Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  acikogretim ortaokul sinav sonuclari aciklandimi

  1 ziyaretçi

  acikogretim ortaokul sinav sonuclari aciklandimi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MEB Açık Öğretim Ortaokulu

  AÖL sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları bekleniyor

  AÖL sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte Açık Lise 2. dönem sonuçlarından son durum

  Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları Tıkla Öğren!

  Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

  Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonuçlarınızı,“Öğrenci Girişi“ bölümünden AÖO Bilgi Sistemine T.C. Kimlik No ve şifreniz ile girerek “Öğrenci Sınav İşlemleri” başlığı altındaki “Sınav Sonuç Bilgileri” menüsünden öğrenebilirsiniz.

  Öğrencilerimizin bulundukları sınıftan başarısız oldukları bir ya da iki dersten, yılsonu aritmetik ortalaması 45 ve üzeri olduğunda başarılı sayılırlar. Sınıf geçebilme kriterlerini ve başarı puanının hesaplama yöntemini görmek için Tıklayınız…

  Açık Öğretim Ortaokulu sınavlarına giren öğrencilerimizin sınavlara itiraz hakkı bulunmaktadır. Sınav itirazında yapılması gerekenler için gerekli açıklamaları Açık Öğretim Ortaokulu web sayfasının “Sınav İşlemleri” mönüsü altında “Kopya ve Sınav Sonuç İtiraz” da bulabilirsiniz.

  Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçlarını nereden öğrenebilirim?

  Dönem sınavları yapıldıktan sonra Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ölçme Değerlendirme ve Yerleştirme Grup Başkanlığınca cevap kağıtlarının okutulması sonucu öğrencilerin sınavına katıldıkları derslerden aldıkları puanlar belirlenir.

  Söz konusu puanlar Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine aktarılır. Aktarılan sınav sonuçlarına göre öğrencilerin ders, sınıf geçme ve mezuniyet durumlarını belirlenir. Belirlenen bu sonuçları öğrenciler Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine “Öğrenci Girişi” nden sisteme şifreleri ile girerek öğrenebilirler.

  Yazı kaynağı : aol.sinavtakvim.com

  Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçları 2021 açıklandı! AÖO sınav sonucu sorgulama MEB

  Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçları 2021 açıklandı! AÖO sınav sonucu sorgulama MEB

  Öğrenciler koronavirüs nedeniyle MEB'e bağlı AÖL ve AÖO sınavlarını online olarak gerçekleştirdi. 1. dönem sınavları 25 Şubat 2021’de yapıldı ve adaylar heyecanla sonuçları araştırıyordu. Son dakika MEB Açık Öğretim Ortaokulu 1. dönem sınav sonuçları da açıklandı. İşte, detaylar...

  AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Öğrencilerin merak içinde araştırdığı AÖO 1. dönem sınavların sonuçları belli oldu. MEB duyurdu, ''Öğrencilerimiz sınav sonuçlarını öğrenmek için gelen ekranda TC. Kimlik numaralarını ve şifrelerini girerek sonuçlara ulaşabilirler. 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Sınavları için kayıt yenileme işlemleri otomatik olarak yapılacaktır. Öğrencilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.'' ifadelerine yer verdi.

  AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU (AÖO) SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN...

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  AÖO sınav sonuçları sorgulama ekranı: 2021 AÖO ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta?

  AÖO sınav sonuçları sorgulama ekranı: 2021 AÖO ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta?

  AÖL EK SINAVLAR NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

  Mahmut Özer ek sınavlarla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

  "Afet bölgelerindeki il millî eğitim müdürlerimiz ve yöneticilerimizle sürekli temas hâlindeyiz. Millî eğitim müdürlerimiz, sınava katılamayan öğrencilerin mağduriyetlerini bana ilettiler. Bunun üzerine hem bu öğrencilerin mağduriyetlerinin giderilmesi hem de ülke genelinde sınava katılamayan diğer öğrencilere tekrar fırsat sağlamak için bu öğrencilerimize yeni bir sınav hakkı tanıma kararı aldık.

  Bu çerçevede, ülke genelinde 23-24 Ağustos'ta ek sınav için kayıtlar yeniden açılacak ve çevrim içi ek sınav, 27 Ağustos saat 09.30'dan 29 Ağustos saat 23.59'a kadar yapılacak. Öğrencilerimize hayırlı olsun."

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap