Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  a way out sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  a way out sistem gereksinimleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  A Way Out Steam'de %75 İndirimli

  A Way Out Sistem Gereksinimleri Nedir?

  A Way Out Sistem Gereksinimleri Nedir?

  A Way Out, Hazelight Studios tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından dağıtılmış aksiyon ve macera türü bir oyundur. Oyunun tek kişilik oynama seçeneği yoktur. Oyun yalnızca çevrim içi ya da aynı bilgisayar üzerinden ekran bölünerek co-op olarak oynanabilir.

  23 Mart 2018 tarihinde piyasaya sunulan oyun PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında yerini aldı.

  A Way Out, Microsoft Store’da 6 günlük güzel bir indirimi mevcut. %75 indirim ile 152,50 TL‘den 38,12 TL‘ye düşmüş durumda.

  Gelin hep beraber A Way Out‘un sistem gereksinimleri neler bakalım.

  Sistem gereksinimleri

  Minimum:

  Önerilen:

  Oyun hakkında

  Trailer video

  Yazı kaynağı : pchocasi.com.tr

  A Way Out Sistem Gereksinimleri

  A Way Out Sistem Gereksinimleri

  A Way Out Sistem Gereksinimleri

  Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafınca dağıtımına başlanan aksiyon macera konulu bir oyun olan A Way Out, çok oyunculu bir oyundur. Oyunun tek kişilik oynama seçeneğinin bulunmaması oldukça eleştiri alırken çevrimiçi veya aynı bilgisayarda ekran bölümlendirilmesiyle co-op olarak oynanabilmesine olanak veriliyor.

  A Way Out kaç gb RAM

  A Way Out oyununda hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumun birisini kontrol edebildiğiniz bir hikaye konu ediniliyor. Özellikli bir ortak macera oyunu olarak karşımıza çıkan A Way Out, nefes kesen firar girişiminin zaman zaman sürprizlerle dolu duygusal haline de tanık oluyorsunuz.

  A Way Out Sistem Gereksinimleri

  A Way Out oyunu 2018 Mart ayında çıkışını PS4 platformuna özel olarak gerçekleştirmiştir. Bu oyunun tek oyunculu seçeneği bulunmamakta ve haliyle iki oyuncuyla oynanması zorunlu bir maceraya atılıyorsunuz. Hapishaneden kaçıp özgürlüğüne kavuşmak için ortaklaşa bir firar girişiminde bulunan Leo ve Vincent adlı karakterlerden birisini kontrol edeceksiniz. A Way Out oyununun tam sürümünü satın aldığınızda bu oyunu satın almamış olan arkadaşlarınıza da davet göndererek birlikte oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

  A Way Out oyununu akıcı ve sorunsuz olarak bilgisayarınızda oynayabilmeniz için donanımsal olarak bazı PC sistem gereksinimi özelliklerine sahip olmanız gerekmektedir. Yazımızda bu oyunu oynayabileceğiniz minimum sistem gereksinimleri ile tavsiye edilen sistem gereksinimi hakkında detaylı bilgiyi edineceksiniz.

  A Way Out Minimum Sistem Gereksinimleri

  Bilgisayar üzerinden A Way Out oyununu sorun yaşamadan oynayabileceğiniz bazı bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte A Way Out oyununun minimum PC sistem gereksinimleri..

  A Way Out Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  A Way Out minimum sistem gereksinimleri

  A Way Out Kaç GB?

  A Way Out oyunu 25 GB dosya boyutu ile geliyor. Oyunu bilgisayarınıza kurabilmek için en az 25 GB'lık boş depolama alanı bulunması gerekmektedir. A Way Out kaç GB RAM sorusunun yanıtı ise minimum sistem gereksinimlerine göre 8 GB RAM yeterli olurken tavsiye edilen RAM değeri ise 16 GB'dır.

  A Way Out sistem gereksinimi

  Oyun için en çok sorulan sorular arasında A Way Out 1 kişi oynanır mı geliyor. Hayır bu oyun 1 kişi oynanamıyor. 2 kişi Co-op olarak veya çevrimiçi oynama seçenekleri mevcuttur. Daha fazla sistem gereksinimleri için Bozuktus.com ailesini takip etmeye devam edin.

  Yazı kaynağı : www.bozuktus.com

  A Way Out Sistem Gereksinimleri [Minimum ve Önerilen] Kaç GB?

  A Way Out Sistem Gereksinimleri [Minimum ve Önerilen] Kaç GB?

  A Way Out 2018 yılında piyasaya sunuldu ve birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başardı. Tabi grafik ve görsel özellikleri yüksek olduğundan dolayı iyi bir donanıma ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler için A way out sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olmak üzere hepsini derledik.

  Oyun, online veya aynı bilgisayar üzerinden ekran bölünerek oynanabilir. Bu arada PlayStation 4, Microsoft, Xbox On ve Windows da oynanabilmektedir.

  A Way Out Sistem Gereksinimleri

  Oyuncuların en çok merak ettiği faktörlerin başında geliyor. Sizler için hepsini derledik.

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  Önerilen Sistem Gereksinimleri

  A Way Out Hakkında ve Kaç GB

  2 kardeşin hikayesi olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunda 2 mahkumdan birinin kaçışını oynamaktasınız. Oyun çok heyecanlı ve maceracı şekilde başlayıp daha sonra duygusal moda bürünüyor.

  Yani her oyuncu hapisten kurtulmak ve özgürlüklerini kazanmak çalışmaktadır. Leo ve Vincent karakterlerinden birini oynuyorsunuz. Oyun 16 GB olarak oynanabilmektedir.

  Yazı kaynağı : webhakim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap