Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  8. sınıf ata yayıncılık deneme sınavı cevapları

  1 ziyaretçi

  8. sınıf ata yayıncılık deneme sınavı cevapları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ATA YAYINCILIK

  AYDINLATMA METNİ

  KVK Ve GİZLİLİK POLİTİKASI

  KİŞİSEL VERİLERİ SAKLAMA VE İMHA POLİTİKASI

  Yazı kaynağı : atayayincilik.com.tr

  Ata yayınları deneme sınavı cevap anahtarı | Yardımcı Kitaplar Blog

  Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları

  Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları

  Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında yer alması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

  Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Ata Yayıncılık Deneme ve Ata Sonuç ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

  Öncelikle Ata Yayıncılık üzerinde bulunan ürünlere bir göz atalım. Aşağıdaki resim üzerinden Ata Yayıncılık web sitesine ulaşabilirsiniz.

  Siteyi incelediğimizde okul öncesinden liseye kadar farklı ürünleri olduğunu görebiliyoruz.

  Ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan genelde Ata Yayıncılık 8. Sınıf ile 4. Sınıf arasında paylaşımlar yapıyordum.

  Tabi artık farklı bir kurumda çalıştığımdan paylaşım yapmak yerine bağlantı linklerini size vermeye çalışacağım. Hangi bilgilere ihtiyacınız olacak adım adım paylaşalım.

  ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI KONULARI

  Geldik deneme sınavında çıkacak kazanımlara. Her denemede öğrencilerin ilerlemesine göre farklı kazanımlara farklı ağırlıklarda sorular eklenerek denemeler oluşturulmaktadır.

  Sınıf düzeylerine göre kazanım listeleri için http://www.atayayincilik.com.tr/Anasayfa/Sinavlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI SONUÇLARI

  Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasına Ata Sonuç Sayfası  veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Hemen hemen tüm yayınevlerinin yaptığı deneme sınavlarını veya cevap anahtarlarını Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında paylaşmaktayım. Diğer yayınlar için ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

  ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI CEVAP ANAHTARI

  Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasında denemeden sonra zaten eklenmektedir. Eğer sisteme giremiyorsanız aşağıdaki yöntem ile bana ulaşabilir ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

  Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım. Aşağıya iletişim kanallarını ekliyorum.

  İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

  Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

  Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

  Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

  Yazı kaynağı : ozgurseremet.com

  Page 242 - ATA YAYINCILIK Lgs Max 5'li Deneme

  Yazı kaynağı : www.ataekitap.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap