Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  acun ılıcalı kızı hangi okula gidiyor

  1 ziyaretçi

  acun ılıcalı kızı hangi okula gidiyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın okulu neresi?

  Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın okulu neresi?


  Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın yıllık 50 bin TL olan okulu nerede? Acun Ilıcalı ve Şeyma Şubaşı'nın 4 yaşındaki kızı Melisa yıllığı 50 bin TL olan okula 10 gün gitti. Herkes yıllığı 50 bin TL olan okulun nerede olduğu ve neden okula gitmediği merakla araştırılıyor. Peki Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın okulu neresi? Neden okula gitmedi? Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...


  Şeyma Subaşı Ilıcalı'nın, sık sık seyahat ettiği ve kızı Melisa Ilıcalı'yı da yanından ayırmak istemediği için, okula gönderemediği öğrenildi.

  Konuyu bugünkü köşesine taşıyan Sabah yazarı Bülent Cankurt, şu ifadeleri kullandı.

  Bu yıl Etiler'de özel bir okula kaydı yapılan 4 yaşındaki Melisa, arkadaşımın söylediğine göre 2017-2018 öğretim yılında en fazla 10 gün okula devam etmiş! Melisa, anaokuluna yazıldığı için devam mecburiyeti yok tabii.

  Instagram fenomeni annesi Şeyma Subaşı, sık sık seyahat ettiği ve Melisa'yı da yanından ayırmak istemediği için, kızını okula gönderememiş. Yani, yaklaşık 50 bin liralık okul parası boşa gitmiş!

  ACUN ILICALI KİMDİR?
  Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi.

  Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü.
  5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi
  İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

  19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.Acun Ilıcalı yaşadığı bunalımın etkisiyle eşi Seda'dan ayrıldı. Acun Ilıcalı 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı.Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine, Show TV'ye transfer oldu.2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti.

  2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.

  2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.Show Tv'nin '81 İl 81 Okul' adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı'dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.

  2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi. Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır.

  2014 yılında tv8 kanalında gösterime giren Ütopya adlı bir yarışma programı başlattı.

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile yaşadığı aşkla çok konuşulan Şeyma Subaşı, bugün kızı Melisa'nın okula başlamasının heyecanını yaşadı.

  ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLMUŞTU

  Sosyal medyayı aktif kullanan ve paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Subaşı, Melisa'yla yeterince ilgilenmediği gerekçesiyle çok eleştiriyordu. Geçtiğimiz yıl çok fazla seyahat ettiği için Melisa'nın okula gidemediğini söyleyen Subaşı eleştirilerin hedefi olmuştu.

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  "İLK GÜN ÇOK HEYECANLIYIM"

  Boşandıktan sonra velayeti Acun Ilıcalı'ya verilen Melisa'nın okula başladığını duygusal bir notla sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu. Subaşı, "Küçük bebeğim bugün okula başlıyor. İlk gün için çok heyecanlıyım. Bu heyecanı paylaşan tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Kabul edin Melisa resmen gözünüzün önünde büyüdü. Ve şimdi ilkokula başladı. Bütün öğrencilere okullarında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa okula başladı

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  melisa ılıcalı

  Şeyma Subaşı, neden Kızı Melisa'dan ayrı yaşadığını ilk kez açıkladı

  Şeyma Subaşı, neden Kızı Melisa'dan ayrı yaşadığını ilk kez açıkladı

  Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın 8 yaşındaki kızları Melisa, babasıyla Türkiye'de yaşıyor.


  Burada okula gidiyor ve annesiyle tatillerde görüşüyor.
  Uzun yıllardır sabit bir ülkede uzun süre yaşamayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda tamamen Miami'ye yerleştiğini duyurmuştu.  Sık sık Melisa'yı ne kadar özlediğini dile getiren Şeyma Subaşı, bu konuda takipçilerinden sık sık eleştiri alıyordu.

  Kızını bu kadar özlemesine rağmen Türkiye'de yaşamaması ve küçük bir çocuğun annesi olmadan büyümesi konuşuluyordu.
  Acun Ilıcalı'nın Melisa'nın doğum gününde yaptığı "Hep böyle kal. Ablalarını örnek al" paylaşımı da insanların iki ebeveyn arasında soğuk rüzgarlar estiğine yorumlanmıştı.

  Şeyma Subaşı'yı ilgisiz bir  anne gibi gösteren bu imadan sonra Şeyma Subaşı cephesinden bir yorum gelmemişti.
  Ta ki düne kadar. Melisa'yla fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, açıklama olarak oldukça çarpıcı şeyler yazdı.  'Eğer benim seçimim olsa sen her zaman benimle olurdun. Ancak her şey bir gün değşinceye dek böyle yaşamak zorundayız' diyen isim '?Melisa 8 sene once Miami de dogdu ? O zaman neden annesinin bir tanecik melegi Melisa Miami’de annesi ile beraber yasayamasin ? ?? ( gercekten derine inince tabikide nedenini biliyorum ama….. )

  Karari tek basina veremiyorsun iste ?‍♀️?' diyerek sözlerine devam etti.


  "Şartları değiştirebilirsin", "İstediğin zaman İstanbul'a taşınabilirsin" gibi yorumlar gelince bu kez Instagram hikaye kısmından sözlü açıklama yapmayı tercih etti.

  Normalde böyle açıklamalar yapmadığını, her çocuğun yerinin annesinin yanı olduğunu ve kendisinin de kızıyla yaşamak istediğini söyledi.

  Olayların detaylarının çok derin olduğunu ancak anlatmayacağını, Melisa'nın yanında olması gerektiğine inandığını eklemeyi ihmal etmedi.  "Hayatta aldığımız nefes bile geçicidir, her şey gelip geçicidir ya; evlatlarımız da öyle aslında."

  Kendini düşün demenin bencilce ve çirkin geldiğini, ancak ancak kendini düşünürse etrafına iyi gelebileceğini ve kızını da pozitif şekilde büyütebileceğini belirtti.
  Miami'de yaşamayı, burada bir aile kurmayı tercih ettiğini ve kızının da kendisiyle yaşaması gerektiği düşündüğünü söyleyen Şeyma Subaşı "umarım bir gün anne kız burada yaşayabilir ve yeni tecrübeler yaşayabiliriz" sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

  Özetle Melisa'nın Türkiye'de yaşama kararının kendisine ait olmadığını, ilgisiz ve sorumsuz bir anne gibi gösterilmesinin artık canını sıktığını vurgulamış oldu. 'Neden Türikye'de yaşamıyorsun?' diyenlere de çocukların da geçici olduklarını; bir gün reşit olunca aileden ayrılacaklarını, o nedenle hayatını kurmak için bu önemli yılları ıskalamak istemediğini ima etti.

  Yazı kaynağı : www.yenialanya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap