Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  acun ilıcalı instagram canli yayin

  1 ziyaretçi

  acun ilıcalı instagram canli yayin bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Acun Ilıcalı (@acunilicali) • Instagram fotoğrafları ve videoları

  Instagram'da Acun Ilıcalı: “Ünlüler Gönüllüler canlı yayını.. @survivorturkiye #SurvivorAllStar #Survivor2022 #SurvivorÜnlüler #SurvivorGönüllüler”

  Instagram'da Acun Ilıcalı: “Ünlüler Gönüllüler canlı yayını.. @survivorturkiye #SurvivorAllStar #Survivor2022 #SurvivorÜnlüler #SurvivorGönüllüler”

  Survivor Instagram canlı yayın izle! 23 Haziran Perşembe Survivor Instagram canlı yayını ne zaman, saat kaçta yapılacak?

  Survivor Instagram canlı yayın izle! 23 Haziran Perşembe Survivor Instagram canlı yayını ne zaman, saat kaçta yapılacak?

  Survivor All Star canlı yayın ne zaman, saat kaçta? Survivor Instagram canlı yayını saat kaçta başlıyor?

  SURVİVOR INSTAGRAM CANLI YAYIN NE ZAMAN?

  Acun Ilıcalı'nın açıklamasına göre 23:45 'te oyuncularla İnstagram canlı yayını yapılacak. Canlı yayında Ayşe, 2. eleme adayını açıklayacak.

  Survivor Instagram canlı yayın izle! 23 Haziran Perşembe Survivor Instagram canlı yayını ne zaman yapılacak?

  SURVİVOR INSTAGRAM CANLI YAYIN İZLE

  Canlı yayını TV 8 ekranlarından veya Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından izleyebilirsiniz.

  SURVİVOR INSTAGRAM CANLI YAYIN

  ACUN ILICALI İNSTAGRAM HESABI CANLI İZLE!

  Survivor Instagram canlı yayın izle! 23 Haziran Perşembe Survivor Instagram canlı yayını ne zaman, saat kaçta yapılacak?Instagram canlı yayından bir kesit

  İnstagram canlı yayın sona erdi. Haftanın 2. eleme adayı Nagihan oldu.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Acun Ilıcalı Instagram canlı yayında 5 dakika içinde 3 milyon izleyiciye ulaştı

  Acun Ilıcalı Instagram canlı yayında 5 dakika içinde 3 milyon izleyiciye ulaştı

  Geçtiğimiz günlerde Instagram canlı yayınıyla 1 milyon izleyiciye ulaşan Acun Ilıcalı, bu akşam açtığı Instagram canlı yayınında 5 dakika içinde 3 milyon izleyiciye ulaştı. Ilıcalı, bugün paylaştığı bir Instagram hikayesiyle yeni bir canlı yayın ile izlenmede dünya rekoru kırmayı planladıklarını duyurdu. 

  Hem TV8'den hem de Instagram'dan canlı yayınlanan bu rekor denemesi kısa sürede beklenen 2 milyon izlenmenin üzerine çıkarak 3 milyon izlenmeye ulaştı. Rekor kırdıkları için parti ödülünü kazanan Survivor ekibi, Coca-Cola sponsorluğunda partiledi. 

  Parti alanına yaklaştıklarında, rekor denemesini duyurmalarının ardından Coca-Cola marka yetkililerinin kendilerine ulaştığını belirten Acun Ilıcalı, partiyi Coca-Cola sponsorluğunda gerçekleştirdi. Bu anlamda Mücbir Sebepler'den sonra ünlülerin Instagram canlı yayın sponsorluk anlaşmalarına Acun Ilıcalı da dahil oldu. 

  İlerleyen dönemde Canlı Yayın odağında yeni ünlü iş birliklerine rastlamamız olası. Acun Ilıcalı'nın attığı yaptığı bu anlaşma, TV programcılığında yeni bir soluk olarak öne çıksa da;  Mücbir Sebepler'in doğallığından uzak kalıyor. İşi gereği daha prodüksiyonlu bir içerik sunan Acun Ilıcalı, dijital dünyanın "anlık", "spontane" ve geçici" yapısına ayak uydurmakta zorlanıyor. 

  Öte yandan herkesin merakla beklediği Survivor'ı dijital mecralarda ayrı bir noktaya taşımaya çalışmak gerçekten değerli. Bu sayede Acun Ilıcalı'nın TV yapımlarının sınırlarını genişlettiğini söylemek mümkün. 

  Yazı kaynağı : webrazzi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap