Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adalet bakanlığı temizlik görevlisi mülakat sonuçları

  1 ziyaretçi

  adalet bakanlığı temizlik görevlisi mülakat sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adalet Bakanlığı Temizlik Görevlisi Sözlü Sınav ( Mülakat ) Listesi VeTarihleri Açıklandı

  Adalet Bakanlığı Temizlik Görevlisi Sözlü Sınav ( Mülakat ) Listesi VeTarihleri Açıklandı

  Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.

  Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

  Yazı kaynağı : www.kpsscafe.com.tr

  Adalet Bakanlığı Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları Açıklandı! Mülakat Ne Zaman?

  Adalet Bakanlığı Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları Açıklandı! Mülakat Ne Zaman?

  Yapılan açıklamada hem merkezi teşkilat için hem taşra teşkilatı için sonuçların açıklandığına vurgu yapılarak kura listesi paylaşıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada alım sayısının 4 katı kadar adayın sözlü sınava alınacağına vurgu yapılırken, sözlü sınava girecek adayların da gerekli belgeleri 18.03.2021 - 24.03.2021 tarihleri arasında şahsen başvuru yaptığı il Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir denildi. Adalet Bakanlığı temizlik görevlisi alımında 

  Taşra Teşkilatı için 1287

  Merkez Teşkilatı İçin 155

  Ve CTE 58 personel alımı yapıyordu.

  Adalet Bakanlığı Taşra Teşkilatı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

  4857 sayılı İş Kanunu ile bu kanuna dayanılarak çıkartılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D uyarınca taşra teşkilatında temizlik görevlisi unvanında istihdam edilecek 1.287 Sürekli İşçi Alım İlanı Kapsamında başvurular 04/03/2021 - 08/03/2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden online olarak alınmıştır.

  Söz konusu alım ilanının " Kura İşlemleri ve Esasları Başlıklı C bölümünde belirtilen hüküm doğrultusunda başvuran adayların kura çekimi 17.03.2021 tarihinde Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü toplantı salonunda Altındağ 5.Noteri huzurunda gerçekleştirilmiştir". Kura çekimi youtube üzerinden (https://www.youtube.com/watch?v=Z2vyW3u7OiM) canlı olarak yayınlanmıştır.

  Kura çekimi ile açık iş sayısının 4(dört) katı aday asil ve aynı sayıda yedek aday belirlenmiştir.


  Asil ve yedek olarak belirlenen adayların ilanda belirtilen belgeleri 18.03.2021 - 24.03.2021 tarihleri arasında şahsen başvuru yaptığı il Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

  Kura sonucu asil ve yedek olarak belirlenen adayları tebrik eder başarılar dileriz.

  Kura sonuçları için TIKLAYINIZ

  Adalet Bakanlığı Merkez Teşkilatı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

  Adalet Bakanlığı merkez teşkilatı ile Ankara, Rize ve Yozgat Personel Eğitim Merkezlerine 155 sürekli işçi (temizlik görevlisi) istihdam edilmek üzere 04/03/2021-08/03/2021 tarihleri arasında İŞKUR tarafından başvuruları alınan adayların kura işlemi 17 Mart 2021 tarihinde Noter huzurunda gerçekleştirilmiştir.

  Noter kurası sonucunda asıl ve yedek olarak belirlenen adaylar ile işe göndermede öncelikli olan adayların aşağıda belirtilen belgeleri, aşağıda belirtilen adreslere 18/03/2021 - 24/03/2021 tarihleri arasında şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

  Ankara iline başvuranlar Kızılay, Milli Müdafaa Cad. Çankaya/Ankara adresinde bulunan Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğüne,

  Rize iline başvuranlar Alipaşa, Mustafa Turanlı Sok. No:89, Merkez/Rize adresinde bulunan Rize Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğüne,

  Yozgat iline başvuranlar Çapanoğlu, Nilüfer Sok. No:4, Merkez/Yozgat adresinde bulunan Yozgat Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğüne.

  1.04/03/2021 tarihli ilanımızda yer alan EK-1 Kimlik bilgileri, adli sicil durumu, sağlık durumu, askerlik durumu (erkek adaylar için) ve iletişim bilgilerini içeren beyan formu, (EK-1 beyan formunun 1 adet hazırlanması, daktilo veya bilgisayar ile doldurulması, bilgilerde kısaltma yapılmaması ve imzalanması gerekmektedir.)

  2. Mezuniyeti gösterir öğrenim belgesinin onaylı sureti, (Öğrenim belgenin aslının fotokopisi ile birlikte ibraz edilmesi halinde sureti Bakanlığımızca onaylanacaktır. e-Devlet kapısı üzerinden alınan barkodlu belge ibraz edilebilir)

  3- İşe göndermede öncelik hakkına sahip olanların, öncelikli durumlarını gösterir belge. (Sadece işe göndermede öncelikli olan adaylar ibraz edecektir)

  Kura sonuçları için TIKLAYIN

  Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İzmir/Menemen R Tipi ve Elazığ R Tipi Ceza İnfaz Kurumları ile Ankara, Denizli, İstanbul ve Kahramanmaraş Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Eğitim Merkezleri’nde istihdam edilmek üzere; 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanun’a dayanılarak çıkartılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde,  temizlik görevlisi unvanında istihdam edilecek sürekli işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 04.03.2021-08.03.2021 tarihleri arasında alınmıştır.

  Alınan başvurular kapsamında asil ve yedek adayların belirlenmesi için (4 katı asil ve 4 katı yedek)  17.03.2021 tarihinde Altındağ 5. Noterlik huzurunda Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü toplantı salonunda saat 10.30’da başlatılan kura töreni sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar belirlenmiştir.

  Kura çekimi youtube üzerinden (https://www.youtube.com/watch?v=Z2vyW3u7OiM) canlı olarak yayımlanmıştır.


  Kura çekimi ile açık iş sayısının 4 (dört) katı aday asil ve 4 (dört) katı aday yedek olarak belirlenmiştir. Kura sonucu aşağıda yer alan sonuç sorgulama ekranından öğrenilebilecek olup, asil ve yedek olarak kazanan adayların başvuru yaptığı İl Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nın (Ankara, Denizli, Elazığ, İstanbul/Bakırköy, Kahramanmaraş ve İzmir) internet adresini takip etmeleri gerekmektedir.


   Kura sonucu asil ve yedek olarak belirlenen adayları tebrik eder başarılar dileriz. Sonuçlar için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.kpsscafe.com.tr

  Adalet Bakanlığı Ertelenen Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

  Adalet Bakanlığı Ertelenen Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

  Adalet Bakanlığı resmi sitesinden bir duyuru yayımlayarak bakanlık bünyesine sürekli işçi alımları kapsamında gerçekleştirilecek sözlü sınavları hakkında bilgi verdi. Daha önce iptal edilen sözlü sınavın ne zaman yapılacağı Adalet Bakanlığı'nın yeni duyurusu ile belli oldu. 

  ADALET BAKANLIĞI'NDAN PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

  Tam kapanma kısıtlamaları kapsamında Adalet Bakanlığı Temizlik Personeli alımı sözlü sınav tarihleri ertelenmişti. 

  Adalet Bakanlığı o dönem yayımladığı bir duyuru ile temizlik personeli alımı için gerçekleştirilecek sözlü sınavların ileti bir tarihe ertelendiğini ilan etmişti. Bakanlık yeni bir duyuru ile temizlik personeli alımları için sözlü sınavların ne zaman yapılacağını açıkladı. 

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün sitesinden yayımlanan basın açıklamasında temizlik personeli kadroları için adayların 25 Mayıs ile 28 Mayıs tarihleri arasında sınava katılacağı duyuruldu. 

  Temizlik personeli alımı sözlü sınavlarının ne zaman, nerede uygulanacağına dair Adalet Bakanlığı "Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Covid-19 salgını kapsamında alınan kararlar dikkate alınarak ertelenen sürekli işçi (temizlik görevlisi) alımı sözlü sınavları 25/05/2021 – 28/05/2021 tarihleri arasında, Milli Müdafaa Cad. No: 8 Bakanlıklar Kızılay/ANKARA adresinde bulunan Kent Konseyi Ek Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılacaktır. Adaylar HES kodu olmadan sözlü sınava alınmayacaktır. Bu nedenle ilgililerin önceden HES kodu temin etmeleri gerekmektedir. Sınav günü adayların kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir." açıklamasında bulundu. 

  Mülakat Tarihlerini Öğrenmek için TIKLAYINIZ

  Sözlü Sınav Tarihinizi Kontrol Edin

  Bakanlığın yayımladığı duyuru kapsamında adaylar sözlü sınav tarihlerini Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü sitesinden kontrol edecekler. Sorgulama yapmak için yukarıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. .

  Yazı kaynağı : www.kamugundemi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap