Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  7 haziran survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

  1 ziyaretçi

  7 haziran survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? (7 Haziran 2021 ayrıntıları)

  Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? (7 Haziran 2021 ayrıntıları)

  AİLELER ARASI GERGİNLİK

  Ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların aileleri ile ilgili bir konuyu gündeme getirdi:

  "İki yarışmacının ailesinin sosyal medyada bizi üzecek derecede aktifler. Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programlarında bazı sert eleştiriler yapılabilir. Bu iki yarışmacıya aileleri ile görüşme hakkı vereceğim. Yarışmacılardan ricam, bizi rahat bırakmaları."

  Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ilk isim Aleyna oldu. Aleyna'nın annesinin kızının yarışmadan çekilmesini istediğini belirtti.

  İkinci yarışmacı ise Ayşe'nin ailesi olduğu açıklandı. İki yarışmacının aileleri arasında gerilim olduğunu söyledi. Bu gerilimin de ailelerin geldiği günde söylenen bir sözün yanlış anlaşılmasından kaynaklandığını belirtti.

  SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor 2021’de başlayan yeni dönemle birlikte üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı çıkacak. Bu eleme adayları, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından söylenecek. Fakat eleme adayı olan bir isim eğer iki dokunulmazlık kazanırsa potadan çıkacak. Yapılan SMS oylaması ile bu isimler arasında en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elenecek.

  Survivor'da ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz, "Kararımı duygusal olarak vereceğim" dedi. Poyraz'ın eleme adayı olarak söylediği isim Aleyna oldu. Aleyna, Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Survivor eleme adayı kim oldu? İşte 7 Haziran 2021 Survivor 3. eleme adayı

  Survivor’da eleme adayı kim oldu? TV8 ile 7 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 son bölümde eleme adayı seçilen o isim... - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 7 Haziran Survivor 2021’de dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı?

  Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 7 Haziran Survivor 2021’de dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı?

  TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de 2021 sezonu büyük finaline az bir zaman kaldı. Şampiyonluk yarışı veren sekiz yarışmacı, bu hafta başlayan bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele veriyor. Survivor’da ilk dokunulmazlığı Poyraz, ikinciyi Berkay kazandı. Ve onların gösterdiği eleme adayları Aleyna ve Steven oldu. 7 Haziran Pazartesi Survivor yeni bölümde 3. dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar bireysel mücadele verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan isim, ada konseyinde haftanın son eleme adayını açıkladı. Ve haftanın eleme adayları için bu akşam SMS oylaması yapılacak. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim, üç arkadaşı güzel bir ödül de kazandı. Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu sorularının cevapları 113. bölümde belli oldu. Survivor yeni bölüme dair tüm gelişmeler, detaylar haberimizde.

  ÖDÜL NEYDİ?

  Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan isim, yanında üç arkadaşını da götürebilecek. Sürat motorları ile alınan yarışmacılar, süper lüks villaya götürülecek. Villada ise fütüristik bir parti 2050’ler partisine katılacak, nefis bir akşam yemeği güzel bir müzik eşlik edecek.

  SIRALAMA TURU

  Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. Yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak en kısa zamanda tamamlamaya çalıştı. Turun sonunda 1. İsmail, 2. Poyraz, 3. Berkay, 4. Ayşe, 5. Aleyna, 6. Dora, 7. Batuhan, 8. Steven şeklinde sıralama oluştu.

  SURVİVOR’DA 3. BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Survivor 2021’de bu akşam haftanın son bireysel dokunulmazlığı oynandı. Ada konseyini rahat geçirmek isteyen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda ter döktü, büyük güç harcadı, tüm dikkatini oyunu kazanmaya verdi. Parkurda omuzlarında taşıdıkları platform üzerindeki sembolü devirmemek için yoğun çaba sarf etti. Finalde ise çember üzerindeki renkli çubukları tamamladıktan sonra iki başarılı halka atışı yapmaya çalıştılar.

  İLK TUR EŞLEŞMELERİ

  Sıralama turu sonrasında eşleşmeler şu şekilde oldu;

  İsmail - Steven
  Berkay - Dora
  Aleyna - Ayşe
  Batuhan - Poyraz

  Müthiş mücadelelere sahne olan karşılaşmalarda Berkay, Dora'yı 2-0 geriden gelerek 3-2 yendi ve üst tura çıktı. Aleyna'yı 3-1 Ayşe ve Batuhan'ı aynı skorla geçen Poyraz, üst tura çıktı. İsmail ise Steven'ı 3-2 yenerek yarı finale çıktı. Yarı finalde İsmail - Ayşe ve Berkay - Poyraz eşleşmesinde finale çıkanlar İsmail ile Berkay oldu.

  Final mücadelesinde İsmail Balaban, Berkay'ı 5-1 yenerek dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

  SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor yeni bölümde son dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail, ada konseyinde bir isim söyledi. İsmail'in söylediği Ayşe, haftanın 3. eleme adayı oldu. Böylece, haftanın eleme adayları Aleyna, Steven ve Ayşe oldu.

  SURVİVOR 2021’DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

  Survivor Türkiye’de 23. Haftada bireysel dokunulmazlık oyunları başladı. Haftada üç kez oynanacak dokunulmazlıkların ilkini Poyraz kazandı. Onun eleme adayı tercihi ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. İkinci dokunulmazlığı kazanan Berkay ise eleme adayı olarak Steven’ı gösterdi. Bu akşam, üçüncü dokunulmazlığı kazanan isim, son eleme adayını söyleyecek.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 7 Haziran 2021 Survivor eleme adayları kimler?

  Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 7 Haziran 2021 Survivor eleme adayları kimler?

  Survivor 2021'in ekranlara gelen yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2021'de finale sayılı günler kala, yarışmacılar eleme için haftada üç dokunulmazlık oyunu gerçekleştiriyor. Üçüncü dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan takım ödülü de kazanmış olacak. Peki, 7 Haziran 2021 tarihli Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, ödül kimin oldu? İşte detaylar...

  Survivor'da kırmızı ve mavi takım, bu akşam üçüncü dokunulmazlık oyununda performans sergiledi. İki takım yarışmacıları dokunulmazlık oyunlarında bireysel olarak yarıştı. Haftanın son dokunulmazlık oyunuyla birlikte kazanan takımı bir de büyük ödül bekliyor. Üç dokunulmazlık oyunu sonunda bir kişi yarışmaya ve hayallerine veda edecek. İşte, Survivor eleme adayları...

  SURVİVOR 7 HAZİRAN 2021 ELEME ADAYLARI 

  Yarışmanın ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nun adını söylemişti. İkinci adayı ise birinci olan kırmızı takımdan Berkay belirlemişti. İkinci eleme adayı ise mavi takımdan Steven oldu. Bu akşam ise üçüncü aday Ayşe olarak açıklandı.

  SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

  Survivor'da eleme heyecanı devam ediyor. Kırmızı ve mavi takım olarak sadece ödül oyunlarında performans sergileyen yarışmacılar dokunulmazlık oyununda bireysel yarışıyor. Oyunu kazanan takım sürat motorları ile lüks villaya gidecek ve burada 2050'ler partisine katılacak. Enfes akşam yemeği sonrası müzik eşliğinde eğlenecek. Dokunulmazlık oyununu kazanan ise İsmail Balaban oldu.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap