Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adana nevşehir arası kaç saat

  1 ziyaretçi

  adana nevşehir arası kaç saat bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adana Nevşehir Arası Kaç Km ve Kaç Saat? Uçakla, Otobüsle, Özel Araçla Adana Nevşehir Kaç Kilometre?

  Adana Nevşehir Arası Kaç Km ve Kaç Saat? Uçakla, Otobüsle, Özel Araçla Adana Nevşehir Kaç Kilometre?

  Şehirlerarası yolculuk yapmak isteyen kişiler için Adana Nevşehir arası mesafe ve yol süresi oldukça önemlidir. Adana'dan Nevşehir'e gitmek ya da tersi istikamette yol alabilmek için mesafe bilgisine sahip olmanız gerekir. Bu kapsamda bu bilgiye sahip olmak isteyenler Adana Nevşehir arası kaç km ve kaç saat diye araştırıyor. Özel araçla, uçakla, otobüsle Adana Nevşehir arası kaç kilometre? Her iki şehir arasındaki mesafe bilgisi hakkında şu bilgiler verilebilir.

  Adana Nevşehir Arası Kaç Kilometre?

  Adana ve Nevşehir arasındaki mesafe karayoluna göre 276 kilometredir. Bu mesafe uçak ile daha kısadır. Uçak ile seyahat edecek olan kişiler aynı zamanda daha kısa sürede Adana'dan Nevşehir'e ulaşabilirler. Uçak ile Adana Nevşehir arası mesafe 198 kilometredir.

  Adana Nevşehir Arası Kaç Km?

  Adana Nevşehir arası mesafe konusunda coğrafik durum son derece etkilidir. Hava ulaşımına göre ölçülen mesafe karayoluna göre ölçülen mesafeden daha kısa denilebilir. Adana'dan Nevşehir'e özel araçla ya da otobüs ile gidecek olan kişiler mesafenin 276 kilometre olduğunu bilmelidir.

  Adana Nevşehir Arası Mesafe Kaç Saat?

  Adana Nevşehir arası yol süresi de ulaşım araçlarına göre farklıdır. Otobüs ile yaklaşık olarak 4 saat süren yol mesafesi özel bir araç ile 3 saat 13 dakika sürer. Uçak ile yol mesafesi ise 45 dakika gibi kısa bir süredir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Adana Nevşehir Arası Kaç Km? Kaç Saat? Yol Tarifi

  Nevşehir Adana Arası Kaç Km? Kaç Saat? Yol Tarifi

  Adana - Nevşehir arası kaç km? 276 Km

  Kaç km? 276 Km

  Kaç saat? 3 saat 13 dakika

  Yazı kaynağı : www.illerarasimesafe.com

  Adana Nevşehir arası kaç km - Adana Nevşehir arası kaç saat -

  Adana Nevşehir arası kaç km - Adana Nevşehir arası kaç saat -

  Adana ile Nevşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

  Adana ili;

  Akdeniz bölgesinde yer alan Adana ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adana ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Adana ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

  Nevşehir ili;

  İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020” ve 34° 42´ 50.9364” GPS koordinatlarıdır.

  Adana Nevşehir Arası Kaç KM

  Adana Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 km’dir. Adana Nevşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 198 km’dir.

  Adana Nevşehir Arası Kaç Saat

  Adana Nevşehir arası kaç saat; Adana Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 00 dakika sürmektedir. Adana Nevşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Adana Nevşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 198 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

  Özel araç ile;

  3 saat 00 dakika

  Otobüs ile;

  3 saat 30 dakika

  Uçak ile;

  1 saat

  Tren ile;

  Sefer bulunmamaktadır.

  Adana Nevşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

  Adana Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 276 kilometre olup

  Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

  Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

  Adana Nevşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

  Adana Nevşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

  Bulunduğunuz konumdan Adana’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adana’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  İstanbul Adana arası kaç km yazımızı okumak için tıklayınız.

  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sehirsorgula.com

  Adana Nevşehir Otobüs Bileti

  Adana Nevşehir Otobüs Bileti

  Adana Nevşehir Arası

  Adana Nevşehir Online Otobüs Bileti
  Adana Nevşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

  Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
  Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

  Arama motorumuz üzerinden Adana Nevşehir güzergahı için arama yapın, Adana - Nevşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

  Adana ve Nevşehir Şehirlerinde Ulaşım
  Adana ve Nevşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Nevşehir seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Nevşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

  Neden NeredenNereye.com?
  NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

  İyi Yolculuklar Dileriz...

  Yazı kaynağı : www.neredennereye.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap