Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  90 bin taşeron işçi kimleri kapsıyor

  1 ziyaretçi

  90 bin taşeron işçi kimleri kapsıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ta�erona Kadro �artlar� Neler

  1 milyon işçiyi sevinçten dört köşe edecek haber! Taşerondan kadroya geçen işçiye MÜJDE! 4D taşeron ve 4B sözleşmeliler bundan böyle...

  1 milyon işçiyi sevinçten dört köşe edecek haber! Taşerondan kadroya geçen işçiye MÜJDE! 4D taşeron ve 4B sözleşmeliler bundan böyle...

  Taşerondan kadroya geçen işçiler için açıklamalar sıkı takip ediliyor. Özelleştirilme nedeniyle kamu ya da özel sektör işverenince iş akitleri feshedilen 4/B'li sözleşmelilere müjde verildi. 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 üncü maddesi kapsamında sürekli işçi kadrolarına atananlar arasından vergi indirim belgesine haiz olanların iş sözleşmeleri yada idari hizmet sözleşmeleri sona erdirilecek mi? İşte merak edilen detaylar haberimizde...

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Taşeron işçilere müjde! Taşerona kadro için son dakika haberi Bakan Bilgin'den geldi... Bakan Bilgin süreçleri açıkladı

  Bakan Bilgin'den EYT'lilere müjde: Bunu çözeceğiz

  EYT ve sözleşmeliye kadro çalışmalarında son durum - Son Dakika Haberleri

  EYT ve sözleşmeliye kadro çalışmalarında son durum - Son Dakika Haberleri

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, dün gerçekleştirilen Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ve kamuda istihdam edilen sözleşmeli personele kadro düzenlemesi başta olmak üzere yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  Bakan Bilgin, açıklamasında şunları kaydetti;

  Kamudaki sözleşmeli personelle ilgili çalışmamızı sona erdirmek üzereyiz. Meclis ilk açıldığında sözleşmeli personel dosyasını getireceğiz. Şu anda üzerinde çalıştığımız dosya o, bitirmek üzereyiz.

  "EYT'de tek formül üzerinde duruyoruz"

  Bir iki konu daha var EYT ondan sonra çünkü onun teknik çalışması biraz daha zaman alacak. Tek bir formül üzerinde duruyoruz ama henüz sonuçlandırmadık. EYT aralık ayı gibi gündeme gelir.

  Sözleşmeli personel ve geçiçi işçiler bir an önce çözmemiz gereken dosyalar. Sözleşmeli personel mevzusunu çözüyoruz, önümüzdeki günlerde sizlerle de paylaşırız.

  Sonra maden işçileri ondan sonra da kadroya geçmemiş taşeron işçiler var, o tarihte 90 bin civarında taşeron işçi vardı, önceliğimiz onlar.

  Taşeron işçilerle ilgili bir çalışmamız var. O da ayrı bir dosya. Sözleşmeli personelle ilgili çalışma bittikten sonra onu ele alacağız.

  Yazı kaynağı : www.trthaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap