Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aşk mantık intikam kore versiyonu konusu

  1 ziyaretçi

  aşk mantık intikam kore versiyonu konusu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aşk Mantık İntikam Kore Versiyonu Bu Kadar İzlenmedi! Esra Ozan Evlendi! Ortalık Karıştı

  Aşk Mantık İntikam Kore Versiyonu Bu Kadar İzlenmedi! Esra Ozan Evlendi! Ortalık Karıştı

  Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizinin başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen,Burak Yörük ve Melisa Döngel'in paylaşıyor. My Cunning Single Lady isimli Kore dramasından uyarlanan dizi dün akşam ekrana gelen bölümüyle beğeni topladı.

  No:9 Productions tarafından yapımcılığı üstlenilen romantik komedi türündeki dizi hem oyunculukları hem de hikayesiyle yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle en çok izlenen dizi tüm kategorilerde şaha kalkarak birinci oldu.

  Aşk Mantık İntikam Dizisinin Konusu

  Yaz sezonunun iddialı işlerinden biri olan Aşk Mantık İntikam Burcu Özberk'in canlandırdığı Esra karakterinin yıllarca içinde bulunduğu sıkıntı dolu hayattan kurtulmak için İlhan Şen'in canlandırdığı Ozan karakteriyle mantık evliliği yapar. Mühendis olan ve aynı zamanda çocukluktan itibaren Esra'ya aşık olan Ozan ile evlenmenin kendisini bu sıkıntı dolu hayattan kurtaracağına inanan Esra Ozan ile evlenir.

  Fakat işler umduğu gibi gitmez. Ozan hayalini gerçekleştirmek için işinden ayrılınca Esra kendini tekrardan maddi ve beraberinde getirdiği manevi sıkıntıların içinde bulur. Çift kısa bir süre sonra boşanır. Bu boşanmanın ardından Ozan hayalini gerçekleştirir ve zengin olur.

  Burcu Özberk ve İlhan Şen Kimdir?

  Burcu Özberk, şu anda bu yazın başarılı işlerinden Aşk Mantık intikam dizisinde başrolü üstlenen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. 12 Aralık 1989 yılında dünyaya gelen oyuncu Güneşin Kızları, Afili Aşk, Aslan Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Badem Şekeri  gibi başarılı yapımlarda yer almıştır. 

  İlhan Şen ise, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan'da doğan oyuncu Ramo,Şahin Tepesi, Mehmed:Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol almıştır. Sevilen oyuncu şimdilerde Fox'un sevilen dizisi Aşk Mantık Intikam'da Ozan karakterini canlandırır. Kısa sürede geniş fan kitlesine ulaşan oyuncu oyunculuğuyla da adından sıkça söz ettiriyor.

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  aşk mantık intikam

  Cunning Single Lady Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

  Ozan Çağla'ya evlenme teklifi ediyor! Aşk Mantık İntikam 10. bölüm 2. fragman

  Ozan Çağla'ya evlenme teklifi ediyor! Aşk Mantık İntikam 10. bölüm 2. fragman

  Ozan, yaşadığı kaza sonrası Esra'nın kendisini ziyaret etmediğini zannetti. Bu durum ikilinin arasını açtı. Esra Musa'ya geldiğini söylememesi için ısrar eder. Musa sözünü tuttuğu için Ozan, Esra'ya karşı öfkelenir. Peki Aşk Mantık İntikam 10. bölüm 2. fragman

  Son yıllarda ülkemizde Kore yapımlarının oldukça beğenilmesi üzerine uyarlamaları giderek arttı. Bunlardan biri de Aşk Mantık İntikam oldu. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerini paylaştığı entrika ve romantik dolu bir aşk ilişkisini anlatan dizi 2014 yılında Güney Kore de Cunning Single Lady olarka çekilmişti. Lee Min-jung ve Joo Sang-wook'un başrollerinde olduğu dizi beğenilmişti. 27 bölümden oluşan dizi ülkemizde Fox Tv ekranlarında Aşk Mantık İntikam olarak adlandırıldı. 

  AŞK MANTIK İNTİKAM 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN

  AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU NEDİR?

  Esra, annesinin hayatını gördükten sonra iş sahibi biriyle evlenmeye karar verir. Mahallede kendisini delice seven Ozan'ı duyan Esra, Ozan ile evlenir. Çiftin güzel giden evliliği birden Esra'nın anne ve babasının hayatına dönmeye başlar. Bu durumdan rahatsız olmasına rağmen Esra halen Ozan'ın yanında kalır. Ancak Ozan'ın hayallerini gerçekleştirmek için işten ayrılmasını duyan Esra'nın hayatı alt üst olur. Çok zorlanan Esra boşanma kararı verir. Bu durum Ozan'ı çok üzer ve hırslandırır. Bir yıl içinde geliştirdiği projeye kaynak bulan Ozan bir anda zengin bir adam haline gelir. Genç girişimci olarak anılan Ozan'ın haberleri gazetelerde yer alır. Esra, bu haberleri görür ve çok üzülür. bu sırada bir kafede garsonluk yapan Esra, gazetedeki haberi okuyan iki kişiyle arasında tartışma çıkar ve karakola düşer. Burada yakın arkadaşı Zeynep, Ozan'ı arar. Ve Esra ve Ozan'ın yolları yeniden kesişir. Ancak Ozan artık eski Ozan değildir. Esra, Ozan'ın tavırlarına sinirlenir ve onun şirketinden stajer olarak işe başlar. 

  AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI KİMLERDİR?

  Usta tiyatro oyuncusu Günay Karacaoğlu, Zeynep Konkande, Süleyman Atanısev ve Birgül Ulusoy'un yanı sıra Mehmet Korhan Fırat, Melisa Döngel, Burak Yörük ve Ceren Koç yer alıyor. 

  Esra'yı Burcu Özberk, Ozan karakterini ise İlhan Şen oynamaktadır. Ozan'ın annesi Zümrüt Korfalı (Günay Karacaoğlu), kız kardeşini Ceren Koç, halasını Reyhan Korfalı (Birgül Ulusoy) oynamaktadır. Esra'nın annesini ise Menekşe Erten (Zeynep Konkande) abisini Ekrem Erten (Mehmet Korhan Fırat) babasını Yalçın Erten (Süleyman Atanısev) oynamaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap