Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  abdurrahim karakoç ortaokulu kahramanmaraş

  1 ziyaretçi

  abdurrahim karakoç ortaokulu kahramanmaraş bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kahramanmaraş Onikişubat Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde bulunan devlet okuludur.

  Sayfamızda Abdurrahim Karakoç Ortaokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

  Yazı kaynağı : www.okultanitimi.net

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

  Onikişubat Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu, Okul olarak hizmet vermektedir. Kahramanmaraş ilinde Onikişubat ilçesinde olan Abdurrahim Karakoç Ortaokulu, Okul dir. Onikişubat ilçesinde Okul arandığında Abdurrahim Karakoç Ortaokulu, Okul olarak hizmet vermektedir. Kahramanmaraş da Onikişubat ilçesinde Okul için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Abdurrahim Karakoç Ortaokulu telefon numarası: ( ) ve ( ) den de ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş Onikişubat da Okul için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu hakkında ki iletişim bilgilerine, Okul hakkında ki bilgilere ve varsa Abdurrahim Karakoç Ortaokulu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Abdurrahim Karakoç Ortaokulu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

  En çok aranan Abdurrahim Karakoç Ortaokulu için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Abdurrahim Karakoç Ortaokulu için yol tarifi de alabilirsiniz. Onikişubat da Okul arayanlar için Onikişubat Okul nasıl giderim, Onikişubat Okul nerede, Onikişubat Okul yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Abdurrahim Karakoç Ortaokulu firmasına yol tarifi alabilirsiniz.

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Abdurrahim Karakoç Ortaokulu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Abdurrahim Karakoç Ortaokulu sosyal medya hesapları varsa Onikişubat da bulunan Okul için Abdurrahim Karakoç Ortaokulu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Abdurrahim Karakoç Ortaokulu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

  Abdurrahim Karakoç Ortaokulu sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Okul hakkında bilgi almak için Abdurrahim Karakoç Ortaokulu telefon numarası üzerinden yada Abdurrahim Karakoç Ortaokulu adresinden Okul konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.bumaps.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap