Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  6 haziran survivor dokunulmazlığı kim kazandı

  1 ziyaretçi

  6 haziran survivor dokunulmazlığı kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor eleme adayları

  Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim oldu 6 Haziran 2021? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim oldu 6 Haziran 2021? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Dokunulmazlık oyunu sonrası bir eleme adayı daha belli olacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmıştı ve kırmızı takımdan Aleyna eleme adayı olarak gösterilmişti. Peki ama Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021'de eleme adayı kim oldu? İşte 6 Haziran 2021 Survivor'da yaşananlar...

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı?

  Survivor'da dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda mavi takım yarışmacıları elendi. Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda yarı finale sadece kırmızı takım yarışmacıları yükseldi. Dokunulmazlık finalinde Berkay ve Aleyna yarıştı. 3 sayıyla öne geçen Berkay dokunulmazlığı 5-2'lik skorla kazandı. 

  Eleme adayı kim oldu? 

  Survivor'da 6 Haziran 2021 Pazar akşamı eleme adayı henüz belirlenmedi. 

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? (6 Haziran 2021 ayrıntıları)

  Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? (6 Haziran 2021 ayrıntıları)

  AİLELER ARASI GERGİNLİK

  Ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların aileleri ile ilgili bir konuyu gündeme getirdi:

  "İki yarışmacının ailesinin sosyal medyada bizi üzecek derecede aktifler. Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programlarında bazı sert eleştiriler yapılabilir. Bu iki yarışmacıya aileleri ile görüşme hakkı vereceğim. Yarışmacılardan ricam, bizi rahat bırakmaları."

  Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ilk isim Aleyna oldu. Aleyna'nın annesinin kızının yarışmadan çekilmesini istediğini belirtti.

  İkinci yarışmacı ise Ayşe'nin ailesi olduğu açıklandı. İki yarışmacının aileleri arasında gerilim olduğunu söyledi. Bu gerilimin de ailelerin geldiği günde söylenen bir sözün yanlış anlaşılmasından kaynaklandığını belirtti.

  SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor 2021’de başlayan yeni dönemle birlikte üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı çıkacak. Bu eleme adayları, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından söylenecek. Fakat eleme adayı olan bir isim eğer iki dokunulmazlık kazanırsa potadan çıkacak. Yapılan SMS oylaması ile bu isimler arasında en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elenecek.

  Survivor'da ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz, "Kararımı duygusal olarak vereceğim" dedi. Poyraz'ın eleme adayı olarak söylediği isim Aleyna oldu. Aleyna, Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 6 Haziran 2021

  Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 6 Haziran 2021

  Survivor 2021'in ekranlara gelen yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan taraf büyük sevinç yaşadı. Peki 6 Haziran 2021 tarihli Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Bu akşamın eleme adayı kim oldu?

  İşte pazar akşamı Survivor'da yaşananlar...

  SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Survivor'da yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 6 Haziran tarihli Survivor'da dokunulmazlık oyununda mavi takım yarışmacıları elendi. Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda yarı finale sadece kırmızı takım yarışmacıları yükseldi. 

  Aleyna ve Berkay arasında nefes kesen oyunun sonunda dokunulmazlığı kazanan isim Berkay oldu.

  SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay, elenmesi yönünde Steven dedi. Böylece yarışmada iki eleme adayı belirlenmiş oldu. Yarın akşam üçüncü eleme adayı belli olacak. Salı günü ise Survivor'da eleme heyecanı yaşanacak.

  Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu mavi takımdan Poyraz kazanmıştı ve kırmızı takımdan Aleyna Kalaycıoğlu eleme adayı olarak gösterilmişti. 

  SURVİVOR STEVEN KİMDİR?

  Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

  Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

  Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap