için özel bir rehberimiz var!

  9. İnternet Seçeneklerinizi sıfırlayın

  Bazen bu sorun, cihazınızla ilgili bazı sorunlar varsa ortaya çıkabilir. İnternet ayarlar. Bu sorunu çözmek için, bazı kullanıcılar İnternet özelliklerini varsayılana sıfırlamayı öneriyor.

  İnternet ayarlarınızı varsayılana sıfırladıktan sonra, sorunun hala orada olup olmadığını kontrol edin.

  Umarım, yukarıdaki düzeltmelerden biri 'Bu siteye ulaşılamıyor' hatasını çözer. Elbette, Chrome tarayıcınızın tamamını kaldırmaya başvurmanız gerekmeyeceğini umuyoruz.

  Ancak, söylediğimiz gibi, eğer her şey başarısız olursa, bu muhtemelen son seçeneğinizdir. Düzeltmelerimizden herhangi birinin işe yarayıp yaramadığını aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

  Yazı kaynağı : tr.cm-cabeceiras-basto.pt

  Düzeltme: 'web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilir' hatası

  Düzeltme: 'web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak taşınmış olabilir' hatası

  Daha da kötüsü, bir web sayfası yavaş yükleniyor veya 'web sayfasındaki - geçici olarak kapalı olabilir veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir ' iletisini mi alıyorsunuz? Birkaçı bir sayfa eskisinden daha yavaş yüklenirken, birkaçı endişeyle bekler. Sonuncusu ise tam anlamıyla 'Shop Closed'ın siber versiyonudur, ancak bu sorunu çözmenin bir yolu var.

  Web sayfası geçici olarak hatalı olabilir, nasıl düzeltilir?

  Web sayfası geçici olarak hatalı olabilir, sık kullandığınız web sitelerine erişmenizi engeller ve bu konuda konuşursak, işte kullanıcılar tarafından bildirilen bazı benzer sorunlar:

  1. Çözüm - Deneysel QUIC Protokolünü Devre Dışı Bırak

  Şimdi, bu hata mesajını yalnızca bir Google sayfasını yüklemeye çalıştığınızda alıyor olabilirsiniz, Google Dokümanlar veya YouTube. Bunun için bir QUIC Protokol Hatası düzeltmesi ihtiyacınız olan tek şey olabilir. QUIC Protokolü, Google’ın sayfaların daha hızlı yüklenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış deneysel bir yazılımdır. Ancak yine de sadece Google sayfalarıyla sınırlıdır. Bu düzeltme için aşağıdaki adımları izleyin;

  2. Çözüm - Antivirüsünüzü kontrol edin

  Web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya sürekli taşınmış olabilir, özellikle virüsten koruma yazılımınız olan üçüncü taraf uygulamalar nedeniyle Chrome'da mesaj görünebilir. İyi bir virüsten koruma yazılımına sahip olmak çok önemlidir, ancak bazen virüsten koruma yazılımınız Chrome'u etkileyebilir ve bu ve diğer hataların ortaya çıkmasına neden olabilir.

  Bu sorunu çözmek için, bazı virüsten koruma özelliklerini devre dışı bıraktığınızdan ve bunun yardımcı olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, virüsten koruma yazılımınızı tamamen devre dışı bırakmak ve çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz. En kötü senaryoda, virüsten koruma yazılımınızı kaldırmanız ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmeniz gerekebilir.

  Antivirüsün kaldırılması sorunu çözerse, farklı bir antivirüs yazılımına geçmeyi denemek isteyebilirsiniz. Piyasada pek çok harika antivirüs aracı var, ancak işletim sisteminize müdahale etmeyen maksimum koruma istiyorsanız, Bitdefender'ı denediğinizden emin olun.

  3. Çözüm - Son zamanlarda yüklenen yazılımı kaldırın

  Bazen üçüncü taraf uygulamalar Chrome'a ​​müdahale edebilir ve bunun nedeni Web sayfası geçici olarak devre dışı kalabilir veya görünmesi için kalıcı bir hata olmuş olabilir . Bu sorunu çözmek için, yakın zamanda yüklenmiş olan uygulamaları bulmanız ve bunları kaldırmanız gerekir.

  Bir uygulamayı PC'nizden kaldırmanın birkaç yolu vardır, ancak en etkili olanı kaldırıcı yazılımı kullanmaktır. Bilmediğiniz durumlarda, kaldırma yazılımı PC'nizden herhangi bir programı kaldırabilecek özel bir uygulamadır.

  Diğer uygulamaları kaldırmanın yanı sıra, kaldırma yazılımı da bu uygulamayla ilişkili tüm dosyaları ve kayıt defteri girdilerini siler. Sonuç olarak, uygulama PC'nizden tamamen kaldırılacak ve hiçbir şekilde sisteminize müdahale etmeyecektir.

  İyi bir kaldırma yazılımı arıyorsanız, IOBit Uninstaller'ı göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bu yazılımı kullanarak sorunlu uygulamaları kaldırdıktan sonra, sorun tamamen çözülmelidir.

  4. Çözüm - Sorunlu uzantıları kaldırın

  Bazı durumlarda Web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya üçüncü taraf uzantıları nedeniyle kalıcı olarak taşınmış olabilir. Birçok kullanıcı Google Chrome'un işlevselliğini geliştirmek için çeşitli uzantılar kullanır, ancak bazen belirli uzantılar sorunlara neden olabilir.

  Bu sorunu çözmek için tüm uzantıları devre dışı bırakmanız önerilir. Bunu, aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

  Sorun artık görünmüyorsa, uzantıları birer birer veya gruplar halinde etkinleştirmeniz önerilir. Bu sorunu yeniden oluşturmayı başarırsanız, uzantılarınızdan birinin soruna neden olduğu anlamına gelir. Sorunu gidermek için, sorunlu uzantıyı bulup devre dışı bırakın veya kaldırın; sorun çözülmelidir.

  5. Çözüm - Chrome'u Yeniden Yükleyin

  Bazı durumlarda, Chrome kurulumunuz bozulabilir ve bu olursa, Chrome'u yeniden yüklemeniz gerekir. Bunu yapmak oldukça kolaydır, ancak Chrome'un tamamen kaldırıldığından emin olmak istiyorsanız, kaldırma yazılımı kullanmanız önerilir.

  Chrome'u kaldırdıktan sonra, tekrar yükleyin ve sorun tamamen çözülmelidir. Sorun devam ederse, Chrome Beta veya Chrome Kanarya'yı denemek isteyebilirsiniz. Beta sürümü yaklaşmakta olan bazı düzeltmelere sahip olabilir ve düzeltebilir Web sayfası geçici olarak kapalı olabilir veya sürekli mesaj iletmiş olabilir .

  Beta sürümüne ek olarak, en son düzeltmeleri ve özellikleri içeren bir Kanarya sürümü de vardır, ancak bu sürüm Beta sürümü kadar kararlı olmayabilir.

  Çözüm 6 - Winsock Sıfırlama

  Winsock, işletim sisteminin ağla nasıl etkileşime girdiğini tanımlayan, Windows işletim sistemi için Dinamik Bağlantı Kütüphanesidir. Bazen Winsock bozulur ve bu da internet bağlantı sorunlarına yol açar. Onarmak için aşağıdaki gibi sıfırlama yapmanız gerekir:

  7. Çözüm - Chrome'un güncel olduğundan emin olun

  Bu sürüm bazen, Chrome sürümünüz eskiyse ortaya çıkabilir ve her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için Chrome'u güncel tutmanız önerilir. Chrome zaten kendini otomatik olarak günceller, ancak aşağıdakileri yaparak her zaman eksik güncellemeleri kontrol edebilirsiniz:

  Chrome'u güncelledikten sonra, sorunun hala orada olup olmadığını kontrol edin.

  Çözüm 8 - Geçerli saat diliminizin doğru olduğundan emin olun

  Bu sorun bazen farklı bir saat dilimine geçerseniz ortaya çıkabilir. Ancak, zamanınızın doğru olduğundan emin olarak sorunu çözebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

  Bunu yaptıktan sonra saat ve tarihiniz otomatik olarak güncellenmelidir. İsterseniz, doğru saat ve tarihi manuel olarak ayarlamak için değiştir düğmesine de tıklayabilirsiniz. Tarih ve saatinizi ayarladıktan sonra, sorunun çözülmesi gerekir.

  9. Çözüm - İnternet Seçeneklerinizi Sıfırlayın

  Bazen, İnternet ayarlarınızla ilgili bazı sorunlar varsa, bu sorun oluşabilir. Bu sorunu çözmek için, bazı kullanıcılar Internet özelliklerini varsayılan ayarlarına sıfırlamayı öneriyor. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

  İnternet ayarlarınızı varsayılan ayarlara getirdikten sonra, sorunun hala orada olup olmadığını kontrol edin.

  Umarım, yukarıdaki düzeltmelerden biri 'Bu siteye erişilemiyor' hatasını giderir. Tabii ki, umarım, Chrome tarayıcınızın tamamını kaldırmak için başvurmak zorunda kalmazsınız. Ancak, söylediğimiz gibi, eğer diğerleri başarısız olursa, bu muhtemelen son seçeneğinizdir. Düzeltmelerimizden herhangi birinin işe yarayıp yaramadığını bize bildirin.

  KONTROL ETMENİZ GEREKEN İLGİLİ İÇERİK:

  Yazı kaynağı : tr.node-tricks.com

  ERR_CONNECTION_CLOSED hatası

  ERR_CONNECTION_CLOSED hatası

  ERR_CONNECTION_CLOSED hatasını neden alıyorum?

   Bu web sayfası kullanılamıyor ERR_CONNECTION_CLOSED hatası Google Chrome'a özgü bir hatadır.   ERR_CONNECTION_CLOSED hatası bilgisayarınız ile girmek istediğiniz yani ulaşmak istediğiniz web cunusu arasındaki bağlantının kapatıldığı anlamına gelir.

  Siz bir web sitesine erişmek istediğinizde web sunucuya istek gönderilir. Sunucu bu isteği alır ve sizin bilgisayarınıza yanıt  gönderir.   ERR_CONNECTION_CLOSED hatası bu aşamada oluşur. 

  ERR_CONNECTION_CLOSED  hatasının çözümü:

  Google Chrome üzerinde  Bu web sayfası kullanılamıyor ERR_CONNECTION_CLOSED hatası alıyorsanız yapmanız gereken bazı kontroller  var.

  ERR_CONNECTION_CLOSED hatasının çözümü için;

  ERR_CONNECTION_CLOSED hatası Google Chrome'a özgü bir hata kodudur. Farklı tarayıcılar aynı hatayı farklı şekilde size sunabilir. 

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap