Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ablaya öğretmenler günü mesajı uzun

  1 ziyaretçi

  ablaya öğretmenler günü mesajı uzun bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Abiye Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı ve Sözleri

  Abiye Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı ve Sözleri

  Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı, En Güzel Anlamlı, Duygusal Ablaya Öğretmenler Günün Sözleri Uzun, Kısa, Abiye Öğretmenler Günü Mesajı, Abiye Öğretmenler Günü Sözleri Uzun, Kısa, Öğretmen Ablaya Güzel Sözler, Öğretmen Abiye Güzel Sözler

  Sayfamızda 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hazırladığımız kutlama, tebrik mesajları ve sözleri yer almaktadır. Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı, En Güzel Anlamlı, Duygusal Ablaya Öğretmenler Günün Sözleri Uzun, Kısa, Abiye Öğretmenler Günü Mesajı, Abiye Öğretmenler Günü Sözleri Uzun, Kısa, Öğretmen Ablaya Güzel Sözler, Öğretmen Abiye Güzel Sözler ile ilgili paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir: En Güzel Duygusal, Etkileyici 24 Kasım Öğretmenler Günün Sözleri ve Mesajları

  Ablaya Öğretmenler Günü Mesajı

  Her öğretmenler günü sende mesleğe yeni başlamışçasına bir heyecan yaratır. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Öğretmenler günü öğrenci ile öğretmenin arasındaki bağın güçlenmesine olanak sağlar. Sen benim hem ablam hem öğretmenimsin.

  Öğrencilerin için nasıl fedakarlıklar yaptığını en iyi ben bilirim, ben şahidim o uykusuz gecelerine. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Öğretmenler Günü sözleri için ne yazılsa azdır.  Ablaya öğretmenler günü sözleri yazmak ise her şeyden daha gurur vericidir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Okuldan uzak kaldığımız ve dikkatimizi toparlamakta zorluk çektiğimiz şu günlerde öğrencilerin en büyük destekçisi öğretmenlerdir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Biliyorum ki her bir öğrenciden tekrar tekrar duysan bile Öğretmenler Günü ile ilgili sözler kalbini yeşertir ve doyamazsın biliyorum. Bir de ben söyleyeyim o zaman öğretmenler günün kutlu olsun.

  Bir öğretmen olarak en güzel hayallerle meslekler arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edersiniz. Bu yolda senin en büyük destekçin benim unutma. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Bir öğretmenin kalbini kazanmak için başvuracağımız en etkili yöntemler arasında onun öğretmenler gününün en içten şekilde kutlamak varmış. Öğretmenler günün kutlu olsun canım ablam.

  Ablacım bazen küçük bir telefon mesajı ya da sosyal medya iletisi bile seni mutlu eder bu güzel günde. Ben de senin o güzel sevincini paylaşmak istiyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Çok sevdiğiniz, kalbine ulaşmak istediğiniz öğrencilerinizin sayısı arttıkça öğretmenlik duygunuz kamçılanır. Ablaya en güzel öğretmenler günü mesajı da bu öğrencilerin sayısı yağmur damlaları kadar çok olsun diye atılır.

  Bazen konuşurken söyleyemediğiniz bazı duyguları, düşünceleri çok daha etkili bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım demek bu kutsal mesleğe ve sana olan hayranlığımı ifade etmeye yetmez ama idare et.

  Öğrencilerinden uzakta bir yıl oluyor senin için onları unutmadığını, yıllar geçse de kalbindeki yerlerini koruduklarını en iyi ben bilirim. Ablaya öğretmenler günü sözleri ile kalbine girenlerden biri de ben olayım. Öğretmenler günün kutlu olsun abla.

  İlginizi Çekebilir: Sevgiliye Öğretmenler Günü Sözleri

  Ablaya Öğretmenler Günü Sözleri

  Ablacım senin öğrettiklerin bir çocuğun hayatını değiştirecek kadar kıymetlidir. Onlar için çok seviniyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Daha dün çocuktuk, araya uzun zaman girse de ben hala senin bana kalem tutmayı öğretişini unutmamam. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Öğretmenin yanında olan hiçbir çocuğun kötü karakterli olma ihtimali yoktur. Öğretmenler iyi kalpli insanlar yetiştirir. Öğretmenler günün kutlu olsun abla.

  Işığınla aydınlattığın, güneşinle içimizi ısıttın, karanlığa daha cesur adımlarla yürümemi, geleceğe arkama bakmadan el uzatmamı sen sağladın. Canım ablam iyi ki varsın, 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  Öğretmenler; okulda Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi öğretmekle kalmaz. Önce iyi bir insan olmayı öğretir. Vicdan sahibi bireyler yetiştirir, paylaşmayı, sevmeyi, düşünmeyi öğretir. Senin bize aile mirasın olarak geçti. Çok teşekkür ederim ablacım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Bazen sıkıntımı sezip desteklediğinde ve bana her zaman yaslanacak bir omuz olduğunda senin ne kadar samimi bir insan olduğunu dünyaya haykırasım gelir. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Herkesin bildiği bir sözdür: Bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum, demiş Hz. Ali. Sen bize sadece bir harf değil, yaşamın ta kendisini öğrettin. Nice 24 Kasımlarda mutlu olman için dua ediyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Ablacım, şefkatli yüreğin, gülen gözlerin ve sevgi dolu hareketlerin ile öğrencilerin kalbinde taht kurarsın. Senin bambaşka bir öğretmen olduğunu her gören bir bakışta anlar.  Seninle gurur duyuyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Sen bize dev bir mum ışığı, biz de o ışıkla aydınlanan kardeşlerin olarak aynı zamanda senin öğrencilerin olduk. Ancak biliyoruz ki sen bizi aydınlatırken birçok fedakârlık yapıyor, adeta bir mum gibi tükeniyorsun yeri geldiğinde. İşte bu yüzden, yine kalbimde duyuyorum ki senin hakkın ödenmez.  Öğretmenler günün kutlu olsun ablacım.

  Abiye Öğretmenler Günü Mesajı

  Canım abim, güzel yürekli öğretmenim, bilginin kıymetini bildirenim. Öğretmenler günün kutlu olsun. Ellerinden öperim abicim.

  Abicim sana kalbimdeki yerini göstermek için neler söylesem az. Sen benim hayat öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Biz senin kardeşlerin olduğumuz kadar öğrencilerin de olduk, senden çok şey öğrendik öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

  Abiye Öğretmenler Günü için güzel sözler aradım, ne desem az gelecekti. Seni alıp baş tacı edeyim de anla. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Bazen duygularını doğrudan kendin kaleme alırsın. Bazen de dile getirmek istersin. Bu yıl öğretmenler günün de uzaktan kutlayacağız, ne yapalım. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

  Güzel abim, ne biliyorsan bize öğrettin, bizi vatana faydalı bireyler ettin, hep kalem kılıçtan keskindir dedin, her derde bıkmadan çareler ürettin öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

  Abicim, sen bizi her zaman aydınlatan ışığımız, bilgi kaynağımızsın. Sen yeri geldiğinde anamız babamızsın gibisin. İyi ki bu mesleği seçtin. Senden ne çok şey öğrendim hayattaki insanın duruşu ile ilgili. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

  Beni doğruya, güzelliğe yönelten; hep destekleyen ve geleceğe güvenle gülümseyen öğretmenimsin sen abicim.Hiçbir zaman mücadeleyi elden bırakmamayı, pes etmemeyi ve ne olursa olsun tüm gücümle direnmeyi öğrettiğin bana, bunun için sana ne desem az gelir. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

  Canım abicim sen hiçbir zaman sıradan bir öğretmen olmadın. Bana hep bir rehberdin. Herkesten daha yakındın. Bazen anne, bazen baba, bazen sırdaş oldun. En önemlisi de hep şefkatli, hep sevgi dolusun ya. Biliyorum ki senin gibi bir öğretmenim varken benim sırtım yere gelmeyecek. Öğrencilerin de ne şanşlılar. Binlerce kez teşekkürler öğretmenim, öğretmenler gününü kutlarım.

  Abiye Öğretmenler Günü Sözleri

  Sen o eşsiz yüreğin ve engin bilgilerinle hayatımda çok özel bir yerdesin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun abicim.

  Abicim, bu özel günde sana mutlu, huzurlu ve başarılı bir gelecek diler ellerinden öperim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  İnsan öğrendiğini de o bilgileri öğreteni de unutmamalı. Sen benim hem abim hem ilk öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Abicim sen bana bir öğretmen olarak ne olursa olsun düşüncelerimizde hür kalmayı, doğru bulduğumuz ne varsa onun için savaşmayı öğrettin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Canım abim, öğrettiklerin doğrultusunda yolumda ilerliyorum öğretmenim. Hayatımdaki iyikilerim arasında başta yer aldığını unutma. Sana minnettarım. İyi ki varsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Genç neslin yetişmesinin temelini atan ve her türlü özveride bulunan ailemizin gururu abicim. Gelecek senin ellerinde. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Kaç yaşına gelirsek gelelim, öğretmenlerin kalbimizde yarattığı o samimiyetin etkisi eksilmez. Çoğu zaman öğretmenlerimizin kaderimizdeki rolünü kavramak için biraz büyümemiz gerekiyor. Abicim öğretmenler günün kutlu olsun.

  Annem der ki öğretmen altın kanatlı kelebektir. Çiçeklerin arasından hiç bıkmadan usanmadan, dinlenmek nedir bilmeden durmadan uçar. Çiçeklerine asla toz kondurmaz, onları hep korumaya çalışır. Sen de bizim ailemizin kelebeğisin abicim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Bulunduğum yerden geçmişe doğru baktığımda, bu ülke uğruna faydalı bireyler olmamızın en önemli vesilesi, beni aydınlatan, yol gösteren öğretmenlerim olarak sen oldun. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

  Abicim, hayat zor ve geçim pahalı. Senin ne kadar fedakâr çalıştığını biliyorum. Öğretmenlik meslekler arasında çok kazançlı gibi görünmese de aslında kimsenin ulaşamayacağı manevi kazançları beraberinde getiren, çok değerli bir iş ve bu iş en çok sana yakışıyor. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Bugün şu hatırlamak gerek hepimizin üzerinde, okul öncesi eğitimden başlamak üzere öğretmenlerimizin büyük çabaları var. Öğretmenler günün kutlu olsun abicim.

  Neredeyse anne babamız kadar üzerimize titreyen abim, gerek okul içinde gerekse de okul dışında her türlü sorunumla yakından ilgilenen, bir şeyler öğrenebilmem için kendinden vazgeçen emektar öğretmenim. Sana karşı büyük bir vefa borcum var. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Siz de ablaya öğretmenler günü mesajı ya da abiye öğretmenler günü mesajı göndermek için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sozleransiklopedisi.com

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Onların desteğine her zaman minnettar olacağız ve bize rehberlik ettikleri için borcumuzu asla ödeyemeyeceğiz. Fakat Öğretmenler Günü’nde güzel sözlerimizle, onları asla unutmayacağımızı bir nebze de olsa gösterebiliriz. Öğretmenlerimizin kendilerini iyi ve özel hissetmesini sağlayacak Öğretmenler Günü sözleriyle sevginizi ifade edin. Onları mutlu etmek için uzun paragraflara hiç gerek yok, birkaç cümlelik sevgi sözcükleri bile onları mutlu edecektir. Öğretmenleriniz ve öğretmen sevdikleriniz için en güzel Öğretmenler Günü mesajlarını sizler için derledik.

  Öğretmenlerin Özel Günü için Hazırlanan Çiçekler

  Öğretmenler için Bonnyfood Çeşitleri

  Öğretmenler Günün için 45000+ Hediye Önerileri

  Kişiye Özel Öğretmen Günü Hediyeleri

  Öğretmenlere Özel Saksı Çiçekleri

  Öğretmenlere Özel Çiçek Aranjmanları için Tıklayınız

  Öğretmene Verilebilecek Hediyeler için Tıklayınız.

  öğretmenler günü mesajları

  - Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğretmen, bir toplumun meşalesidir ve herkes onun ışığı ile aydınlanır. Yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hangi yolu seçersem seçeyim, bana öğrettikleriniz her zaman zihnimde ve kalbimde yer bulacak. Dünyanın en harika öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

  - Bugün hayattaki tüm başarılarım, sizin rehberliğinizin ve desteğinizin bir sonucudur. Sevginiz, ilginiz ve öğretileriniz ile hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüzü kutlar ve sevgilerimi sunarım.

  - Anne ve babamız bize hayat verir, öğretmenimiz ise bu hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini öğretir. Verdiğiniz tüm bilgiler ve rehberliğiniz için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bugün hala ilkokula giden bir çocuk gibi hayal kurabiliyorsam, bunu size borçluyum öğretmenim. Hayallerimizi sınırlamayan ve hedeflerimizde bizi destekleyen öğretmenimizin günü kutlu olsun!

  - Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  öğretmenler günü mesajları

  - Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  - Notlarımın daha iyi olabileceği, sizin dünyanın en iyi öğretmeni olmadığınız anlamına gelmez. Elimden gelenin en iyisini yapmam ve asla pes etmemem için bana ilham veriyorsunuz. Bunun için sonsuza dek minnettar olacağım. Gününüz kutlu olsun!

  - Dünyanın en yetenekli ve bilge öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Hayatı sizin rehberliğinizde keşfetmek harika bir serüven. 

  - Sadece bugün değil, hayatın önemli anlarında her şey sizinle ilgili. Sonsuz bilgeliğinizi, paha biçilmez deneyiminizi ve istemediğimiz zamanlarda bile ilerlememize yardımcı olan muazzam nezaketinizi kutluyoruz. Her şey için teşekkürler. Siz bu gezegendeki en iyi öğretmensiniz!

  - Hiçbir hediye, sizin bana verdiğiniz hediyeye yaklaşamaz. Çünkü öğretmenim olmanız, aldığım en büyük hediyelerden biri! Desteğiniz ve anlayışınız bana hayata hazır olduğumu hissettiriyor. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bazen dayanılmazdık, bazen en çılgın şeyleri yaptık... Ama her şeye rağmen bize olan inancınızı hiç kaybetmediniz. Bu bütün bilgilerden daha değerliydi belki de! Gününüz kutlu olsun, sizi çok seviyoruz.

  öğretmenler günü mesajları

  Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Hediyeleri

  - Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bilgileri ve doğruları zihinlerimize ilmek ilmek işleyen biricik öğretmenim… Hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Geleceğe adım adım yürürken hala sizin verdiğiniz dersleri, sizin öğrettiğiniz doğruları hatırlıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hayatıma yön veren, doğruları öğrenmemi sağlayan, her zaman bana destek olan biricik öğretmenim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Öğretmenim, bugün sizin gününüz! Bize verdiğiniz emekleriniz için minnetlerimizi sunuyoruz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Sizin gibi her zaman öğrencilerine destek veren, onların her zaman yanında olan bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! 

  - Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  - Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  öğretmenler günü mesajları

  - Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

  - Herkesin hayatına özel bir dokunuş yapan ve sonsuza kadar hatırlanan bir öğretmeni vardır… O özel öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

  - Öğretmen, öğrencilerini her gün yeniden öğrenme ilhamıyla kuşatan kişidir. Bu kadar ilham verici bir öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

  - Bir çocuğa hayatı öğretmek, gerçek bir öğretmenin armağanıdır. Yol göstericim olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  - Dünyanın senin gibi harika öğretmenlere daha çok ihtiyacı var... Bu yılı muhteşem bir anıya dönüştürdüğün için teşekkürler! Öğretmenler Günün kutlu olsun. 

  - Sayenizde A'dan Z'ye harika bir yıl oldu! Bana kattığınız yeni değerler ve bilgiler için çok teşekkür ederim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. 

  Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Çiçekleri

  Anlamlı Öğretmenler Günü Mesajları

  - Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

  - Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  - Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana sürekli ilham verdiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bana soru sormak, merak etmek ve düşünmek için ilham veren canım öğretmenim, benim için yaptığınız her şey için teşekkürler... Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmen Günü Duygusal Mesajlar

  öğretmenler günü mesajları

  - Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı bir yolculuğum olacağından emindim ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek hiçbir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Çok Satanlar >> Kişiye Özel Hediyeler

  - Herhangi bir sebep olmadan bana rehberlik eden ve ilham kaynağı olan sevgili öğretmenim, size olan borcumu asla ödeyemem. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Endişelenecek çok fazla şeye sahip olsanız bile, hepimizin yani tüm öğrencilerinizin günlük sorunlarını dinlemek için zaman ayırmayı başaran harika insana… İlginiz hepimiz için fark yarattı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmen Anneye Kutlama Mesajları

  öğretmenler günü mesajları

  - Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!

  - Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  - Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

  - Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!

  - Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Nasıl harika bir öğretmen olduğunu duymaya eminim ihtiyacın yoktur sevgilim. Ama bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  İlişkili Ürün Kategorileri:

  » Biricik Öğretmenimize Özel Çiçek Aranjmanları

  » Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

  » Lezzetli Bir Öğretmenler Günü Hediyesi: BonnyFood

  » Öğretmenler Günü Kalem Defter Setleri

  » Öğretmenler Günü'ne Özel Şık Kupa Modelleri

  » Öğretmenler Günü'ne Özel Butik Çiçek Çeşitleri

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  ��retmenler g�n� mesaj� anlaml� s�zler! Anneye, babaya, e�e, ablaya ��retmenler g�n� mesaj�!

  ��retmenler g�n� mesaj� anlaml� s�zler! Anneye, babaya, e�e, ablaya ��retmenler g�n� mesaj�!

  ��retmenler G�n� t�m �lkede co�ku i�inde kar��lan�yor. ��retmen yak�n� olanlar da hediye ve �i�ekten �te ��retmenler g�n� mesaj� anlaml� s�zler ile sevdiklerini tebrik etmek istiyor. Anneye, babaya, e�e, ablaya ��retmenler g�n� mesaj� g�ndermek isteyenler ara�t�rmaya koyuldu. ��retmenleriniz ve ��retmen sevdikleriniz i�in en g�zel ��retmenler g�n� mesaj� anlaml� s�zleri sizler i�in derledik. ��te Anneye, babaya, e�e, ablaya ��retmenler g�n� mesajlar�...

  E�e, karde�e veya ablaya ��retmenler g�n� mesaj� ve g�zel, anlaml� s�zleri WhatsApp ya da SMS yoluyla g�nderebilir ya da hediyenizin i�erisine not olarak ekleyebilirsiniz. ��te en g�zel, anlaml� ��retmenlik s�zleri, babaya, anneyei karde�e ve ablaya ��retmenler g�n� mesajlar�...

  ANNEYE, BABAYA, ABLAYA ��RETMENLER G�N� MESAJI

  Can�m ablac�m ��retmenler g�n�n kutlu olsun. Hayatta her �eyin g�zellikle, mutlulukla ge�mesi dile�iyle.

  Bir g�n dersem ki ben ��retmenim sen g�ne� kadar uzakta bile olsan her bak���mda g�l�mseyi�ini g�r�r�m ���ks�z a�mazm�� �i�ek, gelmezmi� bahar inan seninle her mevsim bahar ��retmenim. ��retmenler g�n�n kutlu olsun anneci�im

  ��retmen, do�an g�ne�e benzer. Etraf�n� ayd�nlatarak karanl�klara meydan okur. ��retmenler G�n�n kutlu olsun ablac���m...

  "Senin gibi bir hocaya sahip olmak bir nimettir. D�nyam� de�i�tirdi�in i�in te�ekk�rler" ��retmenler g�n�n kutlu olsun babac���m.

  Do�ruya, g�zelli�e, odur yolu g�steren odur hep gelece�e g�venle g�l�mseyen. Bir ana, bir babad�r �ocuklara sunulan. Odur eli �p�len, odur fedak�r insan. ��retmenler g�n�n kutlu olsun fedakar babam...

  ��retmenim can�m benim, bana hem anne hem karde� oldun,.. ��retmenler g�n�n kutlu olsun can�m ablam.

  "En iyi ��retmenler kitaptan de�il y�rekten ��retir" Harika bir ��retmen oldu�un i�in te�ekk�rler anneci�im

  E�E ��RETMENLER G�N� MESAJI

  Can�m sevgilim, ��retmenler g�n�n� en i�ten dileklerimle kutlar�m. �yi ki vars�n.

  Sen k�v�lc�ms�n, ilham�n, rehberin, hayat�m�n mumu... ��retmenler g�n�n kutlu olsun can�m e�im.

  �ocu�umun ikinci ebeveyni ve harika bir ak�l hocas� oldu�un i�in te�ekk�r ederim. ��retmenler g�n�n kutlu olsun can�m e�im

  "Senin gibi bir hocaya sahip olmak bir nimettir." D�nyam� de�i�tirdi�in i�in te�ekk�rler can�m e�im...

  ��rencilerini kendi evlad�ym�� gibi seven, onlar i�in gece g�nd�z �al��an benim fedakar e�imin ��retmenler g�n� kutlu olsun.

  ��retmen 1 can de�il 100 cand�r. Sen de benim sonsuz can�ms�n. ��retmenler g�n�n kutlu olsun bitanem.

  D�nyan�n her yan�nda ��retmenler, insan toplulu�unun en fedak�r ve en de�erli varl���d�r. ��retmenler g�n�n kutlu olsun fedakar e�im

  Sevgilim ��retmenli�ini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana de�il t�m ��rencilerine sevginin ne oldu�unu ��rettin. ��retmenler g�n�n kutlu olsun can�m e�im.

  ��retmenin "Bir" can� yoktur, ��retmenin "��rencisi kadar" can� vard�r. Benim can�m da bir tek sensin. ��retmenler g�n�n kutlu olsun mele�im.

  Bug�n senin en g�zel en �zel g�n�n can�m�n i�i, 24 Kas�m ��retmenler g�n�n kutlu olsun. Allah her zaman yard�mc�n olsun.

  �lim ve irfan ��reten e�im, ��retmenler g�n�n� en i�ten dileklerimle kutlar�m.

  ��retmen ge�mi�i unutturmayan, ayn� zamanda gelece�e de bizleri yeti�tiren b�y�k insand�r. Sen de benim gelece�im, her�eyimsin. �yi ki vars�n, ��retmenler g�n�n kutlu olsun.

  �zerimde eme�i olan b�t�n ��retmenlerimin ve e�imin ��retmenler g�n�n� en i�ten dileklerle kutluyorum.

  ��RETMENLER G�N� MESAJI ANLAMLI S�ZLER

  "E�itim bir kova doldurmak de�il, ate� yakmakt�r"

  "�yi ��retim, do�ru cevap vermekten �ok do�ru soru vermekten ibarettir"

  "Bir kitap, bir kalem, bir �ocuk ve bir ��retmen d�nyay� de�i�tirebilir."

  "Siz �ocuklar�n�z�n ya�ayan oklar olarak g�nderildi�i yaylars�n�z."

  ��retmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve y�ksek seciyeli muhaf�zlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yeti�tirmek sizin elinizdedir. (M.Kemal Atat�rk) ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun...

  T�rkiye Cumhuriyeti, �a��, bilimin �����nda sizlerin gayreti ile yakalayacakt�r. ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun.

  Ulu �nder Atat�rk'�n Millet Mektepleri Ba���retmenli�ini kabul etti�i g�n� ��retmenler G�n� olarak kutluyoruz. �lkenin gelece�i i�in en �nemli meslek ��retmenliktir. Ba���retmenimiz Atat�rk ba�ta olmak �zere ��retmenlerimizin ��retmenler G�n� kutlu olsun!

  ��retmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve y�ksek seciyeli muhaf�zlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yeti�tirmek sizin elinizdedir. (M.Kemal Atat�rk) ��retmenler G�n�n�z kutlu olsun

  Bana bir harf ��retenin k�rk y�l k�lesi olurum. ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun.

  Do�ruya, g�zelli�e, odur yolu g�steren odur hep gelece�e g�venle g�l�mseyen. Bir ana, bir babad�r �ocuklara sunulan. Odur eli �p�len, odur fedak�r insan. ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun...

  Bizimle hayat� payla�an; bize hayat� ��reten, birey olma �abas�nda yol g�steren t�m ��retmenlerimizin ��retmenler G�n� kutlu olsun.

  �lim ve irfan yolunun ����� olan t�m ��retmenlerimizin ��retmenler g�n� kutlu olsun.

  Yar�nlar�m�z� bir g�ne� gibi ayd�nlatan; fikri h�r, vicdani h�r, irfan� h�r yeni nesiller yeti�tiren ��retmenlerimizin ��retmenler G�n� kutlu olsun...

  ��retmen bir sanatk�rd�r, yar�n�n temelini o att��� gibi, de�erli ki�ilik hamuruna da bi�im verir. ��retmenler G�n�n�z kutlu olsun.

  ��retmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedak�r ��retmen ve e�itimcilerini, sizler yeti�tireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacakt�r... (M.Kemal Atat�rk) ��retmenler G�n�n�z kutlu olsun

  Milletleri kurtaranlar yaln�z ve ancak ��retmenlerdir. ��retmenden, e�iticiden mahrum bir millet, hen�z bir millet ad�n� alma yetene�ini kazanamam��t�r. (Atat�rk)

  Hayat�m�za anlam katan t�m ��retmenlerimizin #24Kas�m��retmenlerG�n� kutlu olsun.

  D�nyan�n en kutsal vazifesini yapan t�m ��retmenlerimin ��retmenler g�n�n� can� g�n�lden kutlar ellerinden �perim.

  "G�zel �lkemizin insanlar�n� �zveri ile yeti�tiren ��retmenlerimiz siz her �eyin en g�zeline lay�ks�n�z. ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun."

  Ba�ar�l� nesiller yeti�tiren k�ymetli ��retmenlerimizin, ��retmenler G�n� kutlu olsun.

  ��retmen, do�an g�ne�e benzer. Etraf�n� ayd�nlatarak karanl�klara meydan okur. ��retmenler g�n�n�z kutlu olsun...

  Yazı kaynağı : www.star.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap