Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adını feriha koydum 20.bölüm izle

  1 ziyaretçi

  adını feriha koydum 20.bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adını Feriha Koydum - 20. Bölüm Sahneleri by Adını Feriha Koydum - Dailymotion

  Adını Feriha Koydum 20. Bölüm izle

  Adını Feriha Koydum 20. Bölüm izle

  Adını Feriha Koydum Hakkında

  Show Tv ekranlarının başarılı dizisi Adını Feriha Koydum, kapıcı Zehra ve kızı Feriha'nın sıkıntılı hayatını ele alıyor. Med Yapım'ın üstlendiği projenin yapımcılığını Fatih Aksoy üstlenirken, senaryosunda ise Melis Civelek ve Sırma Yanık yer almakta. Yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Barış Yöş'ün oturduğu Adını Feriha Koydum dizisinin kadrosunda oldukça başarılı isimler yer almakta. İlk olarak 2011 yılının ilk haftalarında ekranlara gelmeye başlayan Adını Feriha Koydum dizisinin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmiştir. Aşk, duygusal türünde olan proje 2 sezon boyunca ekranlarda yayınlanmıştır. Toplamda 67 bölümden oluşan Adını Feriha Koydum, reytinglerin düşmesi nedeniyle 2012 yılında ekranlara veda etmiştir. 

  Kapıcı Zehra, içinde beslediği hayalleriyle büyüttüğü kızı Feriha'nın üniversiteyi kazanmasıyla rahataa kavuşur. Ancak Feriha, üniversiteyi burslu oalrak kazanmıştır ve bu durum onun için üzücüdür. Okulun ilk gününde Emir Sarrafoğlu ile tanışan Feriha, o gün hayatının kökten değişeceğinden habersizdir. Ancak kendisini bir kapıcının kızı olarak değilde zengin bir ailenin kızıymış gibi tanınan Feriha, bu yalanın altından kalkmayı beceremez. Geri dönüşü olmayan bir yola giren Feriha, bu yolda annesinin de sürükler.

  Başrollerinde Vahide Perçin ve Hazal Kaya'nın yer aldığı Show Tv ekranlarının dizisi Adını Feriha Koydum kadrosunda, Çağatay Ulusoy, Metin Çekmez, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Yusuf Akgün, Barış Kılıç, Sedef Şahin, Melih Selçuk, Ahu Sungur, Eray Özbay, Murat Onuk, Türkü Turan ve Birgül Ulusoy gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

  Adını Feriha Koydum dizisi karakterleri

  Zehra (Vahide Gördüm); Feriha'nın kapıcılık yaparak geçimini sağlayan annesi. Kızı Feriha'nın üniversiteyi kazanması hayalleriyle büyütmüş ve hayallerine kavuşmuştur. Ancak herşey istediği gibi toz pembe olmayacaktır. Feriha'nın yaptığı bir takım yanlışlar Zehra'nın da hayatında köklü değişikliklere neden olacaktır.

  Feriha (Hazal Kaya); Zehra'nın kızı. Üniversiteyi burslu olarak kazanmıştır. Okulun ilk günü tanıştığı Emir Sarrafoğlu ile yalanlardan oluşan bir ilişkiye başlar. Geri dönüşü olmayan bu yolda ne yapacağını bilemeyen Feriha, annesini de sürükler.

  Emir Sarrafoğlu ( Çağatay Ulusoy); Zengin iş adamının oğlu. Okulun ilk günü Feriha ile tanışır.

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Adını Feriha Koydum 20.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Adını Feriha Koydum 20.Bölüm izle

  Adını Feriha Koydum 20.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom.pro

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap