Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  adaburnu gölmar beach & spa

  1 ziyaretçi

  adaburnu gölmar beach & spa bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adaburnu Gölmar Beach & Spa

  Adaburnu Gölmar Beach & Spa

  * Tesisin 147 odası mevcuttur.  * Standart odalar 25 m² genişliğindedir.  * Deniz Manzaralı Standart Oda: 30 m² genişliğindedir. Odalarda bir çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum konaklama sayısı 3 kişidir. Bu odalardan A blokta 12 oda, B blokta 22 oda, C blokta 22 oda, D blokta 22 oda bulunmaktadır.


  * Kara Manzaralı Standart Oda: 30 m² genişliğindedir. Odalarda bir çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum konaklama sayısı 3 kişidir.Bu odalardan B blokta 11 oda, C blokta 11 oda, D blokta 11 oda bulunmaktadır.

  * Aile Odası: 37 m² genişliğindedir. Bu odalarda balkon bulmamaktadır.Odalarda bir çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum konaklama sayısı 4 kişidir.Bu odalardan A blokta 2 oda,B blokta 3 oda, C blokta 3 oda, D blokta 3 oda bulunmaktadır.

  * Standart odalar ile geniş odalar arasında metre kare farkı olmayıp +1 yatak farkı vardır.

  * Geniş odalar, tesiste çok fazla sayıda mevcut değildir.

  * Çatı Katı Oda: 18 m² genişliğindedir. Odalarda bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum konaklama sayısı 2 kişidir.Bu odalardan C blokta 8 oda ve D blokta 8 oda blunmaktadır. Çatı katı odalarda teras mevcut değildir.

  * Otel odalarının %90 ı deniz manzaralı dır. Fakat, bazı odalar sadece otel içerisndeki ağaçlandırma alanlarını görmektedir.

  * Odalarda wifi ve emanet kasa hizmeti mevcut değildir.

  * Tesis 2008 yılında inşa edilmiştir. 2013 yılında yenilenmiştir.

  * Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

  Yazı kaynağı : www.tatilbudur.com

  Emecik

  Adaburnu Gölmar Beach

  Adaburnu Gölmar Beach Hotel Muğla Rezervasyon | Otelz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap