Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  8 haziran survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

  1 ziyaretçi

  8 haziran survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor ödülü kim kazandı? 8 Haziran Survivor kim elendi?

  Survivor ödülü kim kazandı? 8 Haziran Survivor kim elendi?

  Survivor'da ödülü kim kazandı? Survivor'un ekranlara gelen 101. bölümünde, ödül oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın mücadele verdiği oyunda, kazanan takım Santo Domingo'da alışveriş ve 5 yıldızlı otelde konaklama ödüle kavuştu. Heyecan dolu gecede 17. hafta performans sıralaması açıklandı. Çeyrek finale kısa süre kala gerilimin tavan yaptığı yarışmanın yayınlanan 102. bölüm fragmanında Yasin, Cemal Can ve Nisa arasında yaşanan tartışma dikkat çekti. İşte, Survivor'da kazanan takım ve yeni bölüm fragmanı.

  SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Survivor'da her hafta pazartesi günleri oynanan ödül oyunu mücadelesi için kırmızı ve mavi takım parkurda yerini aldı. Santo Domingo'da alış veriş ve 5 yıldızlı bir otelde konaklama ödülü olan oyunda, yarışmacılar var gücüyle mücadele verdi.

  Gerginliğin eksik olmadığı oyunda Sercan'a kaybettiği oyun sonrası sinirlenen Yasin "Diskalifiye olmama az kaldı" dedi. Tansiyonun yükselmesiyle Yasin'i takım arkadaşları yatıştırdı.

  Berkan'ın gösterdiği mücadele sonrası Survivor ödül oyununu 10'a 2 kırmızı takım kazandı.

  Kırmızı takım yarışmacıları üstü açık lüks spor arabalar ile Santo Domingo’ya giderek alışveriş yapma şansı elde etti.

  SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

  Çeyrek final için geri sayımın başladığı Survivor'da dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. İlk dokunulmazlık yarışında mavi takımdan Cemal Can eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ise kırmızı takımdan Barış eleme adayı seçildi.

  Survivor'dan elenecek isim salı akşamı belli olacak.

  SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA MAVİ TAKIM KARIŞIYOR 

  Survivor'un yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 9 Haziran Salı akşamı seyirci karşısına çıkacak olan Survivor'un yeni bölüm fragmanında Yasin'in önce Nisa ardından da Cemal Can ile sözlü tartışmaya girmesi dikkat çekti. İşte, Survivor 102. bölüm fragmanından görüntüler...

  Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

  Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Survivor’da eleme adayı kim oldu? TV8 ile 7 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 son bölümde eleme adayı seçilen o isim... - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 7 Haziran Survivor ödülü ve eleme adayları

  Survivor Dokunulmazlık Oyunu 5 Haziran

  SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 5 Haziran 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 111.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.


  SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
  Tv8 ekranlarının beğeni ve heyecan ile izlenen yarışması Survivor 2021'de ilk bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla ekranlara geldi. Survivor 2021'de geçen hafta Aleyna Çalışkan elenmesiyle çeyrek finale kalan 8 yarışmacı belli olmuş ve aynı adada yaşamaya başlamıştı.

  5 Haziran 2021 Cumartesi gecesi ilk bireysel dokunulmazlık oyunu için parkura gelen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek için ilk defa kadın ve erkek birbirlerine karşı yarıştı. Her yarışmacı dokunulmazlık oyunlarında kendi kaderlerini kendilerinin belirleyeceği son dönemece geldi. Parkurda birinci turda zaman karşı yarışan yarışmacılar, ikinci turda 1. olan 8. ile, 2. olan 7. ile, 3. olan 6 ile ve 4. olan 5. sırayı alan yarışmacı ile eşleşti. Bu eşleşlemer sonucunda 3 oyun kazanan yarışmacı bir üst tura geçti.

  6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

  Nehir parkurunda oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışları öncesi Survivor yazılı puzzle tamamlayan yarışmacı, final atışlarında 2 adet sembolü rakibinden önce halka ile düşürerek 1 puan kazandı.
  Sıralama turunda ilk yarışan Batuhan oldu ve parkuru 1 dakika 1 saniyede tamamladı. Batuhan'dan sonra Poyraz 1 dakika 24 saniyede parkuru tamamladı. Üçüncü yarışan Aleyna 1 dakika 8 saniyede parkuru tamamladı. Dördüncü sırada yarışan Ayşe oldu ve 1 dakika 24 saniyede tamamladı. Ayşe'den sonra beşinci sırada parkurda yarışan Berkay günün en iyi süresini yaparak 50 saniyede tamamladı. Sıralama turunda altıncı sırada Steven yarıştı ve parkuru 1 dakika 4 saniyede tamamladı. Yedinci sırada İsmail Balaban zamana karşı yarıştı ve parkuru 59 saniyede bitirdi. Sıralama turunda son sırada Dora yarıştı ve parkuru 1 dakika 23 saniyede tamamladı. İlk turda eşleşmeler;

  Berkay 50.10 - Poyraz 1.24.50
  İsmail Balaban 59.92 - Ayşe 1.24.08
  Batuhan 1.01.31 - Dora 1.23.46
  Aleyna 1.08.82 - Steven 1.04.14 şeklinde oldu.

  Bireysel dokunulmazlık oyunu ikinci turda oynanan karşılaşmalar sonucunda Poyraz Berkay'ı 3-1, İsmail Ayşe'yi 3-1, Batuhan Dora'yı 3-0 ve Steven Aleyna'yı 3-0 yenerek bir üst tura çıktı. İkinci tur sonunda Berkay, Ayşe, Dora ve Aleyna elendi. Bireysel dokunulmazlık oyununun yarı finalinde Batuhan Steven ile, İsmail de Poyraz ile eşleşti. Dokunulmazlık oyununda ilk finalist Steven'i 3-0 yenen Batuhan oldu. Poyraz'da aynı skorla İsmail'i 3-0 yenerek Batuhan'ın finaldeki rakibi oldu. Final mücadelesinde Poyraz Batuhan'ı 5-0 gibi net bir skorla yenerek ilk dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak dokunulmazlık sembolünü alan Poyraz oldu. Dokunulmazlık Oyununu Poyraz Kazandı.

  6 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
  5 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

  Yazı kaynağı : www.kimkazandi.com

  Survivor Dokunulmazlık Oyunu 6 Haziran

  SON DAKİKA! Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 6 Haziran 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Yarışmacı Kazandı? Survivor'da 2.Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 112.Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.


  7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

  Survivor Türkiye'de yarışmacılar 2. dokunulmazlık oyunu için parkura geldi. 6 Haziran Pazar akşamı oynanan 112.bölümde haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu Murat Ceylan’ın sunumuyla başladı. Dün aşkam oynanan 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz olmuş ve konseyde Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme potasına göndermişti.

  İlk bireysel dokunulmazlık oyununda olduğu gibi yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek için bireysel olarak birbirlerine karşı yarıştı. Parkurda birinci turda zamana karşı yarışan yarışmacılar, en iyi zaman ile en kötü zaman olacak şekilde eşleşti.

  Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarında üst üste duran küp, sembol, toptan oluşan hedeflerden, küpleri ve sembolleri düşürmeden sadece en üstte duran topu rakibinden önce başarılı şekilde düşüren yarışmacı 1 puan kazandı.

  SIRALAMA TURU
  2. bireysel dokunulmazlık oyununda parkurda tek başına zamana karşı yarışan yarışmacıların parkuru bitirme süreleri aşağıdaki gibi oluştu.

  1. Aleyna 57:88
  2. Ayşe 1:01:84
  3. Poyraz 1:06:67
  4. Batuhan 1:22:25
  5. Steven 1:26:30
  6. Dora 1:51:06
  7. Berkay 2:05:42
  8. İsmail 2:48:51

  İKİNCİ TUR EŞLEŞMELER
  Sıralama turu sonrası eşleşmelerde Aleyna-Dora, Batuhan-Steven, Berkay-Poyraz, İsmail-Ayşe olarak gerçekleşti. İkinci turda 3 oyun kazanan yarışmacı yarı finale kaldı. İkinci tur mücadeleleri sonrası yarışmacıların yaptığı sonuçlar;
  Aleyna 3 - Dora 1
  Batuhan 3 - Steven 1
  Berkay 3 - Poyraz 1
  İsmail 3 - Ayşe 2

  Bu skorlara göre, Dora, Poyraz, Steven ve Ayşe ikinci turda dokunulmazlık oyununa veda etti. Böylece Mavi takımda bütün yarışmacılar dokunulmazlık oyununda elenmiş oldu. Aleyna, Berkay, Batuhan ve İsmail yarı finale kaldı.

  YARI FİNAL
  Yarı final eşleşmelerinde Batuhan Berkay ile, Aleyna ise İsmail ile karşı karşıya geldi. Yarı final yarışlarında da rakibine karşı 3 oyun kazanan yarışmacı finale kaldı. İsmail Balaban'ı 3-1 yenen Aleyna Kalaycıoğlu ilk finalist oldu. İkinci finalist ise Batuhan Berkay mücadelesini 3-2 kazanan Berkay oldu.

  SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
  Survivor 2021'de haftanın 2.bireysel dokunulmazlık oyununda finalin adı Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay oldu. Final mücadelesinde 5 oyunu kazanan bugünkü dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu ve konseyde eleme adayı olarak bir isim söyleme hakkını kazandı. Aleyna Berkay arasındaki mücadeleyi 5-2 Berkay kazandı. Dokunulmazlık Oyununu Berkay Kazandı.

  7 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
  6 HAZİRAN SURVIVOR ADA KONSEYİ

  Yazı kaynağı : www.kimkazandi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap