Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adana seyhan namaz vakitleri

  1 ziyaretçi

  adana seyhan namaz vakitleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adana ili Seyhan ilçesi Namaz Vakitleri ve Namaz Saatleri

  Adana Namaz Vakitleri 2023 - Ezan Saatleri | Sabah, Öğle, İkindi, Akşam, Yatsı ve Cuma Namazı Ezanı Kaçta Okunuyor (Diyanet)

  Cuma Namazı ile ilgili

  Adana için cuma ezanı saat kaçta okunuyor merak ediyorsanız, hem namaz vakitleri sayfasından hem de şu an bulunduğunuz sayfadan cuma saatleri ile ilgili güncel vakit bilgisi alabilirsiniz.

  Cuma namazı saati ile öğle namazı başlangıç vakti aynı olduğundan, namaz vakitleri tablosundan 2023 öğle namazı saatlerine bakarak "cuma ne zaman başlıyor, cuma saatine kaç dakika var" sorularının yanıtını öğrenebilirsiniz. (Namaz vakitleri Diyanet takviminden alınmaktadır.)

  Cuma namazının saat kaçta bittiği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Öğlen namazı ile birlikte başlayan cuma namazının başlangıç ve bitiş saatleri bazı kriterlere göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak en geç 1 saat sürmektedir.

  Adana cuma namazı saati

  27 Ocak 2023 Cuma günü için cuma vakti 12:56 dir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Adana Namaz Vakitleri (2023 Ezan Saatleri) - 1 Aylık Diyanet Adana Ezan Vakti

  Seyhan Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Adana, Turkey | IslamicFinder

  Seyhan Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Adana, Turkey | IslamicFinder


  Bugünün Namaz Vakitleri


  Bugün Seyhan, Adana Turkey için Namaz Vakitleri Sabah Namazı Vakti 06:17 AM, Öğle Namazı Vakti 12:51 PM, İkindi Namazı Vakti 03:36 PM, Akşam Namazı Vakti 05:56 PM ve Yatsı Namazı Vaktidir 07:21 PM. En doğru SeyhanEzan ve Namaz vakitlerini haftalık Namaz saatleri ve aylık Namaz zaman çizelgesi ile öğrenin.


  Her gün namaz kılmak, dünya genelindeki tüm Müslümanların yerine getirmesi gereken en hayati ve temel görevlerden biridir. Namazlarınızı vaktinde kıldığınızda tüm sorunlarınız çözülecek ve Allah (CC)’ın inayeti üzerinizde olacaktır.


  Tüm yıl için Seyhan namaz vakitlerini zaman ve Islami Takvim 2023 çizelgesini yazdırarak takip edebilirsiniz. Namaz Vakitleri zaman çizelgesi otomatik olarak güncellenir ve bu sayede her zaman en güvenilir ve doğru namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz ve Ramazan takvimi 2023 için Ramazan 2023. Dilediğiniz yerde ve zamanda namaz vakitlerini görüntülemek için Athan Uygulamasını indirebilirsiniz. Athan Uygulaması sayesinde kıldığınız namazları girebilir, her zaman kolaylıkla namaz geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.


  Yazı kaynağı : www.islamicfinder.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap