Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  7 ağustos masterchef kim kazandı

  1 ziyaretçi

  7 ağustos masterchef kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  MasterChef Türkiye'nin 6 Ağustos tarihli 31. bölümünde eleme heyecanı devam etti. Kazanan yarışmacılar son bölümde belli oldu. 6 Ağustos tarihli 31. bölümünde yedek kadroya seçilen isimler kesinleşti. Peki, MasterChef'te yedek kadroya kimler seçildi?

  Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan MasterChef Türkiye'de bu kez yarışmacılar yedek kadroya seçilebilmek için hünerlerini gösterdi. MasterChef 2021'in Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in karşısında zamanla yarışan beş isim mutfakta zorlu anlar yaşadı. Gecenin sonunda yedek kadroya alınanlar sevinç yaşarken, başarısız olan yarışmacılar hayallerine veda etti.

  MASTERCHEF 2021 YEDEK KADROYA KİMLER SEÇİLDİ?

  MasterChef 2021'de cuma gecesi yarışmacılar yedek kadroya katılıp elenmemek için mücadele verdi. Yemeklerin tadımını yapan Danilo, Somer ve Mehmer Şef yedek kadroya ilk turdan geçen isimleri açıkladı. Yuvalama çorbası yemeğinin yapıldığı ilk turu geçen isimler Nursima, Berk, Ateş oldu. Final turunda ise Fikret, Baturalp, Umutcan elenerek hayallerine veda etti. İlk turda Nursima, Berk, Ateş, son turda ise Sergen ve Mete gecenin başarılı yemeğini yaparak yedek kadroya katıldı.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Son dakika: MasterChef 7. yarışmacı kim oldu? 9 Ağustos 2021 MasterChef'te ana kadroya kim girdi?

  Son dakika: MasterChef 7. yarışmacı kim oldu? 9 Ağustos 2021 MasterChef'te ana kadroya kim girdi?

  Son dakika: MasterChef 7. yarışmacı kim oldu? 9 Ağustos 2021 MasterChef'te ana kadroya kim girdi?

  Bu akşam MasterChef Türkiye 2021'de ana kadroya giren 7. isim belli oldu. Milhan, Fatma, İbrahim, Tunahan, Şükrü ve Dilara'dan sonra MasterChef'te 7. yarışmacı kim olacak sorusu araştırılıyor. İşte MasterChef ana kadroya kim girdi belli oldu mu? sorusunun yanıtı...

  MasterChef'te ana kadroya girecek 7. isim bu akşam belli oldu.. MasterChef Ana Kadro yedinci yarışmacı merak ediliyor. Bu akşam hangi ismin ana kadroya dahil olacağı belli olacak. 9 Ağustos 2021 tarihli MasterChef Türkiye'de ana kadronun yedinci ismi araştırılıyor. Final turu için yarışmacılar tüm hünerlerini sergiliyor. Peki ama bu akşam Araz, Lara, Hüseyin, Pınar, Merve, Ali, Hamza, Burcu, Hasan, Azize, Kutay, Görkem ana kadroya kaldı mı? İşte MasterChef ana kadro 7. isim belli oldu mu? sorusunun yanıtı...

  MasterChef ana kadroya kim girdi?

  MasterChef'te ana kadroda yarışacak 6. kişi dün akşam belli oldu. Bu akşam MasterChef'te ana kadroya dahil olan 7. kişi belli olacak. İlk oyunda en iyi yemekleri yapan 6 kişinin üst turda yaratıcılığını konuşturması istendi. Final turunda son ikiye Merve ve Hamza kaldı. Hamza yaratıcılığıyla MasterChef ana kadroya dahil olan 7. yarışmacı oldu. 

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Dün akşam MasterChef’te kim kazandı, ana kadroya kim girdi? TV8 ile 9 Ağustos 2021 MasterChef’te 7. önlüğü kim aldı? - Son Dakika Magazin Haberleri

  MasterChef'te kim kazandı, dün gece ana kadroya kim girdi? İşte 4 Ağustos MasterChef 2022'de ana kadroya giren dördüncü isim ve son bölümde yaşananlar

  MasterChef'te kim kazandı, dün gece ana kadroya kim girdi? İşte 4 Ağustos MasterChef 2022'de ana kadroya giren dördüncü isim ve son bölümde yaşananlar

  Masterchef Türkiye'de ana kadroyu seçmek için gerçekleşen final turu, 4 Ağustos tarihinde de devam etti. TV8 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan MasterChef'te 18 kişilik ana kadroyu seçmek için yarışmacı adayları ikili aşamada bir kez daha sınav verdi. Şefler 14 yarışmacı adayının mücadele ettiği final turunun ilk etabında fried rice istedi. Bu turun sonunda kazanan isimler Ege, Çağatay, Şeyma, Melih, Mesut, Tolga, Yaren oldu. Yaratıcılık turunun sonunda ise gecenin birincisi olan Çağatay ana kadroya girmeye hak kazandı.

  MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM KAZANDI?

  Final turunun dördüncü gecesinde Danilo, Somer ve Mehmet Şef yarışmacı adaylarından ilk etapta fried rice (kızarmış pilav) hazırlamalarını istedi. Şefler bu turda yemeğin hazırlanması için tam 35 dakika süre verdi. Turun sonunda başarılı olarak ikinci etaba yükselen isimler Ege, Çağatay, Şeyma, Melih, Mesut, Tolga, Yaren oldu.

  Başarılı olan 7 yarışmacıdan şefler ikinci etapta bu defa avokado ile yaratıcı bir yemek hazırlamalarını istedi. Yarışmacılara bu turda da şefler tabakları hazırlamalarını için verdikleri süreyi açıkladı.

  Süre sonunda yemeklerin tadına bakan şefler başarılı olan dört ismi açıkladı. Bu yarışmacılar; Ege, Çağatay, Şeyma ve Melih oldu. Rakiplerinden daha başarılı yemek yapan Çağatay gecenin birincisi olarak ana kadroya giren dördüncü isim oldu.

  MasterChef Türkiye 2022 ana kadrosuna hafta başından beri Metin, Gamze, Onur seçilmişti.

  ELEME TURU NASIL OLACAK?

  Final turu öncesi yarışmacı adaylarına açıklama yapan Somer Şef 16 kişilik yarışmacı adayları arasından her gün bir ismin ana kadroya seçileceğini söyledi. 3. turun 6 gün devam edeceğini belirten Somer Şef kazananların balkona çıkıp kadroya garantileyeceğini ifade etti. 

  YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap