Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aşk yakar 81 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  aşk yakar 81 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aşk Yakar 81. Bölüm İzle 21 Haziran 2022 - izle7

  Aşk Yakar 81. Bölüm İzle 21 Haziran 2022 - izle7

  Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar - Zindagi ki Mehek 21 Haziran Salı tarihli 81. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Yakar dizisinin heyecan dolu tüm bölümlerini izlemek için izle7.com'u ziyaret edebilirsiniz.

  Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenlerinin beğenisine sunuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar.

  Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi-Perşembe Kanal 7’de…

  Yazı kaynağı : www.izle7.com

  Aşk Yakar 81. Bölüm İzle 21 Haziran 2022 Salı - Kanal7

  Aşk Yakar Dizisi 81. Bölüm İzle

  21 Haziran 2022 Salı

  Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Yakar 21 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümü 81. bölümüyle izle7.com’da.

  Dizinin Konusu:
  Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

  Künye:
  Tür: Romantik, Dram
  Yönetmen: Ketaki Walawalkar
  Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
  Yapım: 2016-2018
  Ülke: Hindistan

  Yazı kaynağı : www.kanal7.com

  Aşk Yakar 81.Bölüm izle

  Aşk Yakar 81. Bölüm Full İzle (21 Haziran Salı)

  Tüh!

  Aşk Yakar 81.Bölüm izle 21 Haziran 2022

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap