Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  a101 hediye kartı online alışverişte kullanılır mi

  1 ziyaretçi

  a101 hediye kartı online alışverişte kullanılır mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  A101

  A101

  A101, 81 ilimizin her ilçesinde faaliyet gösteren 9000 markete sahiptir. 47 adet deposundan 1200’den fazla ürün ile mağazalarına ürün tedariği gerçekleştirmektedir.

  İndirim marketi konsepti ile işletilen A101’de hediye çeki ve hediye kartı uygulaması da bulunmaktadır. Ramazan bayramı, kurban bayramı ve yılbaşı dönemlerinde çalışanlarınıza veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen şirketler için önemli bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

  Kullanım şekli olarak hediye çeki ve sanal çek (dijital kod) olarak 2 alternatif sunmaktadır. Fiziki hediye çekinin yanı sıra cep telefonunuza SMS ile 50 TL, 100 TL, 150 TL ve 200 TL’lik gibi dilediğiniz tutarda hediye çeki kodlar ile paylaşılmaktadır. Bu tutarlar ister tek seferde ister birden fazla alışverişte de kullanılabilmektedir.

  Çalışanlarınıza bayram yardımı yaparken A101 Hediye Kartı ya da Dijital Kodları neden tercih etmelisiniz?

  A101 dijital kodları fiziksel teması ortadan kaldırırken, şirketlere kolaylık ve %39’a varan tasarruf getiriyor. Bu bayram çalışan yardımlarınızı kurban eti veya kurban payı vermek yerine dilerseniz A101 hediye çeki ile, dilerseniz SMS ile ulaştırabileceğiniz dijital kodlarla pratik şekilde yapabilirsiniz. Böylece kurban eti temini, muhafaza ve dağıtımından kaynaklanabilecek temas ve hijyen risklerinin sorumluluğu ile uğraşmadan, ek maliyelere katlanmadan çalışanlarınıza veya ihtiyaç sahiplerine yapacağınız yardımlarda %39’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz!

  Yazı kaynağı : hediyekarti.online

  A101 Hediye Çeki Şikayetleri - Şikayetvar

  A101 Hediye Kart Şikayetleri - Şikayetvar

  A101 Hediye Çeki Nasıl Alınır? A101 Hediye Kartı Nasıl Alınabilir?

  A101 Hediye Çeki Nasıl Alınır? A101 Hediye Kartı Nasıl Alınabilir?

  A101 hediye çekini alabilmek için birçok ödeme kolaylığı sağlanıyor. Hediye kartlarına yüklenen bakiyeler, 2 sene boyunca aktif olarak kullanılabiliyor.

  A101 Hediye Çeki Nasıl Alınır?

  Marketlerde uygulanan farklı sistemler, kişilerin ilgisini çekebiliyor. A101 herkesin bildiği ve alışveriş yaptığı marketlerden biridir. A101 marketlerinde hediye çeki sistemi tüm bireylere sunuluyor. A101 hediye çeki almak isteyenlerin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu haline geliyor. A101 hediye çekini almak için bir ödeme yapılması gerekir. Ödeme yapma kolaylıkları arasında nakit ve kredi kartı hizmetleri bulunuyor.

  Bireyler A101 hediye çekini nakit veya kredi kartıyla ödeme yaparak alabiliyor. A101 hediye çekleri 2 sene boyunca geçerli oluyor. A101 tarafından verilen hediye çekleri, tüm vatandaşlara sunulan bir hizmettir. Bireyler karta yüklenen bakiyelerini istediği her an A101 marketlerinde kullanabiliyor. 50 - 100 - 150 TL gibi limitleri olan hediye çekleri, kişilerin tercihine göre seçilebiliyor.

  A101 Hediye Kartı Nasıl Alınabilir?

  A101 hediye kartına sahip olmak isteyenler, kolayca alabilmenin yöntemlerini araştırıyor. A101 hediye kartları A101 marketlerinden temin edilebilir. Bireyler A101 hediye kartlarını istediği her şubeden kolayca giderek satın alabilir. A101 marketlerinden alınacak olan hediye kartlarına bakiye yüklemesi yapılabilir. Bireyler istediği miktarları kartlara yükleyerek, alışverişlerini tek kartla kolayca yapabilir. Özellikle nakit taşımayı sevmeyenler, A101 hediye kartlarına sahip olarak alışverişlerini daha kolay şubelerden yapabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? A101 Hediye Kartı Avantajları

  A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? A101 Hediye Kartı Avantajları

  A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? Soruları gündemde en çok merak edilenler oldu. Ramazan ayında gelenekselleşmiş Ramazan gıda kolilerinin hazırlanması, depolanması, dağıtılması ve daha pek çok operasyon şirketlere hem ek yük hem de ek masraf oluşturuyor. Ancak en çok tercih edilen marketler zinciri A101 hediye kartı ile bunun önüne geçmeyi başardı. Şirket yönetenlerle birlikte vatandaşlar da A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? Sorularının yanıtını aramaya başladı. Haberimizde hem bu sorulara yanıt bulabileceksiniz hem de A101 Hediye Kartı Avantajları nelerdir öğreneceksiniz. Peki, A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? İşte detaylar...

  A101 HEDİYE KARTININ AVANTAJLARI NELERDİR?

  Erzak kolileri hazırlanırken kolilerden eksik ya da bozulmuş gıda ürünleri çıkabilir. A101 hediye kartı ve dijital kod çözümleri ile çalışanlarınız için bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

  Erzak kolisi yerine tercih edeceğiniz A101 hediye kartları ile kolilerin hazırlanması, tedarik, lojistik gibi birçok süreci ortadan kaldırabilirsiniz.

  Ramazan kolilerinin hazırlanması aşamasında karşınıza çıkacak idari işler için harcanan zaman, lojistik sorunları ve yüksek maliyet gibi birçok durumu ortadan kaldırabileceğiniz gibi, bunlara ek olarak A101 hediye kartları ile %39'a varan avantaj sağlayabilirsiniz.

  A101 hediye kartı ile ramazan kolilerinin evlere taşınması gerekliliğine son verebilir, çalışanlarınıza pratik ve güvenli alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

  Çevreye duyarlı bu sistemle kolilerden işlem faturalarına kadar ortaya çıkan kağıt israfını önlersiniz.

  A101 RAMAZAN HEDİYE KARTI NEREDEN, NASIL ALINIR?

  A101 hediye kartları ve SMS ile yönlendirilebilen sanal kartlar, kullanışlı olmasının yanında kolay erişim imkanı da sunan ve yenilikçi bir yardım alternatifi olarak kabul ediliyor. A101 Ramazan hediye kartları marketlerden temin edilebilecek. A101 sanal kart sayesinde 2021 Ramazan yardımları ihtiyaç sahiplerine kolaylıkla gönderilebilecek.

  A101 SANAL KART NASIL KULLANILIR?

  50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen A101 Hediye Kartları ve Sanal Kartlar, a101.com.tr haricinde tüm A101 marketlerinde rahatlıkla kullanılabilecek. A101 marketlerinin çok çeşitli ürün yelpazesinden istediği ürünü seçip satın alabilen müşteriler, hediye kartları ve sanal kartların içerisine yüklenebilen bedelleri tek seferde kullanabildiği gibi parça parça olarak da harcayabilecek.

  A101 aracılığı ile sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini sevindirmek adına hediye kartı ya da sanal kart almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabilecek. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan sanal kart alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderilecek. Sanal kartlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabilecek.

  NASIL KULLANILIR?

  Bakiyeler kartın tesliminden sonra yüklenir ve kart kullanıma açılır.

  Kartını alan kullanıcı ihtiyaçlarını belirler.

  Mağazada satın almak istediği ürünü seçer.

  Kartını kasiyere verir.

  Kasiyer, kullanıcının harcama tutarını Kartından çeker ve alışveriş tamamlanır. Hediye kartı yalnızca fiziksel A101 mağazalarında geçerlidir. Türkiye genelindeki 9.000 A101 marketinden dilediğiniz konumdaki mağazayı ziyaret ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap