Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aöf kamu yönetiminde çağdaş yaklaşımlar çıkmış sorular

  1 ziyaretçi

  aöf kamu yönetiminde çağdaş yaklaşımlar çıkmış sorular bilgi90'dan bulabilirsiniz

  AÖF Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Dersi Çıkmış Sınav Soruları Vize, Final, Üç Ders ve Yaz Okulu Soruları - AÖF Soru

  AÖF Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Dersi Çıkmış Sınav Soruları Vize, Final, Üç Ders ve Yaz Okulu Soruları - AÖF Soru

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar dersi Ara (Vize) Sınavı, Dönem Sonu (Final) Sınavı, Tek Ders, Üç Ders ve Yaz Okulu sorularına aşağıda bulunan sınavları seçerek ulaşabilirsiniz. Çıkmış Sınav Soruları ile geçmiş sınavlarda sorulan soruları görebilir ve çalışabilirsiniz.

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar dersi için önceki yıl sınavlarının karışımı ile oluşturulmuş Online Deneme Sınavları'nı çözerek kendinizi test edebilir sınavlara daha hazırlıklı olabilirsiniz.

  Çıkmış sorular e-öğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklenmektedir. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : aofsoru.com

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar (KYT402U) Çıkmış Sorular

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Dersi Çıkmış Sorular, Denemeler, Özetler - AOF.SORULAR.NET

  ÜNİTE 1: YENİ KAMU YÖNETİMİ

  ÜNİTE 2: AFET YÖNETİMİ

  ÜNİTE 3: YEREL YÖNETİMLERDE STRATEJİK PLANLAMA

  ÜNİTE 4: KAMU PERFORMANS YÖNETİMİ

  ÜNİTE 5: E-DEVLET VE TÜRKİYE’DE UYGULAMALAR

  ÜNİTE 6 : KAMU ETİĞİ

  ÜNİTE 7: YÖNETİŞİM

  ÜNİTE8: KAMUDA KARAR ALMA

  Yazı kaynağı : aof.sorular.net

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Ders Notları ve Çıkmış Sorular

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Ders Notları ve Çıkmış Sorular

  Açıköğretim Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlardersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. “Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar” dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

  Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

  Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

  Ölçme ve Değerlendirme:

  Açıköğretim Kamu Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar Ders İçerikleri:

  Yazı kaynağı : www.aof.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap